Balíček DuoLife SRDCE

Kód: DLPAPSER0101PP
6 499 Kč
Skladem

Balíček DuoLife SRDCE

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Balíček DuoLife SRDCE obsahuje přesně zkomponované přípravky, které podporují funkce organizmu a ladí s denním biorytmem. K podpoře jejich činnosti, do týdne od nákupu balíku.

Balíček DuoLife SRDCE
obsahuje přesně zkomponované přípravky, které podporují funkce organizmu a ladí s denním biorytmem. 

• s informacemi o všeobecném působení
• doporučeným způsobem užívání
• s doporučeným časem dávkování
• s dietetickým doporučením a rozpiskou pro sedmidenní užívání
• s kompletem cvičeníTuto stravu připravil klinický dietář a osobní trenér. Obsahuje podrobné informace o správné výživě a doporučených potravinách. Dále je přiložen seznam nákupů na celý týden; lze snadno přizpůsobit osobní kalorické spotřebě.

Aby váš organismus fungoval jako hodinky.
Srdce je nejdůležitějším orgánem oběhové soustavy v lidském těle. Jeho úlohou je pumpovat krev do tkání, čímž zajišťuje výměnu látek mezi krví a buňkami, dodává jim výživu a kyslík. Výkonnost srdce závisí na jeho vlastním fungování, ale také na tom, jestli dostává látky,které jsou nutné pro správnou práci a dobrou kondici tohoto orgánu. Doporučované výrobky DuoLife z balíčku Srdce obsahují látky,které srdce vyživují, napomáhají jeho činnosti a udržují ho dlouhodobě v dobré kondici, a také ho chrání před dnes tolik rozšířenými chorobami krevního oběhu.

Biologické hodiny SRDCE:

8:00 – 25 ml DuoLife Den před jídlem
8:30 – 1 tobolka ProCardiol Medical Formula a 25 ml Vita C
10:00 – 20 ml Chlorofyl DuoLife + 2 ProSitk Medical Formula
14:00 – 5 ml RegenOil Liquid Gold +1 kapsle ProCardiol Medical Formula + 2 ProCholterol Medical Formula
19:00 – 25 ml DuoLife Noc před jídlem*

Balíček obsahuje:

1 ks - Vita C (750 ml),
1 ks - ProStik (60 tobolek),
1 ks - ProCardiol (60 tobolek),
1 ks - ProCholterol (60 tobolek),
1 ks - Chlorofyl (750 ml),
1 ks - DuoLife Den a Noc (Den 750 ml + Noc 750 ml),
1 ks - RegenOil LiquidGold (250 ml)


Chcete se dovědět víc?
Otázka kardiovaskulárních chorob je problémem pro zdravotnictví, státní orgány i pro společnost. Prevence a včasná diagnóza srdečních chorob jsou výzvou pro medicínu 21. století. Srdeční selhání je často klasifikováno jako epidemie, která se šíří v Evropě, Severní a Jižní Americe. V Evropě postihují tyto nemoci až 15 milionů lidí. Výskyt onemocnění souvisí s věkem. Rozvíjí se především u lidí starších 60 let. Hodně záleží na úrovni veřejného povědomí o zdravém životním stylu. Nevhodná strava, kouření, nedostatek pohybu nebo nevhodná tělesná aktivita, jakož i sociálně-ekonomické faktory, jako jsou ekonomické potíže a změna životních podmínek, mají velký význam pro stav lidského zdraví. Výše uvedené faktory spolu s genetickou predispozicí se projevují na výskytu a úmrtnosti na kardiovaskulární onemocnění. Zavedení výchovy ke zdraví, preventivní akce a včasná diagnóza dokáží zabránit vzniku nepříznivých vzorců sociálního chování, které mohou přispívat ke zvýšenému riziku kardiovaskulárních onemocnění.

Poruchy lipidového spektra jsou jedním z hlavních, modifikovatelných rizikových faktorů pro rozvoj a progresi kardiovaskulárních onemocnění (CVD). Přes doporučenou farmakoterapii a úpravu životního stylu nedokáže více než 80% pacientů s diagnózou CVD dosáhnout požadované nízké hladiny lipoprotein cholesterolu (LDL). Monakolin K si zaslouží zvláštní pozornost jako účinný doplněk stravy. Zdá se také, že jako přírodní statin může být použit jako hypolipidemický přípravek. Extrakt z červené rýže s obsahem monakolinu K může být cenným doplňkem terapeutické léčby nejen u lidí s abnormálním profilem lipidů, ale také po kardiovaskulární příhodě v anamnéze. Vědecké zprávy potvrzují stanovisko úřadu EFSA (Evropský úřad pro bezpečnost potravin), jeho panelu pro dietetické výrobky, výživu a alergii, který dospěl k závěru, že monakolin K z fermentované červené rýže pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu a toto stanovisko potvrzuje i Evropská kardiologická společnost.

Podle WHO je více než polovina všech úmrtí na světě způsobena srdečními chorobami. Kromě toho až k 80 % případů srdečních onemocnění nemuselo dojít, pokud by byla zachována správná preventivní opatření. Jaká to jsou? Dodržovat několik jednoduchých, ale důležitých pravidel pro zdravý životní styl, včetně pravidel správné výživy, a používání vhodných doplňků stravy.

<iframe width="842" height="446" src="https://www.youtube.com/embed/6-vSVR2-bCM" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

*Výrobek je třeba užít před konzumací posledního jídla. Udaná hodina je pouze orientační.

** Doporučená doba užívání: 3 měsíce

*** Jeden balíček při pravidelném užívání vystačí na cca 1 měsíc pro jednu dospělou osobu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady doplňků stravy DUOLIFE
Záruka: 24