DuoLife Collagen Powder 15 x 10,8g

Kód: DLPOPCOPOD0100
1 490 Kč
Skladem (>5 ks)

DuoLife Collagen Powder 15 x 10,8g

DUOLIFE Collagen Powder je doplněk stravy, jehož účinné látky zahrnují: 

 • pomáhají udržovat zdravou kůži, vlasy a nehty 
 • napomáhají ke správné činnosti svalů 
 •  k udržení zdravých kostí 
 •  pomáhají ke správné tvorbě hormonů štítné žlázy a správné činnosti štítné žlázy 

Doplněk stravy DuoLife Collagen Powder je určen pro podporu optimálních tělesných funkcí u:

 • lidí, kteří dbají na správnou funkci pohybového aparátu – kostí, kloubů, vazů, svalů a šlach
 •  lidí se zvýšenou fyzickou aktivitou, pociťujících svalovou únavu po námaze
 •  lidí, kteří chtějí denně podporovat optimální funkci pohybového aparátu
 •  lidí, kteří chtějí zachovat mladistvý vzhled pleti
 •  lidí, kteří chtějí podpořit udržení optimálního stavu vlasů a nehtů
 •  lidí, kteří chtějí podpořit správnou funkci štítné žlázy
 •  lidí, kteří chtějí podporovat normální činnost imunitního systému
 •  lidí, kteří chtějí podpořit optimální metabolismus
 •  lidí v období růstu
 •  žen v menopauze
 •  mužů, kteří chtějí podpořit plodnost
 •  lidí, kteří se zotavují po poranění kloubů
 •  starších osob / seniorů


Chuť: pomerančovo-brusinková.


Způsob užití: 1 sáček denně. Obsah sáčku rozpusťte ve sklenici vody nebo jiné studené tekutiny a dobře promíchejte. Lze také nasypat na pokrm. Spotřebujte ihned po přípravě. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Skladování: skladujte při pokojové teplotě, mimo dosah dětí.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

DuoLife Collagen Powder je doplněk stravy ve formě sáčků s pomerančovo-brusinkovou příchutí, který obsahuje pouze složky přírodního původu. Přípravek je složen z těch nejkvalitnějších surovin. Obsahuje velmi vysoký podíl kolagenu. Složení je navíc obohaceno o výtažek z novozélandské mušle – slávky zelenoústé, výtažek z chaluhy bublinaté, přírodní vitaminy E a D3 a patentovanou složku získanou z inaktivovaných buněk kvasinek Saccharomyces cerevisiae standardizovanou na obsah selenu.

Složky v doplňku stravy DuoLife Collagen Powder podporují:

 •  normální funkci pohybového aparátu
 •  optimální funkci kostí, kloubních chrupavek, vazů a šlach
 •  funkci svalů
 •  dobrý stav pokožky, přičemž pomáhá zachovat její pevnost a pružnost
 •  dobrý stav vlasů a nehtů
 •  správnou funkci štítné žlázy
 •  optimální funkci imunitního systému
 •  látkovou přeměnu a usnadňují střevní tranzit
 •  antioxidační procesy
 •  mužskou plodnost

Složky obsažené v doplňku stravy DUOLIFE Collagen Powder podporují mnoho fyziologických procesů:

Jód pomáhá udržovat zdravou pokožku a pomáhá ke správné tvorbě hormonů štítné žlázy a ke správné činnosti štítné žlázy

Selen pomáhá udržovat zdravé vlasy a nehty a napomáhá správné funkci štítné žlázy.

Vitamin D přispívá ke správné činnosti svalů a  pomáhá udržovat zdravé kosti a přispívá ke správné funkci imunitního systému.

Vitamin E pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.

Kolagen je základní bílkovina, která tvoří pojivovou tkáň. Je to základní stavební prvek kůže, chrupavek a kostí. Zhruba od 25.–30. roku života se tvorba kolagenu v našem těle snižuje, tento proces se s věkem zintenzivňuje a zhruba od 60. roku života již tělo endogenní kolagen nevytváří [1]. Zvýšená fyzická aktivita a extrémní sporty, hormonální změny, nadměrné vystavování se slunci a nepříznivé povětrnostní podmínky mohou urychlit rozpad kolagenových vláken, což oslabuje pohybový aparát, kůže ztrácí pevnost a začínají se objevovat první vrásky.

Výtažek z novozélandské mušle – slávky zelenoústé (Perna canaliculus), z toho 2 % glykosaminoglykanů (GAG)

Novozélandská mušle (Perna canaliculus) známá také jako slávka zelenoústá je zeleně zbarvená mušle vyskytující se u pobřeží Nového Zélandu. Novozélandská mušle je důležitým zdrojem glykosaminoglykanů (GAG), omega-3 mastných kyselin, vitaminů A,C,E,D, vitaminů skupiny B a minerálů, jako je železo, vápník, sodík, draslík, fosfor a selen.

Glykosaminoglykany (GAG) tvoří spolu s kolagenními a elastinovými vlákny mezibuněčnou hmotu. Mezibuněčná hmota vyplňuje mezibuněčné prostory, a má tak významný vliv na zdraví, pružnost, odolnost a pevnost tkání a také umožňuje cirkulaci tkáňového moku, který vyživuje buňky pojivové tkáně a tkáně chrupavky [2].

Výtažek z chaluhy bublinaté (Fucus vesiculosus) 5:1 standardizovaný na 0,1% obsah jódu

Chaluha bublinatá (Fucus vesiculosus) je zelenohnědá řasa bohatá na jód a polysacharidy (fukoidany, laminatin a algináty). Je také zdrojem vlákniny a minerálních látek, jako je hořčík, sodík, draslík, vápník, mangan, zinek, fosfor a měď, a také vitaminů: A, C a vitaminů skupiny B [3]. Chaluha bublinatá podporuje díky obsahu jódu správnou funkci štítné žlázy a díky obsahu vlákniny napomáhá látkové přeměně, usnadňuje střevní tranzit a reguluje vyprazdňování.

Jód je mikroprvek, který přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy – tyroxinu (T4) a trijodtyroninu (T3) a normální funkci štítné žlázy. Tyto hormony jsou zodpovědné za regulaci mnoha důležitých fyziologických procesů. Stimulují základní látkovou přeměnu, regulují metabolismus sacharidů a lipidů, stimulují syntézu bílkovin (včetně kolagenu a elastinu) a enzymů. Podporují také růst těla a vývoj centrální nervové soustavy. Kromě toho se podílejí na buněčném dýchání a produkci energie, a jsou tak nezbytné pro regulaci tělesné teploty, srdeční frekvence a krevního tlaku.

Vitamin D3 je syntetizován v kůži vlivem slunečního záření pouze tehdy, když je to zapotřebí. Vitamin D3 je cennou složkou, protože přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu v těle, udržení zdravých zubů a kostí a udržení optimální hladiny vápníku v krvi. Navíc pomáhá udržovat normální činnost imunitního systému, přispívá k normální činnosti svalů a podílí se na procesu dělení buněk.

Stévie (steviol-glykosidy) – přírodní sladidlo

Steviol-glykosidy jsou zcela přírodní sladidlo. Stévie (Stevia rebaudiana) je rostlina, která se v Jižní Americe používá již po staletí. Steviol-glykosidy představují skupinu cenných složek obsažených v rostlině – tyto látky jsou 300–400krát sladší než cukr, proto je jejich obsah v přípravku DUOLIFE Collagen Powder velmi malý. Steviol-glykosidy mají nulovou kalorickou hodnotu a nejsou vstřebávány v lidském trávicím traktu [8]. Vědecké studie prokázaly, že stévii lze bezpečně používat v denní stravě. Není pochyb o tom, že uvedení stévie na potravinový trh je prvním krokem ke změně špatných stravovacích návyků souvisejících s používáním velkého množství cukru v každodenní stravě .

Doplňkové parametry

Kategorie: BOXY DUOLIFE
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: