DuoLife Beauty Care Collagen Hialuron 4D 50ml

Kód: DLKOPH4D01CO00
1 290 Kč
Skladem (>5 ks)

DuoLife Beauty Care Collagen Hialuron 4D 50ml

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D je určen pro každodenní péči o suchou a smíšenou pleť se sklonem k vzniku drsných míst, pocitu stažené pokožky a znatelné dehydratace. Jedinečný komplex čtyř druhů kyseliny hyaluronové 4D díky rozdílné velikosti částic postupně proniká do kůže a okamžitě ji hydratuje ve všech vrstvách. Hydratační účinek přetrvává 24 hodin po nanesení.
 

Objevte jedinečné vlastnosti DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D


Advanced Collagen Technology

Použití kolagenového hydrátu s patentovanou metodou tepelné a mikrobiologické stabilizace nám zajišťuje jedinečnost a exkluzivitu na evropském trhu. Kolagen je bílkovina, kterou se živí mnoho skupin mikroorganismů, a proto je nezbytná jeho mikrobiologická stabilizace, jež zaručuje bezpečné používání v kosmetických přípravcích. Kolagenový hydrát použitý v našich přípravcích má zároveň tepelnou i mikrobiologickou stabilitu potvrzenou patentem Pat.233679.
 

High Hydratation

DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D má vynikající hydratační vlastnosti.

Výsledky výzkumu ukazují, že již po hodině od nanesení přípravku se hydratace kůže díky HYMAGIC 4D zvyšuje o 155,1 %. HYMAGIC 4D poskytuje okamžitou víceúrovňovou hydrataci a udržuje pokožku hladkou a pružnou.

 

Víte, že DuoLife Beauty Care Collagen Hialuron 4D je…

 přípravek určený pro péči o suchou a smíšenou pleť se sklonem k vzniku drsných míst, pocitu stažené pokožky a znatelné dehydratace;

 monopřípravek, který působí selektivně na konkrétní problém pokožky obličeje, krku a dekoltu;

 tepelně stabilní kolagenový hydrát až do teploty 32 °C, což bylo potvrzeno patentem;

 přípravek, v němž byl použit komplex 4 druhů kyseliny hyaluronové, která proniká do různých vrstev kůže, aby zajistila hloubkovou hydrataci na více úrovních (HYMAGIC 4D);

 99,3% přírodní produkt;

 přípravek, který neobsahuje parabeny a vonné látky – je bez potenciálních alergenů;

 praktické balení zajišťující hygienické použití kosmetiky – no touch formula.
 

Je dobré vědět


1) Proč má přípravek hnědou barvu? Proč jiní výrobci nabízejí tento typ výrobků světlé barvy?

Hnědá barva DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D je důsledkem přítomnosti melaninu.

2) Proč je vůně přípravku tak specifická?

DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4Dnení parfémovaný, neobsahuje vonné látky. Kolagenový hydrát je získáván z rybích kůží.

3) Je DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D chráněn patentem?

Patentem je chráněna metoda tepelné a mikrobiologické stabilizace čistého kolagenového hydrátu.

4) Co je příčinou lepivosti obsahu výrobku a jemné lepivosti po nanesení – je to kvůli množství kolagenu? Pokud ano, jaké je jeho množství?

Jemná lepivost je výsledkem použití vysoce koncentrovaného hydrátu obsahujícího bílkoviny – kolagen. Množství kolagenového hydrátu činí 89,6%.

5) Jak a kdy mám používat DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D?

Lze ho používat ráno i večer. DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D nepřipomíná krém ani sérum, protože se jedná o přípravek s vysokou koncentrací čistých bílkovin. Pokud se chcete ráno nalíčit, na vyčištěnou a vlhkou pokožku obličeje, krku a dekoltu naneste tenkou vrstvu přípravku. Jemně vklepejte. Počkejte asi 5–10 minut, než se přípravek vstřebá. Abyste po vstřebání předešli pocitu napnutí pleti, použijte vhodný krém, který také vklepejte. Nejlepší výsledky zajistí používání vhodného krému z řady DuoLife Collagen Beauty Care. Pokud se přípravek pod make-upem nebo krémem „válí“, znamená to, že při další aplikaci je potřeba snížit jeho množství.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: KOSMETIKA COLLAGEN
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: