BALÍČEK DuoLife METABOLISMUS SACHARIDŮ

Kód: DLPAPMCU0101NP
5 899 Kč
Skladem

BALÍČEK DuoLife METABOLISMUS SACHARIDŮ

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

BALÍČEK DUOLIFE METABOLISMUS SACHARIDŮ obsahuje přesně zkomponované přípravky, které podporují funkce organizmu a ladí s denním biorytmem. • s informacemi o všeobecném působení • doporučeným způsobem užívání • s doporučeným časem dávkování • s dietetickým doporučením a rozpiskou pro sedmidenní užívání


BALÍČEK DUOLIFE METABOLISMUS SACHARIDŮ obsahuje přesně zkomponované přípravky, které podporují funkce organizmu a ladí s denním biorytmem. 


• s informacemi o všeobecném působení
• doporučeným způsobem užívání
• s doporučeným časem dávkování
• s dietetickým doporučením a rozpiskou pro sedmidenní užívání
• s kompletem cvičeníTuto stravu připravil klinický dietář a osobní trenér. Obsahuje podrobné informace o správné výživě a doporučených potravinách. Dále je přiložen seznam nákupů na celý týden; lze snadno přizpůsobit osobní kalorické spotřebě.

Aby váš organismus fungoval jako hodinky.

Nesprávný průběh látkové přeměny sacharidů negativně ovlivňuje činnost vnitřních orgánů, včetně našeho mozku. V posledních několika desítkách let se ukazuje, že poruchy metabolismu dosáhly úrovně epidemie. Nárůst jejich výskytu je spojen především s nezdravým způsobem života a nesprávnou výživou. Pro účinný boj s poruchou metabolismu sacharidů je třeba mimo jiné zavést správné stravovací návyky a pomoci tělu vhodně zvolenými preparáty. Doporučujeme používat výrobky, které tvoří balíček Metabolismus sacharidů. Obsahují látky, které dokazují, že zachovat si správnou hladinu cukru v krvi je možné.

Biologické hodiny METABOLISMUS SACHARIDŮ:

8:00 – 25 ml DuoLife Den před jídlem
8:30 – 2 tobolky ProSugar Medical Formula a 20 ml Chlorofyl DuoLife
10:00 – 2 tobolky ProDeacid Medical Formula
14:00 – 5 ml RegenOil Liquid Gold + 2 kapsle ProSelect Medical Formula
19:00 – 25 ml DuoLife Noc před jídlem*

Balíček obsahuje:

1 ks - ProSugar (60 tobolek),
1 ks - ProSelect (60 tobolek),
1 ks - ProDeacid (60 tobolek),
1 ks - Chlorofyl (750 ml),
1 ks - DuoLife Den a Noc (Den 750 ml + Noc 750 ml),
1 ks - RegenOil LiquidGold (250 ml)


Chcete se dovědět víc?
Naše každodenní strava by měla být vyvážená takovým způsobem, aby v odpovídajícím množství dodala organismu tuky, bílkoviny i sacharidy. Bohužel, nadměrná spotřeba sacharidů vede rychle ke zvýšení rizika rozvoje takzvaného metabolického syndromu. Tento syndrom byl v poslední době odhalen u 20 % dospělých obyvatel Spojených států a Evropy, včetně Polska.

Definice metabolického syndromu byla zavedena v dubnu roku 2005 Mezinárodní diabetologickou federací. Podle ní může být toto onemocnění diagnostikováno na základě předběžných podmínek , které jsou pak podnětem k další diagnostice. Je to abdominální obezita a dvě další abnormality. Mezi ně patří hladina triglyceridů v krvi nad 150 mg/dl a/nebo koncentrace HDL cholesterolu v krvi nad 40 mg/dl u mužů a nad 50 mg/dl u žen a/nebo krevní tlak nad 130/85 mm HG a/nebo hladina glukózy v krvi nalačno 100 mg/dl.

<iframe width="842" height="446" src="https://www.youtube.com/embed/AH4NOr_ayoM" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

*Výrobek je třeba užít před konzumací posledního jídla. Udaná hodina je pouze orientační.

** Doporučená doba užívání: 3 měsíce

*** Jeden balíček při pravidelném užívání vystačí na cca 1 měsíc pro jednu dospělou osobu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady doplňků stravy DUOLIFE
Záruka: 24