DuoLife Vita C 750ml | 100% přírodní koncentrovaný vitamín C

Kód: DLVC
860 Kč –8 %
DuoLife Vita C 750ml | 100% přírodní koncentrovaný vitamín C
860 Kč –8 % 790 Kč
Skladem (>5 ks)

DuoLife VitaC je 100% přírodním a úplným zdrojem vitamínu C v tekuté formě, v nejsilnější dostupné koncentraci na trhu, který je vhodný pro ty, kteří vyžadují produkt zlepšující celkové rozpoložení a doplňující chybící vitamíny a minerály. Koncentrovaná dávka energie.
DuoLife Vita C je jediný plně přírodní vitamin C, který svou výjimečnou formou umožňuje dodat 100 % poptávky těla na tento vitamin. Podporuje tím udržení optimálního stavu organismu a imunologického systému. Vitamin C je zdroj zdraví, energie a dobré nálady, výhradně však pod podmínkou, že není žádným způsobem modifikován, proto udržuje svou přírodní povahu – tak jako v případě DuoLife Vita C.

Vitamin C:
- přispívá ke správnému fungování imunitního systému;
- přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem;
- přispívá ke snížení pocitu únavy a vyčerpání;
- přispívá ke správné tvorbě kolagenu pro správné fungování cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů;
- přispívá k udržení správného energetického metabolismu;
- přispívá ke správnému fungování nervového systému a k udržení normálních psychických funkcí;
- přispívá k regeneraci redukované formy vitaminu E;
- podporuje vstřebávání železa.


 Způsob použití: 25-50 ml 1x denně před jídlem. Před každým použitím protřepejte. Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku.

Skladování: výrobek skladujte při pokojové teplotě mimo dosah dětí. Po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do 30 dnů. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

DuoLife Vita C je jediný plně přírodní vitamin C, který svou výjimečnou formou umožňuje dodat 100 % poptávky těla na tento vitamin. Podporuje tím udržení optimálního stavu organismu a imunologického systému. Vitamin C je zdroj zdraví, energie a dobré nálady, výhradně však pod podmínkou, že není žádným způsobem modifikován, proto udržuje svou přírodní povahu – tak jako v případě DuoLife Vita C.

DuoLife VitaC je 100% přírodním a úplným zdrojem vitamínu C v tekuté formě, v nejsilnější dostupné koncentraci na trhu, který je vhodný pro ty, kteří:

 • vyžadují produkt zlepšující celkové rozpoložení a doplňující chybějící vitamíny a minerály.
 • Výrazně pomáhá dlouhodobě i chronicky nemocným pacientům
 • vhodný prostředek i pro těžce nemocné pacienty po operacích
 • onkologické pacienty
 • zrychluje rekonvalescenci
 • výrazně zvyšuje a podporuje přirozenou imunutu
   

DuoLife VitaC je produkt doplňující nedostatek vitamínů, ke kterému dochází z důvodu deficitu jednotlivých látek, jako je vitamín C, ve stravě a také při snížené imunitě, onemocněních, zvýšené fyzické a psychické námaze, kdy je potřeba na tyto látky zvýšená. Efektivně doplňuje denní dávku vitamínu C, díky čemuž není nutné používání preparátů z pochybných zdrojů.

Produkt je vyroben z přirozeně se vyskytujících složek, díky čemuž se můžete spolehnout na koncentrovánou dávku zdraví, ve vyhovující dávkování, tekuté formě. Látky obsažené v DuoLife Vita C zaručují posílení imunitního systému a udržují optimalní stav organismu.

DuoLife VitaC je inovační kombinací biologický aktivních přírodních složek. Absence konzervačních látek, aromatických přísad nebo umělých barviv, jakož i produktů GMO, zaručuje nejvyšší kvalitu a zároveň zvýšenou absorbcí produktu.
 

Složení:

Šípková šťáva - šípek je ovoce s nadprůměrným obsahem vitaminu C - 100 g čerstvých plodů poskytuje 680-1200 mg přírodního vitaminu C. V přírodním prostředí se vitamin C vyskytuje společně s tzv. „biologickým pozadím” (polyfenoly a další účinné látky), které má stabilizující a synergický účinek. V šípcích je více než 130 účinných látek. Mimo vitaminu C obsahují také řadu dalších antioxidantů: karotenoidy, flavonoidy a proanthokyanidiny. Kromě toho:
- vitaminy: E a K, jakož i B1, B2 a B3 (PP), B6;
- organické kyseliny (jablečná a citronová);
- minerální látky, a to jak makroživiny (P, K, Ca, Mg), tak mikroživiny (Fe, Cu, Mn, Zn);
Šípek přispívá k obraně organismu proti patogenním mikroorganismům. (ID 3682)
Šípek přispívá k udržení fyzické pohody a k podpoře obranných funkcí organismu. (ID 3680)
Šípek podporuje zachování hybnosti kloubů. (ID 4328)
Šípek podporuje hojení ran. (ID 4473)

Šťáva z plodů aceroly vyrobená z pyré z plodů aceroly a výtažku z plodů aceroly - plody aceroly obsahují velmi vysoký podíl vitaminu C; 100 g čerstvých plodů obsahuje 1000-4500 mg tohoto vitaminu. Výtažek z plodů aceroly obsažený v přípravku DUOLIFE Vita C má standardizovaný obsah 50% tohoto vitaminu. Kromě toho plody aceroly obsahují řadu dalších důležitých látek, jako jsou např. antokyany a karotenoidy, včetně beta-karotenu (provitamin A) a minerálů (draslík, fosfor, vápník, železo). V tomto ovoci navíc najdeme také vitaminy skupiny B.

Výtažek z bobulí Camu-Camu - bobule Camu-Camu patří mezi ovoce s mimořádně vysokým obsahem vitaminu C - obsahují 850-5000 mg tohoto vitaminu ve 100 g čerstvých plodů. To je až 50krát vyšší obsah než v pomerančích. Kromě vitaminu C obsahují bobule Camu-Camu mnoho minerálů a aminokyselin, které podporují vstřebávání vitaminu C. Kromě toho jsou bohaté na polyfenoly - celkem více než 30 fenolových sloučenin, mezi nimiž jsou antokyany a karotenoidy (z nichž až 45-55% tvoří lutein).

Complementary – doplňkový produkt k přípravku DuoLife Vita C Powder, ale se zcela odlišným složením – důležité je současné užívání obou produktů.Funkce vitamínu C v organismu: 

 • Vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm (Příznivého účinku se dosáhne při příjmu 200 mg navíc k doporučenému dennímu příjmu vitaminu C)
 • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév
 • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí
 • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek
 • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci dásní
 • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže
 • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci zubů
 • Vitamin C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • Vitamin C přispívá k normální činnosti nervové soustavy
 • Vitamin C přispívá k normální psychické činnosti
 • Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému
 • Vitamin C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
 • Vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
 • Vitamin C přispívá k regeneraci redukované formy vitaminu E
 • Vitamin C zvyšuje vstřebávání železa

Doplňkové parametry

Kategorie: TEKUTÉ RODUKTY
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: