DuoLife Fiber Powder15x10g

Kód: 336
990 Kč
Skladem (>5 ks)

DuoLife Fiber Powder je doplněk stravy v sáčcích, který obsahuje komplex rozpustné vlákniny pocházející až ze 4 zdrojů (originálních složek) a patentovanou nukleotidovou složku z kvasinek Saccharomyces cerevisiae. Přípravek je složen z těch nejkvalitnějších surovin přírodního původu a je velmi bohatým zdrojem vlákniny.

Balení obsahuje 15 sáčků.

Způsob užití: 

Dospělí a děti nad 12 let: Vsypte 1-2 sáčky denně do jídla nebo nápoje a pořádně promíchejte. Spotřebujte ihned po připravení. Je doporučeno zapít další sklenici vody nebo jiného nápoje. Nepřekračujte doporučenou maximální denní dávku.

Děti od 6 do 12 let a těhotné a kojící ženy: Užívání přípravku je povoleno po předchozí konzultaci s lékařem. Je doporučeno užívat 1/4 sáčku až 1 sáček denně podle věku a doporučení lékaře.

Není určeno pro děti mladší 6 let.

Přípravek vždy užívejte s dostatečným množstvím tekutin, protože jejich nedostatek může způsobit zácpu.

Mezi užitím léků a vlákniny je nutné ponechat ODSTUP, protože strava bohatá na vlákninu může omezovat vstřebávání léků z trávícího ústrojí.

Léky užívejte 1 hod. před, nebo alespoň 2 hod. po užití vlákniny.

Přípravek lze používat např. k zahušťování polévek, omáček nebo těsta.

Skladování: 

skladujte při pokojové teplotě, mimo dosah dětí.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Výhody DUOLIFE Fiber Powder:

4 zdroje rozpustné vlákniny.
 
DUOLIFE Fiber Powder je přípravek na bázi vysokého obsahu rozpustné originální vlákniny: NUTRIOSE®*, SUNFIBER®** a INAVEA™ BAOBAB ACACIA*** a patentované složky kvasinky Saccharomyces cerevisiae IMMUNEL™***, standardizované na 60% obsah nukleotidů.
Patentovaná složka NUTRIOSE®*
 
Vláknina NUTRIOSE®* pocházející z kukuřice nemá na rozdíl od obilné vlákniny alergický účinek. Díky podobě mikrogranulí má vysokou stabilitu a rozpustnost a může tak být přidávána i do teplých jídel, např. polévek. Kukuřičná vláknina pomalu (a tedy šetrně vůči střevům) fermentuje ze 75 % v tlustém střevě, zároveň ji netráví bakterie přítomné v ústní dutině a nepřispívá tak ke vzniku zubního kazu. Má nízký glykemický index a nízkou kalorickou hodnotu (2 kcal/g).
 
Patentovaná složka SUNFIBER®**
 
SUNFIBER®** je organická, částečně hydrolyzovaná guma z klastrové fazole guar na bázi galaktomananů. Není však stejná jako běžně používaná guarová guma. Ve srovnání s „klasickou“ guarovou gumou má nižší molekulovou hmotnost (20–50 kDa oproti 300–8000 kDa u nehydrolyzované gumy), proto se vyznačuje mnohem nižší viskozitou (2 000krát nižší), což usnadňuje výrobu složky, která se snadno konzumuje a je bezpečná i ve velkých dávkách. Na rozdíl od guarové gumy je vyráběna pomocí šetrné enzymatické hydrolýzy při nízké teplotě (37 °C) pouze z endospermu. Dávka SUNFIBER® ** obsažená v 1–2 sáčcích DUOLIFE Fiber Powder je doporučená dávka pro udržení zdraví prospěšného účinku složky.
 
Patentovaná složka INAVEA BAOBAB ACACIA***
 
INAVEA je synergicky působící, zcela organická originální směs 2 zdrojů rozpustné vlákniny z afrických rostlin: akácie Seyal a baobabu. INAVEApři dávce 5 g/den (obsažené ve 2 sáčcích DUOLIFE Fiber Powder) má prokázaný cenný účinek.
 
Patentovaná složka IMMUNEL™***
 
Nukleotidy ve složce IMMUNEL™*** jsou zdrojem důležitých signálních a prekurzorových molekul v těle a mohou být také opětovně využity při vzniku nových částic nukleových kyselin, které jsou součástí buněčného jádra. Jsou velmi důležitou, stále podceňovanou složkou málo zpracované stravy. Doporučená denní dávka složky IMMUNEL™*** (300 mg) je obsažena ve 2 sáčcích DUOLIFE Fiber Powder.
 
Dieta LOW FODMAP -  je dieta s prospěšným nízkým obsahem špatně vstřebatelných a rychle fermentujících sacharidů s krátkým řetězcem, které mají vysoký osmotický tlak (jako je laktóza, fruktóza nebo polyoly). Díky tomu pomáhá udržovat optimální stav trávicího traktu, přispívá k omezení obtíží, jako je plynatost a střevní potíže, zejména u lidí se syndromem dráždivého tračníku nebo intolerancí laktózy.
Složky na bázi vlákniny obsažené v přípravku: SUNFIBER®**, NUTRIOSE®* a INAVEA BAOBAB ACACIA*** podporují dietu LOW FODMAP, protože u nich dochází k pomalé fermentaci, která je šetrná pro střeva.
 
Neobsahuje lepek, přidaná umělá ochucovadla a aromatizující látky, umělé vyplňující látky a je bez GMO.
Vhodné pro vegany a vegetariány.
Dávky v sáčcích určené pro přímé přidání do nápoje nebo jídla.
Výborný na vaření - přípravek lze používat např. k zahušťování polévek, omáček nebo těsta.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: