Balíček DuoLife ENERGIE

Kód: DLPAPENE0101NP
5 799 Kč
Skladem

Balíček DuoLife ENERGIE

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Balíček DuoLife ENERGIE obsahuje přesně zkomponované přípravky, které podporují funkce organizmu a ladí s denním biorytmem. • s informacemi o všeobecném působení • doporučeným způsobem užívání • s doporučeným časem dávkování • s dietetickým doporučením a rozpiskou pro sedmidenní užívání

Balíček DuoLife ENERGIE obsahuje přesně zkomponované přípravky, které podporují funkce organizmu a ladí s denním biorytmem. 


• s informacemi o všeobecném působení
• doporučeným způsobem užívání
• s doporučeným časem dávkování
• s dietetickým doporučením a rozpiskou pro sedmidenní užívání
• s kompletem cvičeníTuto stravu připravil klinický dietář a osobní trenér. Obsahuje podrobné informace o správné výživě a doporučených potravinách. Dále je přiložen seznam nákupů na celý týden; lze snadno přizpůsobit osobní kalorické spotřebě.

Aby váš organismus fungoval jako hodinky.

Citelný úbytek energie, fyzické i psychické vyčerpání, zhoršená kondice... S těmito problémy se stále častěji potýkají jak lidé pracující, tak i studenti. Jsme vystaveni působení stresu a vlivům z životního prostředí, čímž se snižují naše zásoby energie. Vybrané produkty DuoLife obsažené v balíčku Energie dodají Vašemu organismu nejdůležitější nutriční prvky, které působí na zvýšení energie, podporují omezování únavy a napomáhají ke snížení pocitu vyčerpání.

Biologické hodiny ENERGIE:

8:00 – 25 ml DuoLife Den před jídlem
8:30 – 2 tobolky ProDeacid Medical Formula a 25 ml Vita C
10:00 – 25 ml Aloe DuoLife + 20 ml Chlorofyl DuoLife
14:00 – 5 ml RegenOil Liquid Gold
19:00 – 25 ml DuoLife Noc před jídlem*

Balíček obsahuje:

1 ks - Vita C (750 ml),
1 ks - Aloe (750 ml),
1 ks - ProDeacid (60 tobolek),
1 ks - Chlorofyl (750 ml),
1 ks - DuoLife Den a Noc (Den 750 ml + Noc 750 ml),
1 ks - RegenOil LiquidGold (250 ml)


Chcete se dovědět víc?
Únava je věrným společníkem moderního člověka. Fyzická i duševní námaha, která překračuje adaptační možnosti organismu, má za následek trvalé změny v podobě příznaků dlouhodobé únavy. Platí to i pro děti a mládež ve školním věku a je třeba se tomu bránit různými prostředky.

Patologická únava je způsobena rychlejším životním tempem, což souvisí s tím, jaký způsob života vedeme, jak se chováme ke svému zdraví, jak se dokážeme vyrovnat se stresem a s pracovní či studijní zátěží. Zvyšující se studijní nároky na děti a mládež, neustálý stres spojený s udržením zaměstnání, sladěním rodinných a profesních povinností se prohlubují stavy přepracování a psychické únavy. Častěji nás postihují vleklá onemocnění, jejichž druhotným symptomem je dlouhodobá únava.

Vyčerpání a nedostatek sil na zvládání každodenních výzev, to je stále častěji problém u lidí pracujících, studujících i školních dětí. Energie na každý den? Ano, je to možné! Pro doplnění vyčerpaných zásob energie dodají produkty DuoLife vašemu organismu nezbytné látky, které umožňují každý den přijímat nové výzvy.

<iframe width="842" height="446" src="https://www.youtube.com/embed/syJ1RtbtH6U" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

*Výrobek užijte před konzumací posledního jídla. Udaná hodina je pouze orientační.

** Doporučená doba užívání: 3 měsíce

*** Jeden balíček při pravidelném užívání vystačí na cca 1 měsíc pro jednu dospělou osobu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady doplňků stravy DUOLIFE
Záruka: 24