My Blood SET

Kód: 445
3 270 Kč –8 %
akce krev
3 270 Kč –8 % 2 999 Kč
Skladem (>5 ks)

DUOLIFE My Blood je doplněk stravy v tekuté formě na bázi komplexu vitaminů a minerálů. Účinné látky obsažené v přípravku mj. 

 • pomáhají udržovat normální stav červených krvinek
 •  také normální tvorbu červených krvinek a hemoglobinu
 •  přispívají k udržení normálního metabolismu železa

 

Způsob použití: 25 až 50 ml jednou denně před jídlem. Před každým použitím zatřeste. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nelze používat jako náhražku pestré stravy. Vyrovnaná strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správnou funkci organismu.

Složení tohoto přípravku, zejména pro obsah železa, může u osob se zažívacími potížemi a „citlivým“ trávicím ústrojím působit problémy se zažíváním, pokud se tento preparát užívá nalačno. Tyto osoby by měly používat DuoLife MyBlood během jídla nebo po něm. Použití tohoto doplňku stravy po jídle nesníží jeho biologickou dostupnost.

Výrobek je určen pro :

 • osoby s vyšší fyzickou námahou
 • osoby vykonávající práci s vyšší duševní aktivitou
 • rekonvalescenty
 • ženy plánující těhotenství
 • vegetariány
 • seniory
 • dárce krveSkladování: Skladujte v pokojové teplotě v místě nedostupném pro malé děti, PO OTEVŘENÍ V CHLADNIČCE.

KontraindikaceAlergie na kteroukoli složku výrobku. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Výrobek nelze používat jako náhražku pestré stravy. 

Datum minimální trvanlivosti je uvedeno na obalu výrobku.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

DuoLife Moje krev je doplněk stravy v kapalné formě, je to komplex vitaminů, prvků a výtažků z ovoce a zeleniny, 100% přírodních. Je to kapalná morfologie, která pomáhá udržet správné množství červených krvinek a správné tvoření krve. Zároveň je to formule, která zaručuje přísun energie a dobrou kondici organismu. Vaše morfologie odráží kvalitu Vašeho života.

 • DuoLife Moje krev je forma takové kapalné morfologie, která pomáhá udržovat správný stav červených krvinek a proces tvorby krve. Vaše morfologie odráží kvalitu Vašeho života.
 • DuoLife Moje krev je bohatý zdroj vitaminů a minerálů, které jsou nezbytné pro správnou funkci Vašeho organismu. Výrobek je komplexní, působí podle pravidel synergie.
 • Tento bezlepkový výrobek je složen výhradně z přírodních složek rostlinného původu. Neobsahuje GMO ani konzervanty, takže splňuje požadavky celosvětového trendu, jakým jsou produkty s čistým štítem.
 • Čím je koncentrovanější, tím menší množství přípravku je potřeba k získání efektu. Koncentrované dávky umožňují maximální zvýšení počtu aktivních látek v jedné porci přípravku. Zvýšené množství aktivních látek zvyšuje účinek preparátu.
 • Výhodou tohoto výrobního postupu je vysoká zdravotní kvalita a trvanlivost přípravku, jakož i zachování přírodních výživných hodnot a senzorických vlastností, čímž se liší od výrobků, které jsou zpracovány klasickými metodami.


Propojením příslušných rostlinných složek a vitaminů a minerálů jsme vytvořili další produkt pro účelové dávkování doplňků stravy. DuoLife Moje krev působí ve třech dimenzích synergicky a aditivně:

1. Způsobuje detoxikaci organismu

Za detoxikaci organismu odpovídá mnoho složek obsažených ve výrobku DuoLife My Blood. Nejdůležitější je šťáva z cukrové řepy, která je bohatá na betain. Velké množství hořčíku, které obsahuje šťáva z červené řepy, pozitivně ovlivňuje stav cév a žil.

2. Podporuje krevní oběhový systém, odolnost a regeneraci organismu

Komplexní účinek doplňků stravy nebo jejich působení jako přísad zajišťuje nejlepší podporu pro krevní oběhový systém, imunitu a regeneraci organismu. My Blood byl zpracován ve spolupráci s vědeckou radou DuoLife, dietetiků a DuoLife Center for Innovation Reserch™ tak, aby působení jedné složky zvyšovalo účinnost druhé (tzv. aditivní působení). Přináší to maximální výsledky při užívání doplňků stravy.

3. Pomáhá dosahovat správné morfologické výsledky

Složení krve odráží stav organismu. Proto je preparát DuoLife Moje krev zpracován tak, aby dodával lidskému tělu cenné vitaminy, minerály a extrakty z rostlin a zeleniny.


Seznamte se se složkami DUOLIFE My Blood

Šťáva z hlíz červené řepy – řepa obsahuje mimo jiné:
- vitamíny A a C a vitamíny ze skupiny B (B1, B2, B3, B6); 
- minerály jako draslík, fosfor, hořčík, vápník, kobalt, zinek, mangan a vlákninu (přibližně 2,8 g na 100 g); 
– fytosteroly; 
- kyselinu listovou a jiné organické kyseliny; 
- polyfenoly, včetně mj. flavonoidů; 
- betalainy, především betanin.

Šťáva z černého rybízu – černý rybíz obsahuje mnoho cenných účinných látek, jako jsou:
- vitamíny A, C a vitamíny B;
- minerální látky: hořčík, vápník, železo, draslík;
- flavonoidy;
- antokyany (mezi flavonoidy).  

Šťáva z červených hroznů – obsahuje:
- vitaminy: A, C, B1, B2, B6, PP, E, K a kyselinu listovou; -
minerály: vápník, železo, hořčík, fosfor, draslík, sodík, zinek, mangan, selen, fluor;
- jednoduché cukry: snadno stravitelný zdroj energie;
- polyfenoly – resveratrol a antokyany. Resveratrol je syntetizován mj. ve slupkách hroznů v reakci na plísňové infekce, oxidační stres a UV záření;
- polyfenoly - antokyany.

Extrakt z ovoce Acerola – ovoce acerola obsahuje velmi vysoký podíl vitamínu C; 100 g čerstvého ovoce obsahuje 1000-4500 mg vitamínu C. Extrakt z plodů aceroly obsažený v DUOLIFE My Blood je standardizován na obsah tohoto vitamínu. Kromě toho plody aceroly obsahují řadu dalších důležitých látek, jako jsou např. antokyany a karotenoidy, včetně beta-karotenu (provitamin A) a minerálů (draslík, fosfor, vápník, železo). V tomto ovoci navíc najdeme také vitaminy skupiny B.

Extrakt z listů špenátu – listy špenátu obsahují cenné účinné látky, jako jsou:
- minerální látky: hořčík, draslík, vápník, fosfor;
- vitamíny: C,A,E;
- karotenoidy: lutein, beta-karoten;
- polyfenoly včetně flavonoidů.

Směs obsahující vitamíny a minerály:

Vitamin A  c přispívá k udržení správného metabolismu železa; pomáhá udržovat správný stav sliznic; pomáhá udržovat zdravou pokožku; pomáhá udržovat správné vidění; přispívá ke správné funkci imunitního systému; hraje roli v procesu specializace buňky.

Vitamin D – pomáhá při správném vstřebávání/využití vápníku a fosforu; pomáhá udržovat správnou hladinu vápníku v krvi; pomáhá udržovat zdravé zuby a kosti; přispívá ke správné činnosti svalů; přispívá ke správné funkci imunitního systému; účastní se procesu buněčného dělení.

Vitamin E - napomáhá ochraně buněk před oxidačním stresem.

Vitamin C - přispívá ke správné tvorbě kolagenu pro zajištění správné funkce krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů; přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá ke správnému fungování nervového systému; pomáhá udržovat správné psychické funkce; přispívá ke správné funkci imunitního systému; pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem; pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání; pomáhá regenerovat redukovanou formu vitaminu E; zvyšuje vstřebávání železa.

Thiamin (vitamín B1) – přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá ke správnému fungování nervového systému; pomáhá udržovat správné psychické funkce; pomáhá ke správné činnosti srdce.

Riboflavin (vitamín B2) – přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá ke správnému fungování nervového systému; pomáhá udržovat správný stav sliznic;
a pomáhá udržovat správný stav červených krvinek; pomáhá udržovat zdravou pokožku; pomáhá udržovat správné vidění;
c přispívá k udržení správného metabolismu železa; pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem; pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání.

Niacin (vitamín B3) – přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá ke správnému fungování nervového systému; pomáhá udržovat správné psychické funkce; pomáhá udržovat správný stav sliznic; pomáhá udržovat zdravou pokožku; pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání.

Vitamin B6 – pomáhá při správné syntéze cysteinu; přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá ke správnému fungování nervového systému; pomáhá udržovat správný metabolismus homocysteinu; přispívá k udržení správného metabolismu bílkovin a glykogenu; pomáhá udržovat správné psychické funkce; pomáhá při správné tvorbě červených krvinek; přispívá ke správné funkci imunitního systému; pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání; přispívá k regulaci hormonální aktivity

Vitamín B12 – přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá ke správnému fungování nervového systému; pomáhá udržovat správný metabolismus homocysteinu; pomáhá udržovat správné psychické funkce; pomáhá při správné tvorbě červených krvinek; přispívá ke správné funkci imunitního systému; pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání; hraje roli v procesu buněčného dělení.

Biotin (vitamín B7) – přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá ke správnému fungování nervového systému; přispívá k udržení správného metabolismu makroživin; pomáhá udržovat správné psychické funkce; pomáhá udržovat zdravou pokožku a vlasy; pomáhá udržovat správný stav sliznic.

Kyselina pantotenová (vitamín B5) – přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá ke správné syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitaminu D a některých neurotransmiterů; pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání; pomáhá udržovat duševní kondici na správné úrovni.

Železo – pomáhá udržovat správné kognitivní funkce; přispívá k udržení správného energetického metabolismu; b pomáhá při správné tvorbě červených krvinek a hemoglobinu; pomáhá při správném transportu kyslíku v těle; přispívá ke správné funkci imunitního systému; pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání; hraje roli v procesu buněčného dělení.

Zinek – pomáhá udržovat správnou acidobazickou rovnováhu; pomáhá udržovat správný metabolismus sacharidů; pomáhá udržovat správné kognitivní funkce; pomáhá při správné syntéze DNA; pomáhá udržovat správnou plodnost a správné reprodukční funkce; přispívá k udržení správného metabolismu makroživin; přispívá k udržení správného metabolismu mastných kyselin; přispívá k udržení správného metabolismu vitaminu A; pomáhá při správné syntéze bílkovin; pomáhá udržovat zdravé kosti, vlasy, nehty a kůži; pomáhá udržovat správnou hladinu testosteronu v krvi; pomáhá udržovat správné vidění; přispívá ke správné funkci imunitního systému; pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem; účastní se procesu buněčného dělení.

Měď – pomáhá udržovat správný stav pojivových tkání; přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá ke správnému fungování nervového systému; pomáhá udržovat správnou pigmentaci pokožky a vlasů; pomáhá při správném transportu železa v těle; přispívá ke správné funkci imunitního systému; pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.

Mangan – přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá k udržení zdravých kostí; pomáhá při správné tvorbě pojivových tkání; pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.

Selen – přispívá ke správnému průběhu spermatogeneze; pomáhá udržovat zdravé vlasy a nehty; přispívá ke správné funkci imunitního systému; přispívá ke správné funkci štítné žlázy; pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.

Molybden – přispívá k udržení správného metabolismu sirných aminokyselin.

Jód – pomáhá udržovat správné kognitivní funkce; přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá ke správnému fungování nervového systému; pomáhá udržovat zdravou pokožku; pomáhá při správné tvorbě hormonů štítné žlázy a správné činnosti štítné žlázy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: