DuoLife Vita C 750ml | 100% přírodní koncentrovaný vitamín C

Kód: DLVC
790 Kč
Skladem (>5 ks)
DuoLife VitaC je 100% přírodním a úplným zdrojem vitamínu C v tekuté formě, v nejsilnější dostupné koncentraci na trhu, který je vhodný pro ty, kteří vyžadují produkt zlepšující celkové rozpoložení a doplňující chybící vitamíny a minerály. Koncentrovaná dávka energie.
DuoLife Vita C je jediný plně přírodní vitamin C, který svou výjimečnou formou umožňuje dodat 100 % poptávky těla na tento vitamin. Podporuje tím udržení optimálního stavu organismu a imunologického systému. Vitamin C je zdroj zdraví, energie a dobré nálady, výhradně však pod podmínkou, že není žádným způsobem modifikován, proto udržuje svou přírodní povahu – tak jako v případě DuoLife Vita C.
 

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

DuoLife Vita C je jediný plně přírodní vitamin C, který svou výjimečnou formou umožňuje dodat 100 % poptávky těla na tento vitamin. Podporuje tím udržení optimálního stavu organismu a imunologického systému. Vitamin C je zdroj zdraví, energie a dobré nálady, výhradně však pod podmínkou, že není žádným způsobem modifikován, proto udržuje svou přírodní povahu – tak jako v případě DuoLife Vita C.

DuoLife VitaC je 100% přírodním a úplným zdrojem vitamínu C v tekuté formě, v nejsilnější dostupné koncentraci na trhu, který je vhodný pro ty, kteří vyžadují produkt zlepšující celkové rozpoložení a doplňující chybějící vitamíny a minerály. Výrazně pomáhá dlouhodobě i chonicky nemocným pacientům, vhodný prostředek i pro těžce nemocné pacienty po operacích, onkologické pacienty, zrychluje rekonvalescenci, výrazně zvyšuje a podporuje přirozenou imunutní odpověď organismu. 
 

DuoLife VitaC je produkt doplňující nedostatek vitamínů, ke kterému dochází z důvodu deficitu jednotlivých látek, jako je vitamín C, ve stravě a také při snížené imunitě, onemocněních, zvýšené fyzické a psychické námaze, kdy je potřeba na tyto látky zvýšená. Efektivně doplňuje denní dávku vitamínu C, díky čemuž není nutné používání preparátů z pochybných zdrojů.

Produkt je vyroben z přirozeně se vyskytujících složek, díky čemuž se můžete spolehnout na koncentrovánou dávku zdraví, ve vyhovující dávkování, tekuté formě. Látky obsažené v DuoLife Vita C zaručují posílení imunitního systému a udržují optimalní stav organismu.

DuoLife VitaC je inovační kombinací biologický aktivních přírodních složek. Absence konzervačních látek, aromatických přísad nebo umělých barviv, jakož i produktů GMO, zaručuje nejvyšší kvalitu a zároveň zvýšenou absorbcí produktu.
 

Složení:

Acerola je jedním z nejbohatších zdrojů vitaminu C. Jeden její plod obsahuje tolik přírodního vitaminu C, jako kilogram citronů. Považuje se rovněž za silný antioxidant, který zvlhčuje pokožku, činí ji pružnou a předchází jejímu stárnutí.

Plody Camu Camu je opravdová studnice přírodních vitaminů. Obsahuje nejméně 2 500 mg přírodního vitaminu C na 100 g, což tvoří téměř 2 % jejich vlastní hmotnosti. Navíc jsou plody Camu Camu bohaté na antioxidanty, podporující celý imunologický systém.

Šípková růže obsahuje 30-40 krát více vitaminu C než citrusy, které jsou známé svým bohatstvím na vitamin C. Plody šípkové růže jsou nenahraditelným zdrojem snadno vstřebatelných vitaminů, organických kyselin, minerálních solí a antioxidantů, působí podpůrně na celý organismus.


Vědecké názory na Vita C:

„Výjimečně vysoký obsah čistého vitamínu C v doplňku stravy DuoLife VitaC zaručuje plnou dávku do orgasmu, dle jeho potřeb. Je to doposud nevídaná kapalná forma přírodního, kompletního vitaminu C,  jež umožňuje větší vstřebatelnost. DuoLife VitaC je nezastupitelný pro všechny, kteří chtějí zvýšit vitalitu svého organismu, příslušným způsobem stimulovat imunitní systém a zajistit si přísun každodenní životní energie.”

dr Piotr Kardasz

„V současné době se mnohem častěji než ještě před několika lety setkáváme s  onemocněními - od rýmy až po chronické choroby. Za tento stav věci je ve značné míře odpovědné oslabení imunitního systému. Pro jeho účinnou stimulaci je nutná příslušná dávka vitaminů a minerálů.  Svým pacientům často doporučuji DuoLife VitaC jako jediný plně přírodní vitamín C s tak vysokou koncentrací, což zaručuje účinný proces obnovy a podpory imunitního systému.“

prof. dr n. farm. i med.

Wiktor Stelmach

Funkce vitamínu C v organismu: 

 • Vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm (Příznivého účinku se dosáhne při příjmu 200 mg navíc k doporučenému dennímu příjmu vitaminu C)
 • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév
 • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí
 • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek
 • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci dásní
 • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže
 • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci zubů
 • Vitamin C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • Vitamin C přispívá k normální činnosti nervové soustavy
 • Vitamin C přispívá k normální psychické činnosti
 • Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému
 • Vitamin C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
 • Vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
 • Vitamin C přispívá k regeneraci redukované formy vitaminu E
 • Vitamin C zvyšuje vstřebávání železa


Forma: kapalná.

Objem: 750 ml.

Způsob použití: 25 až 50 ml denně. Nepřekračujte maximální denní doporučenou dávku.

Skladování: Skladujte v pokojové teplotě v místě nedostupném pro malé děti.

KontraindikaceAlergie na kteroukoli složku výrobku. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Výrobek nelze používat jako náhražku pestré stravy. Vyrovnaná strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správnou funkci organismu. Při souběžném léčení antidepresivy a při současném užívání antikoagulantů kontaktujte svého lékaře nebo lékárníka.

Datum minimální trvanlivosti je uvedeno na obalu výrobku.

Doplňkové parametry

Kategorie: TEKUTÉ RODUKTY
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: