DUOFIT BALANCE PLUS

Kód: 418
5 599 Kč
Skladem (>5 ks)

DUOFIT BALANCE PLUS je šest pečlivě vybraných doplňků stravy, které lze užívat doplňkově.

Aktivní složky obsažené v produktech:

 • podporují kontrolu tělesné hmotnosti
 • přispívají k úbytku tukové tkáně a snižují pocit hladu
 • podporují činnost střev
 • podporují proces detoxikace
 • přispívá k normální funkci jater
 • čistí organismus od těžkých kovů a toxinů
 • podporuje obranyschopnost organismu

 Díky aplikačnímu schématu je zajištěn komfort používání - přizpůsobeno mimo jiné: pro lidi pracující mimo domov a aktivní lidi a umožňující plné využití soupravy každý den. 

DUOFIT BALANCE PLUS obsahuje:

1x SHAPE CODE® Slim Shake 750 g;

1x DUOLIFE Chlorofil

1x DUOLIFE ProSlimer®

1x DUOLIFE Spirulina

1x DUOLIFE Fiber Powder

1 x FIZZY EASY Electrolyte COMPLEX

Při pravidelném používání vydrží jedna sada jedné dospělé osobě přibližně 1 měsíc.

Doporučená doba suplementace je minimálně 3 měsíce. 

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Doporučené použití produktů z DUOFIT BALANCE BASIC:

Ráno:

 • ProSlimer® – 2 kapsle před jídlem. Pít hodně vody.
 • DUOLIFE Chlorofil – 20 ml ráno nebo během dne – po rozpuštění v láhvi s vodou
 • FIZZY EASY Electrolyte COMPLEX – 1 tableta denně po rozpuštění ve sklenici (200 ml) studené vody. Dobu používání lze přizpůsobit individuálním preferencím.

Vybraná denní doba:

Nahraďte večeři nebo snídani koktejlem SHAPE CODE® Slim Shake. Pamatujte - nekonzumujte koktejl k vašim stávajícím jídlům, ale MÍSTO jednoho z nich!

 • SHAPE CODE® Slim Shake – konzumujte 1 koktejl místo vámi zvoleného jídla (večeře NEBO snídaně) během dne. Do koktejlu můžete přidat svou oblíbenou zeleninu nebo ovoce. Pokud večeři nahrazujete koktejlem, nepřidávejte do něj ovoce! Místo toho můžete přidat zeleninu. Chcete-li nahradit dopolední nebo odpolední svačinku koktejlem, připravte jej na bázi VODY, nikoli rostlinných nápojů. Nezapomeňte také připravit koktejl založený na nápojích bez přidaného cukru.
 • DUOLIFE Fiber Powder – přidejte 1 sáček do Slim Shake a dobře promíchejte. Nezapomeňte ji zapít další sklenicí vody. Používejte každý druhý den.

 

Poznejte cenné aktivní látky obsažené v produktech ze DUOFIT BALANCE BASIC!

Chlorella podporuje funkci střev a očistu od toxinů a těžkých kovů, podporuje vitalitu organismu a podporuje rozvoj prospěšné střevní mikroflóry.  Podporuje funkci jater a  zvýšení energie a vitality.

Máta podporuje funkci trávicího ústrojí, trávicí pochody a  funkci imunitního systému.

Garcinia Cambogia pomáhá kontrolovat váhu, přispívá ke snížení ukládání tuku a ke snížení pocitu hladu. 

Pupečník asijský přispívá ke správnému fungování kardiovaskulárního systému.

Draslík přispívá ke správnému fungování nervového systému, napomáhá správnému fungování svalů, pomáhá udržovat normální krevní tlak.

Vitamín C pomáhá udržovat správné fungování imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, přispívá k udržení správného energetického metabolismu. Pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání, přispívá ke správné funkci imunitního systému, pomáhá při správné tvorbě kolagenu pro zajištění správné funkce kostí, chrupavek, kůže, cév, zubů a dásní. Pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem, přispívá ke správnému fungování nervového systému. Pomáhá udržovat správné psychické funkce a  regenerovat redukovanou formu vitaminu E. Zvyšuje vstřebávání železa.

Vláknina je skupina látek, které mají velmi důležitou úlohu ve fungování trávicího systému, přestože není trávena v trávicím traktu a nevstřebává se do krevního oběhu. Existují dvě frakce vlákniny: rozpustná a nerozpustná ve vodě1. Nerozpustná vláknina zahrnuje látky, jako je celulóza, hemicelulóza a lignin. Naproti tomu mezi frakce rozpustné vlákniny řadíme pektin, neutrální celulózu, gumy, slizy a polysacharidy z řas. Jednotlivé frakce mají specifický účinek na lidské tělo.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: