Collagen Elixir Rose 30 ml | SPECIAL OFFER

Kód: 442
1 299 Kč
Skladem (>5 ks)

Collagen Elixir Rose je speciální formule hydratovaného kolagenu s antioxidanty. Je určen pro intenzivní protivráskovou a liftingovou péči o pleť kolem očí, rtů a krku - bez ohledu na typ pleti. Collagen Elixir Rose je kombinací intenzivního působení přírodního kolagenu s mimořádnou silou přírodních antioxidantů z černé mrkve a mořských řas. Jejich působení pomáhá:

  • snižovat viditelnost vrásek
  • tmavých kruhů a otoků
  • pleť znovu získá pevnost, hladkost a jas
  • linky obličeje jsou viditelně vyhlazené
  • pleť je dokonale hydratovaná, hladká a zklidněná

Díky obsahu přírodních antioxidantů má Collagen Elixir Rose neobvyklou , zářivě růžovou barvu. Kosmetika doplňuje řadu Collagen - vytvořenou s ohledem na péči o obličej.

Způsob užití:

Naneste malé množství gelu na vyčištěnou a vlhkou pokožku kolem očí, úst a krku. Jemně rozetřete, vklepejte a udržte bezpečnou vzdálenost od okraje spojivky a očního koutku. Počkejte chvíli, než se přípravek zcela vstřebá. Pokud po vstřebání pocítíte mírné pnutí pokožky, naneste vhodný krém.

Skladování:

Skladujte při teplotě od 5°C do 29°C. Pokud teplota překročí 29°C, skladujte v chladničce.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Věděli jste, že Pro Collagen Elixir Rose 30 ml:
  • je určen k intenzivní péči proti vráskám a k liftingu pleti kolem očí, úst a krku
  • je vhodný pro suchou, normální a smíšenou pleť i pro citlivou a jemnou pleť
  • obsahuje kolagenový hydrát s přírodními antioxidanty z černé mrkve a mořských řas
  • má praktické balení zajišťující hygienické použití kosmetiky – No Touch Formula

Díky obsahu přírodních antioxidantů má přípravek neobvyklou, svítivě růžovou barvu, která může časem zesvětlit, což nemá nepříznivý vliv na jeho účinnost a kvalitu. Je to přirozený proces, který je důsledkem obsahu přírodního barviva.

Kolagen je nejdůležitější bílkovina pojivové tkáně vytvořená z aminokyselin, které spojují buňky jako lepidlo (jeho název pochází z řeckého slova „kolla“, což znamená „lepidlo“) 1. Škáru ze 70–85 % tvoří kolagen a díky němu si zachovává spojitost, strukturu a pružnost. To vše zajišťuje její mladistvý vzhled bez vrásek. Bohužel již ve věku kolem 25 let začíná docházet k úbytku kolagenu – má se za to, že roční ztráta činí přibližně 1%2. Je to ovlivněno procesy probíhajícími v kůži, jako jsou:

přirozená degenerace kolagenu – podkožní tkáň přestává být pružná a začne se vlnit;

úbytek kyseliny hyaluronové - přispívá k dehydrataci kůže, suchá kůže je náchylnější ke vzniku vrásek;

oslabení ochranné hydrolipidové bariéry pokožky - vede k vysušování pokožky a zvyšuje nepříznivé účinky vnějších faktorů;

snížená aktivita mazových a potních žláz - zhoršuje problém vysušení pokožky.

Kůže pod očima, kolem úst a na krku je velmi jemná a náchylná k tvorbě vrásek. Právě v těchto místech se jako první projevují známky stárnutí, jako jsou vrásky kolem očí, mimické vrásky, ztráta pevnosti, vaky nebo tmavé kruhy pod očima, vrásky kolem úst a příčné vrásky na krku. Kolagenový hydrát se zachovanou skladbou aminokyselin a prostorovou strukturou trojité šroubovice použitý v přípravku hloubkově hydratuje, vyhlazuje, snižuje výskyt vrásek, zvyšuje pružnost pokožky a může navíc podporovat tvorbu přírodního kolagenu v pokožce.Účinně zpomaluje proces stárnutí pokožky, zlepšuje její stav i vzhled.Kromě toho má kolagen vysokou schopnost vázat vodu, čímž přispívá ke správné hydrataci pleti.

Účinné látky:

Anthokyany z černé mrkve- Anthokyany jsou silný antioxidant, proto zajišťují odstraňování volných kyslíkových radikálů, které významně přispívají k degradaci kožních struktur a jsou příčinou jejího předčasného stárnutí. Díky použití bohatého zdroje anthokyanů, kterým je černá mrkev, přirozeně pečujeme o udržení mladistvého vzhledu pokožky kolem očí, úst a krku co nejdéle. Jejich pravidelným používáním navíc pleť získává mladistvý tón a nešedne. Zmenšují se také tmavé kruhy pod očima. Antokyany taktéž posilují stěny cév, a proto mohou přispívat k redukci otoků pod očima. Kromě toho působí i proti vráskám. Antokyanům se také připisují zjemňující, hydratační a zpevňující vlastnosti.

Zářivý výtažek z řas - výtažek použitý v receptuře je přírodním zdrojem fykoerythrinu získaného z inovativní kultury mořských řas. Tato složka má vedle zářivě růžové barvy antioxidační účinek. Díky tomu odstraňuje známky stárnutí pleti. Navíc ovlivňuje syntézu kolagenu, což má za následek zlepšení pevnosti a pružnosti pleti. Kromě toho bylo prokázáno, že fykoerythrin má zklidňující vlastnosti, a proto se doporučuje k péči o jemnou a citlivou pleť – zejména v okolí očí, úst a krku.

Elastin - vedle kolagenu je to druhá 100% přírodní bílkovina, která tvoří pokožku a všechny pojivové tkáně. V pokožce se vyskytují kolagenová a elastinová vlákna – oba typy vláken jsou nezbytné pro udržení mladistvého vzhledu pokožky.

Kyselina mléčná- intenzivně hydratuje, regeneruje a uvolňuje pokožku, jemně exfoliuje a reguluje proces keratinizace pokožky. Získává se fermentací.

Kaprylový glykol - tato složka jemně hydratuje a promašťuje pokožku, vytváří na jejím povrchu film, který zabraňuje úniku vody, a zároveň pokožku vyhlazuje a zjemňuje. Díky své struktuře a nízké molekulární hmotnosti také napomáhá přenosu účinných látek do hlubších vrstev kůže, čímž zvyšuje účinnost těchto látek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: