DuoLife Aloes 750ml | Aloe vera

Kód: DLA
760 Kč
Skladem

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

DuoLife Aloes je přípravkem (v tekuté podobě), který je založen především na dřeni z aloe, získané z listů této rostliny. Celek je obohacen medem a oregánem. Vynikající produkt pro ty, kteří si chtějí udržet svůj mladistvý vzhled a vitalitu.


DuoLife Aloes je přirozeným zdrojem významných složek, díký nimž je možné si zachovat mládí a vitalitu. Výjmečný soubor látek ve výrobku, vyhovuje potřebám lidí, toužících očistit své tělo, napomoci k jeho správného fungování a také zlepšení imunitního systému.

Na základě aloe vera, jehož příznívé účinky jsou známé po ticíce let, byl vytvořen DuoLife Aloes. Bohatsví antioxidantů, které účinně bojují proti volným radikálům, mimo jiné zodpovědným za procesy stárnutí a vznik mnoha nemocí, umožňuje na efektivní prácí těla. Produkt také obsahuje mnoho amynokyselin, jakožto stavebního materiálu pro bílkoviny.

DuoLife Aloes obsahuje také květový med, který napomáhá vstřebávaní vitamínů a minerálů obsažených v produktu a k tomu vyživuje tělo při fyzickém a psychické vyčerpáni. Přidané oregáno, známé pro jeho léčitelské a kosmetické vlastnosti, mimo jiné napomáhá správnému procesu trávení. DuoLife Aloes je koncentrovanou dávkou zdraví a mládí.

Forma: kapalná.

Objem: 750 ml.

Způsob použití: 25 až 50 ml denně. Nepřekračujte maximální denní doporučenou dávku.

Skladování: Skladujte v pokojové teplotě v místě nedostupném pro malé děti.

KontraindikaceAlergie na kteroukoli složku výrobku. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Výrobek nelze používat jako náhražku pestré stravy. Vyrovnaná strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správnou funkci organismu. Při souběžném léčení antidepresivy a při současném užívání antikoagulantů kontaktujte svého lékaře nebo lékárníka.

Datum minimální trvanlivosti je uvedeno na obalu výrobku.

Složení: šťáva z aloe s dužinou 100%, smíšený květový med, vátažek z oregana, redukátor kyselosti - kyselina citrónová.
Obsal aloinu (ppm) méně než 1 ppm

Doplňkové parametry

Kategorie: Tekuté produkty
Záruka: 24