Balíček DuoLife NERVOVÝ SYSTÉM

Kód: DLPAPUNE0101PP
6 500 Kč
Skladem

Balíček DuoLife NERVOVÝ SYSTÉM

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Balíček  DuoLife NERVOVÝ SYSTÉM obsahuje přesně zkomponované přípravky, které podporují funkce organizmu a ladí s denním biorytmem. K podpoře jejich činnosti, do týdne od nákupu balíku.

Balíček  DuoLife NERVOVÝ SYSTÉM
obsahuje přesně zkomponované přípravky, které podporují funkce organizmu a ladí s denním biorytmem. K podpoře jejich činnosti, do týdne od nákupu balíku, dostanete specialisty připravenou doplňující sadu:

• s informacemi o všeobecném působení
• doporučeným způsobem užívání
• s doporučeným časem dávkování
• s dietetickým doporučením a rozpiskou pro sedmidenní užívání
• s kompletem cvičeníTuto stravu připravil klinický dietář a osobní trenér. Obsahuje podrobné informace o správné výživě a doporučených potravinách. Dále je přiložen seznam nákupů na celý týden; lze snadno přizpůsobit osobní kalorické spotřebě.

Aby váš organismus fungoval jako hodinky.
Lidský mozek se skládá z miliard buněk, které mají mezi sebou biliony spojení. Mozek tvoří pouze 2 % hmotnosti těla, ale využívá přitom 20 % veškeré energie organismu. Dnešní životní prostředí se prudce mění v důsledku rozvoje vědy, techniky a průmyslu a demografické explozi – v mnoha ohledech k lepšímu, ale část trvalých změn nezůstala bez vlivu na lidský organismus. Proto se dnes potýkáme se stresem, hlukem, znečištěným vzduchem. To působí poruchy spánku i poruchy činnosti nervového systému. Jeho stav může zhoršovat také špatná strava a oxidační stres (překyselení organismu). Zvolené produkty DuoLife, které jsou součástí balíčku Nervový systém, dodají vašemu tělu látky nezbytné pro zlepšení a udržení dobrého stavu nervového systému.

Biologické hodiny NERVOVÝ SYSTÉM :

8:00 – 25 ml DuoLife Den před jídlem
8:30 – 2 ProMigren Medical Formula a 25 ml Vita C
10:00 – 20 ml Chlorofyl DuoLife + 2 ProStik Medical Formula
14:00 – 5 ml RegenOil Liquid Gold + 2 ProRelaxin Medical Formula
19:00 – 25 ml DuoLife Noc před jídlem*

Balíček obsahuje:

1ks - Vita C (750 ml),
1ks - ProRelaxin (60 tobolek),
1ks - ProStik (60 tobolek),
1ks - ProMigren (60 tobolek),
1ks - Chlorofyl (750 ml),
1ks - DuoLife Den a Noc (Den 750 ml + Noc 750 ml),
1ks - RegenOil LiquidGold (250 ml)


Chcete se dovědět víc ?
Člověk žil po stovky tisíc let v přírodním prostředí, a proto také podléhal jeho změnám. Lidská přítomnost po relativně dlouhou dobu neměla na životní prostředí významný dopad. Byl téměř nepostřehnutelný. Rostoucí fascinace člověkem, pozornost zaměřená na rozvoj vědy, techniky a průmyslu a populační exploze nepřinesly jen výhody. Přírodní prostředí se trvale změnilo. Nadměrné a iracionální využívání přírodních zdrojů vedlo k ničení lesů, znečištění ovzduší, vody a půdy. Obrovské množství živočišných a rostlinných druhů bylo nenávratně ztraceno. Lidské tělo bojuje s důsledky těchto činností dodnes.

Lidský mozek se skládá z desítek miliard buněk, které tvoří miliardy spojení. Představuje jen 2 % tělesné hmotnosti, ale spotřebuje až 20 % celkové energie těla. Stres, poruchy spánku, hluk, znečištění ovzduší, nesprávná strava nebo oxidační stres nepříznivě ovlivňují fungování nervového systému. Výsledkem je zhoršující se nálada. Nejběžnějšími příznaky jsou fotofobie, nadměrná citlivost na zvuky a pachy.

<iframe width="842" height="446" src="https://www.youtube.com/embed/KPKjQsg2H_I" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

*Výrobek je třeba užít před konzumací posledního jídla. Udaná hodina je pouze orientační.

** Doporučená doba užívání: 3 měsíce

*** Jeden balíček při pravidelném užívání vystačí na cca 1 měsíc pro jednu dospělou osobu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady doplňků stravy DUOLIFE
Záruka: 24