Balíček DuoLife SPORT

Kód: DLPAPSPO0101PP
6 799 Kč
Skladem

Balíček DuoLife SPORT

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Balíček DuoLife SPORT obsahuje přesně zkomponované přípravky, které podporují funkce organizmu a ladí s denním biorytmem. • s informacemi o všeobecném působení • doporučeným způsobem užívání • s doporučeným časem dávkování • s dietetickým doporučením a rozpiskou pro sedmidenní užívání

Balíček DuoLife SPORT obsahuje přesně zkomponované přípravky, které podporují funkce organizmu a ladí s denním biorytmem. 

• s informacemi o všeobecném působení
• doporučeným způsobem užívání
• s doporučeným časem dávkování
• s dietetickým doporučením a rozpiskou pro sedmidenní užívání
• s kompletem cvičeníTuto stravu připravil klinický dietář a osobní trenér. Obsahuje podrobné informace o správné výživě a doporučených potravinách. Dále je přiložen seznam nákupů na celý týden; lze snadno přizpůsobit osobní kalorické spotřebě.

Aby váš organismus fungoval jako hodinky.
Pravidelná fyzická aktivita je jedním z činitelů, díky nimž si můžeme zachovat zdraví. Výrobky DuoLife, které jsou obsažené v balíčku Sport, vycházejí vstříc potřebám současných sportovců – profesionálů, ale i amatérů. Doporučujeme používat doplňky stravy přizpůsobené zvláštním potřebám sportovců. Umožňují dodat tělu látky, které mají příznivý vliv na fungování celého organismu.

Biologické hodiny SPORT:

8:00 – 25 ml DuoLife Den před jídlem
8:30 – 2 kapsle ProStik Medical Formula a 25 ml Vita C
10:00 – 20 ml Chlorofil DuoLife + 25 ml Collagen DuoLife
14:00 – 5 ml RegenOil Liquid Gold + 2 ProSelect Medical Formula
19:00 – 25 ml DuoLife Noc pře jídlem*

Balíček obsahuje:

1 ks - Vita C (750 ml),
1 ks - Collagen (750 ml),
1 ks - ProStik (60 kapslí),
1 ks - ProSelect (60 kapslí),
1 ks - Chlorofyl (750 ml),
1ks - DuoLife Den a Noc (Den 750 ml + Noc 750 ml),
1ks - RegenOil LiquidGold (250 ml)


Chcete se dovědět víc?
Lidské tělo je každý den vystaveno různým formám fyzické aktivity. Nejde jen o požadavky, které na nás klade prováděná práce, ale také naše přirozená potřeba pohybu. Žijeme v době neustálého spěchu v soukromé i profesní sféře. Stačí zajít do parku a uvidíte lidi všech věkových kategorií, kteří překonávají různé vzdálenosti. Běh se stal módou. Zpočátku to byl běh pro zábavu. Časem však už nešlo o samotnou myšlenku. Lidé fascinovaní joggingem šli o krok dál. Dnes už nestačí jít si na pár minut zaběhat kolem sídliště nebo se jen tak proběhnout s přítelem. Nestačí jen dokončit závod na několik kilometrů, ale pro ten správný pocti hrdosti je třeba uběhnout maraton, a to v čase, jaký vám budou spoluzávodníci závidět.

Ve většině případů je příčinou zranění při běhu závod s časem a prostorem. Bohužel přestáváme počítat s tím, jaké možnosti adaptability má náš organismus. Nekritické přijetí vládnoucích trendů a s tím spojená fyzická námaha, která překračuje kapacitu a schopnosti nevyhnutelně stárnoucích struktur lidského těla, vede k poškození pohybového aparátu.

Pravidelná tělesná aktivita je jedním z nejdůležitějších prvků určujících zdraví obyvatelstva a zdravého životního stylu. Fyzická aktivita je nutná, ale není bez rizika. Zranění při sportu mohou být důsledkem nesprávně provedených pohybů, špatně zvoleného cvičení, nedostatečného rozvržení zátěže a chybějících přestávek mezi jednotlivými úkony. Sportovní doplňky umožňují urychlit regeneraci a zvýšit efektivitu těla. Abychom splnili očekávání dnešních sportovců, navrhujeme použití doplňků stravy, které poskytují bioaktivní látky v závislosti na provozované sportovní disciplině.

<iframe width="842" height="446" src="https://www.youtube.com/embed/DJA7GNgWBg0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

*Výrobek je třeba užít před konzumací posledního jídla. Udaná hodina je pouze orientační.

** Doporučená doba užívání: 3 měsíce

*** Jeden balíček při pravidelném užívání vystačí na cca 1 měsíc pro jednu dospělou osobu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady doplňků stravy DUOLIFE
Záruka: 24