BALÍČEK DuoLife METABOLISMUS – CHOLESTEROL

Kód: DLPAPMCH0101NP
5 899 Kč
Skladem

BALÍČEK DuoLife METABOLISMUS – CHOLESTEROL

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

BALÍČEK DUOLIFE METABOLISMUS – CHOLESTEROL obsahuje přesně zkomponované přípravky, které podporují funkce organizmu a ladí s denním biorytmem. K podpoře jejich činnosti, do týdne od nákupu balíku, dostanete specialisty připravenou doplňující sadu: • s informacemi o všeobecném působení • doporučeným způsobem užívání • s doporučeným časem dávkování • s dietetickým doporučením a rozpiskou pro sedmidenní užívání


BALÍČEK DUOLIFE METABOLISMUS – CHOLESTEROL obsahuje přesně zkomponované přípravky, které podporují funkce organizmu a ladí s denním biorytmem. 


• s informacemi o všeobecném působení
• doporučeným způsobem užívání
• s doporučeným časem dávkování
• s dietetickým doporučením a rozpiskou pro sedmidenní užívání
• s kompletem cvičeníTuto stravu připravil klinický dietář a osobní trenér. Obsahuje podrobné informace o správné výživě a doporučených potravinách. Dále je přiložen seznam nákupů na celý týden; lze snadno přizpůsobit osobní kalorické spotřebě.

Aby váš organismus fungoval jako hodinky.

Cholesterol je látka nezbytná pro správné fungování organismu. V našem těle se však často hromadí příliš velké množství cholesterolu, který se označuje jako „špatný” neboli LDL. Cholesterol mimo jiné tvoří stavební látku buněčných membrán a podílí se na tvorbě hormonů. Navíc je nezbytný pro vytváření a absorpci vitamínu D. Příliš vysoká hladina cholesterolu LDL („špatného”) v poměru k HDL („dobrému”) způsobuje kornatění tepen, což ohrožuje nejen zdraví ale i samotný život člověka. Regulace hladiny cholesterolu v krvi je proto nezbytná pro zachování správných funkcí organismu. V tom napomáhají jednotlivé látky, které se nacházejí v balíčku Metabolismus cholesterol.

Biologické hodiny METABOLISMUS – CHOLESTEROL:

8:00 – 25 ml DuoLife Den před jídlem
8:30 – 2 tobolky ProSelect Medical Formula a 20 ml Chlorofyl DuoLife
10:00 – 2 tobolky ProDeacid Medical Formula
14:00 – 5 ml RegenOil Liquid Gold + 2 tobolky ProCholterol Medical Formula
19:00 – 25 ml DuoLife Noc před jídlem*

Balíček obsahuje:

1 ks - ProCholterol (60 tobolek),
1 ks - ProSelect (60 tobolek),
1 ks - ProDeacid (60 tobolek),
1 ks - Chlorofyl (750 ml),
1 ks - DuoLife Den a Noc (Den750 ml + Noc 750 ml),
1 ks - RegenOil LiquidGold (250 ml)


Chcete se dovědět víc?
Dobrý a špatný cholesterol. Tyto termíny jsou v poslední době zmiňovány velmi často. Cholesterol je totiž nechvalně známý a spojujeme si ho s omezující dietou. Jak je to ale ve skutečnosti? Čím se liší ten dobrý od toho špatného?

Běžně používané termíny HDL a LDL jsou odvozeny od lipoproteinů s různou hustotou. Jsou to látky obsažené v krevní plazmě, které vznikají spojením molekuly tuku a bílkovin. V této podobě se cholesterol může krví transportovat. LDL frakce se liší složením a funkcí od frakce HDL. Frakce LDL obsahuje lipoproteiny o nízké hustotě, jejichž úkolem je přenášet cholesterol do periferních tkání. Frakce HDL má vyšší hustotu a transportuje cholesterol z tkáňových buněk do jater, kde mohou být znovu použity nebo vyloučeny. Z tohoto důvodu je důležité, aby koncentrace LDL cholesterolu byla nižší a HDL vyšší.

<iframe width="842" height="446" src="https://www.youtube.com/embed/1bIT6SVE0qs" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

*Výrobek je třeba užít před konzumací posledního jídla. Udaná hodina je pouze orientační.

** Doporučená doba užívání: 3 měsíce

*** Jeden balíček při pravidelném užívání vystačí na cca 1 měsíc pro jednu dospělou osobu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady doplňků stravy DUOLIFE
Záruka: 24