DuoLife Beauty Care Collagen Face & Body Mist Toner 100ml

Kód: GENEROVANO_183
Značka: DuoLife
600 Kč
Skladem

DuoLife Beauty Care Collagen Face & Body Mist Toner 100ml

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

DuoLife Beauty Care Collagen Face & Body Mist Toner je jemný pleťový a tělový sprej s drobnými částicemi zlata, který byl vyroben pro intenzivní hydrataci, osvěžení a tonizaci pleti a přípravu pokožky na aplikaci další kosmetiky z řady DuoLife Collagen Beauty Care. Použitý kolagenový hydrát s patentovanou metodou mikrobiologické a tepelné stabilizace chrání před vznikem mikroorganismů a zajišťuje stabilitu přípravku v teplotě do 32 °C. Jedinečný komplex čtyř druhů kyseliny hyaluronové 4D díky rozdílné velikosti částic výrazně zlepšuje hydrataci vnějších i hlubších vrstev kůže. Použité jemné částice zlata rozjasňují naši pleť a dodávají jí přirozený, zdravý lesk a mladistvý vzhled.

Čištění pokožky je klíčový krok v každodenní péči o pleť, protože odstraňuje všechny nečistoty a připravuje pokožku na nanesení dalších přípravků. Tonizace pokožky je důležitou součástí péče o pleť, kterou bohužel často opomíjíme. Jedná se o určité rozmezí mezi čištěním a péčí, protože cílem je obnovit správné pH pokožky a také osvěžit a zklidnit podrážděnou pleť a dodat jí důležité živiny.
 

Víte, že Beauty Care Collagen Face & Body Mist Toner je…

1. Jemný sprej s drobnými částicemi zlata pro každodenní péči o pokožku obličeje a těla.

2. Kosmetika s intenzivním hydratačním a tonizačním účinkem – vyrovnává pH pokožky a připravuje ji na aplikaci dalších přípravků z řady DuoLife Collagen Beauty Care.

3. Sprej obsahující kolagenový hydrát s patentovanou metodou tepelné a mikrobiologické stabilizace.. Kolagen je bílkovina, kterou se živí mnoho skupin mikroorganismů, a proto je nezbytná jeho mikrobiologická stabilizace, jež zaručuje bezpečné používání v kosmetických přípravcích. Hloubkově hydratuje a zvyšuje pevnost pleti, vyhlazuje vrásky a zpomaluje proces stárnutí.

4. Kosmetický přípravek s intenzivním hydratačním účinkem, který přetrvává 24 hodin po aplikaci díky komplexu čtyř druhů kyseliny hyaluronové HYMAGIC 4D.

5. Sprej snižující viditelnost pigmentových skvrn a redukující jejich množství díky použitému výtažku z duhové řasy, která omezuje syntézu melaninu.

6. Obsah přírodních látek – 98,7 %.

7. Přípravek ke každodennímu použití, i několikrát denně k osvěžení pleti. Kolagenový sprej nastříkejte na čistou a suchou pleť a pokožku těla. V případě aplikace na obličej zavřete oči a nastříkejte sprej ze vzdálenosti asi 20 cm. Počkejte několik minut, než se sprej úplně vstřebá.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika Collagen
Záruka: 24