DuoLife Clinical Formula ProOptical 30 kapslí

Kód: DLCFPOPT0101
Akce
Značka: DuoLife
1 090 Kč
Skladem (>5 ks)

Přípravek DuoLife Clinical Formula ProOptical® píše novou kapitolu v oblasti potravinových doplňků. Jedná se o zdroj přírodních látek chránících oči, v tobolkách s dvoufázovým prodlouženým uvolňováním. Přípravek obsahuje řadu látek, pro které byly zpracovány četné klinické studie, kterých se zúčastnilo více než 4200 pacientů.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Přípravek DuoLife Clinical Formula ProOptical® píše novou kapitolu v oblasti potravinových doplňků. Jedná se o zdroj přírodních látek chránících oči, v tobolkách s dvoufázovým prodlouženým uvolňováním. Přípravek obsahuje řadu látek, pro které byly zpracovány četné klinické studie, kterých se zúčastnilo více než 4200 pacientů.

DuoLife Clinical Formula ProOptical®
Zrak je jedním z hlavních smyslů, díky němuž člověk přijímá cca 90 % všech informací z okolí. Zrak zajišťuje správné vnímání většiny podnětů. Obzvláště důležité jsou proto ochrana a posílení zraku pomocí vhodných potravinových doplňků. Je to také důvod, proč si vybrat právě DuoLife Clinical Formula ProOptical®


DuoLife Clinical Formula ProOptical® je obsažen ve dvoufázové tobolce s modifikovaným a prodlouženým uvolňováním. Inovativní dvoufázové uvolňování je dosaženo díky unikátnímu spojení dvou tobolek – vnější tobolky s tekutým obsahem a vnitřního tuhého jádra. Absorpce tekutých aktivních látek začíná už v žaludku, zatímco tuhé složky se uvolňují teprve v tenkém střevě, odkud míří do krevního oběhu a pak do očních tkání. Díky dvojfázovému procesu je dosahována nejvyšší úroveň absorpce.

Potravinový doplněk ProOptical® obsahuje přírodní lutein a zeaxantin v krystalické podobě, které jsou získávány pomocí patentované technologie. To má zásadní vliv na rychlost, a tudíž i účinnost absorpce. Nejvyšší biologická dostupnost těchto složek byla prokázána ve více než 70 klinických studiích, kterých se zúčastnilo více než 4200 pacientů. V rámci těchto studií byl použit lutein a zeaxantin v poměru 5:1, díky čemuž oko může využívat nejdůležitější látky v maximálním množství.

Přípravek DuoLife Clinical Formula ProOptical® obsahuje také řadu dalších látek, které posilují oči a chrání je před škodlivým UV zářením a volnými radikály.
<iframe width="839" height="444" src="https://www.youtube.com/embed/xP3sAaG2eBw" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Aktivní látky

– Lutein: absorbuje modré světlo a chrání tak před fotochemickým poškozením viditelným světlem s krátkými vlnami. Společně se zeaxantinem pak tvoří filtr na části sítnice, která je odpovědná za nejostřejší vidění, zastavuje modré světlo a chrání před silným světlem, čímž zvyšuje toleranci očí na jasné světlo. To je obzvlášť důležité, když jsou oči vystavovány intenzivnímu světlu, jako je např. sluneční záření, záblesk lampy nebo oslňující světla v noci. Uskutečněné zkoušky prokazují, že lutein působí také velmi příznivě na kůži.

– Astaxanthin: patří do stejné skupiny xantofylových karotenoidů jako lutein či zeaxantin a zlepšuje ostření očí. Přispívá také k obnově řasnatého tělíska, a díky tomu snižuje únavu očí, které jsou denně přetěžovány u monitorů, z důvodu nevyhovujícího osvětlení, znečištění prostředí, UV záření a zrakových vad. Suroviny, které byly použity při výrobě přípravku, mají klinické atesty potvrzující snížení projevů astenopie.

– Krocin a safranal: jsou látky s antioxidačními účinky, které chrání oči před škodlivým vlivem UV záření.

– Vitamín C získávaný z aceroly má příznivý vliv na syntézu kolagenu, tedy stavební složky sklivce.

– Zinek, minerální složka podporující vidění, která se vyskytuje v největším množství v oční sítnici. Nedostatek zinku může vést ke vzniku krátkozrakosti.

– Lykopen v mikrokapslích je odpovědný za ochranu oka před škodlivým působením volných radikálů, dále se aktivně podílí na prevenci degenerace žluté skvrny, jeho účinky jsou prokázány klinickými zkouškami.

– Schizadrin obsažený v extraktu z klanoprašky čínské má pozitivní vliv na ostrost vidění za tmy.

– Antokyany stimulují mikrooběh v oku a zlepšují vidění za soumraku.

Způsob použití: 1 kapsle denně. Nepřekračujte maximální denní doporučenou dávku.

Skladování: Skladujte v pokojové teplotě v místě nedostupném pro malé děti.

KontraindikaceAlergie na kteroukoli složku výrobku. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Výrobek nelze používat jako náhražku pestré stravy. Vyrovnaná strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správnou funkci organismu. Při souběžném léčení antidepresivy a při současném užívání antikoagulantů kontaktujte svého lékaře nebo lékárníka.

Datum minimální trvanlivosti je uvedeno na obalu výrobku. Datum minimální trvanlivosti je současně číslo výrobní šarže.

Tabulka složení :

Obsah složek v denní porci výrobku     1 kapsle
organický olej ze semen perily křovité (Perilla frutescens)    335 mg
extrakt ze šťávy plodů aceroly (Malpighia glabra)    82 mg
v tom vitamín C    26 mg (33%RHP*)
mikronizované krystaly luteinu a zeaxanthinu, extrahované z aksamitníku rozkladitého (Tagetes erecta) suspendované ve světlicovém oleji získaném z plodů světlice barvířské
(Carthamus tinctorius)   
50 mg
v tom lutein     10 mg
v tom zeaxanthin    0,5 mg
výtažek z aplanspor zelených mikrořas Haematococcus pluvialis     20 mg
v tom astaxanthin    2 mg
Karotenoidy extrahované z plodů rajčat    10 mg
v tom mikrokapsulovaný přírodní lykopen    0,5 mg
Soli organického zinku    10 mg
v tom organický    3 mg (30%RHP*)
výtažek z plodů klanoprašky čínské (Schisandra chinensis)    10 mg
v tom schizandrin    0,5 mg
výtažek z pecek hroznů (Vitis vinifera)    10 mg
v tom 95 % proanthokyanidinů    9,5 mg
výtažek z brusnice borůvky (Vaccinium myrtillus)    10 mg
v tom 25 % antokyanů    2,5 mg
výtažek z plodů černého bezu    10 mg
v tom 30 % polyfenolů    3 mg
výtažek z listů černého rybízu (Ribes nigrum)    10 mg
v tom rutin     0,1 mg
výtažek z plodů temnoplodce černoplodého (Aronia melanocarpa)    10 mg
v tom 40% polyfenolů (katechiny)    4 mg
karotenoidy extrahované z květů Aksamitníku rozkladitého (Tagetes erecta) suspendovaná v sójovém oleji získaném ze sójových bobů (Glycine max Merr)    7,5 mg
v tom zeaxanthin    1,5 mg
výtažek z tyčinek šafránu (Crocus sativus)    5 mg

* RHP - referenční hodnota příjmu pro průměrnou dospělou osobu (8400kJ/2000kcal)

Složení : organický olej ze semen perily křovité (Perilla frutescens), standardizovaný pro obsah a-linolenové kyseliny vyšší než 60%, výtažek z ovocné šťávy aceroly (Malpighia glabra) 12-15:1, standardizovaný pro obsah vitamínu C, mikronizované krystaly luteinu a zeaxanthinu, extrahovaných z aksamitníku rozkladitého (Tagetes erecta) suspendované ve světlicovém oleji, získaném z plodů světlice barvířské (Carthamus tinctorius), výtažek z aplanspor zelených mikrořas (Haematococcus pluvialis), standardizovaný pro obsah astaksanty, směs karotenoidů extrahovaných z plodů rajčat, v tom mikrokapsulovaný přírodní lykopen, soli organického zinku (citronan zinečnatý), výtažek z klanoprašky čínské (Schisandra chinensis), 3: 1 standardizovaný pro obsah 5 % schizandrinu, výtažek z pecek hroznů (Vitis vinifera), 120:1 standardizovaný pro obsah 95 % proanthokyanidinů (včetně 92 % polyfenolů), výtažek z brusnice borůvky (Vaccinium myrtillus), standardizovaným pro obsah 25 % antokyanů, výtažek z plodů černého bezu (Sambucus nigra), z 4:1 standardizovaný pro obsah 30 % polyfenolů, extrakt z listů černého rybízu (Ribes nigrum), standardizovaný pro obsah 1 % rutiny, výtažek z plodů temnoplodce černoplodého (Aronia melanocarpa), standardizovaný pro obsah 40 % polyfenolů (katechiny), koncentrovaná směs karotenoidů extrahovaných z květů aksamitníku rozkladitého (Tagetes erecta), suspendovaný v sójovém oleji získaném ze sójových bobů (Glycine max Merr), v tom zeaxanthin, výtažek z tyčinek šafránu (Crocus sativus), 2-4:1 standardizovaný pro obsah 2 % krocinu a 2 % safranalu. Složení potahu tablet: želatina z kůže mořských ryb - vnější kapsle, organický derivát celulózy (HPMC) - vnitřní kapsle. Protispékavá látka: oxid křemičitý.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Novinky
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: