Balíček DuoLife KRÁSA

Kód: DLPAPURO0101PP
6 600 Kč
Skladem

Balíček DuoLife KRÁSA

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Balíček DuoLife KRÁSA obsahuje přesně zkomponované přípravky, které podporují funkce organizmu a ladí s denním biorytmem. K podpoře jejich činnosti, do týdne od nákupu balíku.

Balíček DuoLife KRÁSA
obsahuje přesně zkomponované přípravky, které podporují funkce organizmu a ladí s denním biorytmem. K podpoře jejich činnosti, do týdne od nákupu balíku, dostanete specialisty připravenou doplňující sadu:

• s informacemi o všeobecném působení
• doporučeným způsobem užívání
• s doporučeným časem dávkování
• s dietetickým doporučením a rozpiskou pro sedmidenní užívání
• s kompletem cvičeníTuto stravu připravil klinický dietář a osobní trenér. Obsahuje podrobné informace o správné výživě a doporučených potravinách. Dále je přiložen seznam nákupů na celý týden; lze snadno přizpůsobit osobní kalorické spotřebě.

Aby váš organismus fungoval jako hodinky.
Otázkou, jak si udržet si krásu a mladistvý vzhled, se zabývali vědci a badatelé už ve starověku. Dávné výzkumy se staly východiskem i pro dnešní teze o tom, že vzhled do značné míry závisí na každodenním stravování. Nedostatek vitamínů, strava chudá na mikronutrienty se rychle odrazí ve zhoršujícím se vnějším vzhledu. V posledních letech se zvyšuje zájem o téma stárnutí pokožky a metod, které mu zabraňují. Pozornost vědců se soustředí na termín biologické stárnutí, který znamená, že s plynutím času se zmenšuje odolnost organismu při reakci na stres z vnějšího prostředí. Tím se snižuje vnitřní rovnováha v těle a výsledkem jsou lámavé a suché vlasy, lámavé nehty a stárnoucí pokožka. Organismus potřebuje vnitřně doplnit nezbytné vitamíny a mikronutrienty. Tuto úlohou mohou splnit vhodně zvolené produkty DuoLife v balíčku Krása, které působí jako nutrikosmetika – zlepšují fungování organismu, a tím přispívají k lepší kondici vlasů, pokožky a nehtů.

Biologické hodiny KRÁSA:

8:00 – 25 ml DuoLife Den před jídlem
8:30 – 2 tobolka ProDeacid Medical Formula a 25 ml Collagen DuoLife
10:00 – 25 ml Aloe DuoLife + 25 ml Vita C
14:00 – 5 ml RegenOil Liquid Gold + 20 ml Chlorofyl DuoLife
19:00 – 25 ml DuoLife Noc před jídlem*

Balíček obsahuje:

1ks - Collagen (750 ml),
1ks - Aloe (750 ml),
1ks - ProDeacid (60 tobolek),
1ks - Chlorofyl (750 ml),
1ks - VitaC (750 ml),
1ks - DuoLife Den a Noc (Den 750 ml + Noc 750 ml),
1ks - RegenOil LiquidGold (250 ml)


Chcete se dovědět víc ?
To, co jíme, má nesmírný vliv na to, jak vypadáme. Pokud ve stravě není dostatek vitamínů a mikronutrientů, vzhled se začne časem viditelně zhoršovat. O tom, jak si zachovat krásu a mládí, přemýšleli lidé už ve starověku. Vědci a výzkumníci i mocní tohoto světa se touto otázkou zabývali a už několik let se stále větší pozornost věnuje otázce stárnutí kůže a dostupným metodám, jak tomuto jevu zabránit. Výzkumníci hledají nové metody, jak udržet mládí a krásu, protože střední doba dožití se značně prodlužuje. Tím se zvyšuje i společenská, sexuální a fyzická aktivita člověka ve vyšším věku.

Proces stárnutí kůže souvisí se snižující se schopností tvorby fibroblastů. Tento proces nelze zastavit, protože je to přirozený proces probíhající v čase. Fibroblastů, neboli buněk, které mají na starost produkci kolagenu, elastinu a kyseliny hialuronové, neustále ubývá. Snižuje se také jejich schopnost reagovat na stimuly ke zvýšení produkce. Zanikají metabolické a replikační funkce a proces regenerace buněk probíhá mnohem hůře. Na kůži se objevují viditelné vrásky. Kůže je stále méně pružná a více vysušená, v důsledku ztráty pružnosti a roztažnosti kolagenových a elastinových vláken. Přispívá k tomu i snižující se množství kyseliny hialuronové.

Vnější faktory – znečištění, ionizující zářen, UV záření i vnitřní faktory, jako jsou hormonální a metabolické procesy, ovlivňují stárnutí kůže, což je komplikovaný proces. UV záření vede ke zvýšení aktivity metaloproteinázy v mezibuněčné hmotě v kůži, čímž dochází k fragmentarizaci kolagenových vláken.

Narušená aktivita fibroblastů v důsledku zpomalení syntézy kolagenu, což je charakteristické pro vyšší věk, vede k řídnutí a zkrácení kolagenových vláken a zvyšuje koncentraci metaloproteinázy v mezibuněčné hmotě . Kolagenová vlákna se rozpadají, jejich síť je nepravidelná a navíc se nepříznivě mění také poměr kolagenu typu III vůči kolagenu typu I. Každý rok klesá obsah kolagenu přibližně o 1 %.

Dlouhodobé vystavení pokožky slunečnímu záření podporuje výskyt kožních lézí, zejména v místech, která jsou vystavena přímému slunečnímu záření. Jejich výskyt se zvýšenou frekvencí a výraznějším vzhledem je způsoben dříve popsanými příčinami, které vedou ke strukturálním a fyziologickým změnám ve všech vrstvách kůže.

Působení vnějších faktorů vede k tvorbě volných radikálů v kůži, které podporují destrukci lipidů a porušování vrstev epidermy. Kůže ztrácí nejen svou pružnost, ale také začínají se v ní vytvářet také hluboké vrásky a tmavé skvrny. V důsledku hromadění volných radikálů vznikajících působením vnějších faktorů dochází k destrukci lipidů a porušení vrstvy epidermis. Stav kůže se citelně zhoršuje, protože je narušena ochranná bariéra vytvořená lipidy, která má kůži chránit před škodlivými účinky vnějšího prostředí. Dochází k narušení mechanismů fungování buněk a k destrukci enzymů, a tím i k poškození kolagenu a elastinu. To je opět důsledek působení volných radikálů, které napadají proteiny – bílkoviny, které se nacházejí v buněčné membráně.

Kůže začíná stárnout mnohem rychleji, protože je přerušena peptidová vazba a je poškozena struktura zmiňovaného proteinu.

Období aktivity fibroblastů lze prodloužit. Pokožku je třeba řádně ošetřovat , ale navíc také používat metody péče, které působí zevnitř a poskytují tělu potřebné látky. V průběhu času dochází k biologickému stárnutí, tj. ke snížení schopnosti těla reagovat na environmentální stres. Výsledkem je ztráta vnitřní rovnováhy systému. Vlasy jsou křehčí, suché, nehty křehké a kůže šedne. Nedostatek vitamínů a mikronutrientů způsobuje, že pouze vnější péče už nemůže přinést očekávané výsledky. Pokud se rozhodnete používat výrobky DuoLife, působící jako nutrikosmetika zevnitř těla, dopřejete tím péči svým vlasům, kůži i nehtům, čímž zlepšíte nejen vzhled svého těla, ale také jeho fungování.

<iframe width="842" height="446" src="https://www.youtube.com/embed/R5pT-NUJy8k" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

*Výrobek je třeba užít před konzumací posledního jídla. Udaná hodina je pouze orientační.

** Doporučená doba užívání: 3 měsíce

*** Jeden balíček při pravidelném užívání vystačí na cca 1 měsíc pro jednu dospělou osobu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady doplňků stravy DUOLIFE
Záruka: 24