DuoLife Fiber Powder15x10g

Kód: 336
990 Kč
Skladem (>5 ks)

DuoLife Fiber Powder je doplněk stravy v sáčcích, který obsahuje komplex rozpustné vlákniny pocházející až ze 4 zdrojů (originálních složek) a patentovanou nukleotidovou složku z kvasinek Saccharomyces cerevisiae. Přípravek je složen z těch nejkvalitnějších surovin přírodního původu a je velmi bohatým zdrojem vlákniny.

Balení obsahuje 15 sáčků.

Způsob užití: 

Dospělí a děti nad 12 let: Vsypte 1-2 sáčky denně do jídla nebo nápoje a pořádně promíchejte. Spotřebujte ihned po připravení. Je doporučeno zapít další sklenici vody nebo jiného nápoje. Nepřekračujte doporučenou maximální denní dávku.

Děti od 6 do 12 let a těhotné a kojící ženy: Užívání přípravku je povoleno po předchozí konzultaci s lékařem. Je doporučeno užívat 1/4 sáčku až 1 sáček denně podle věku a doporučení lékaře.

Dávky v sáčcích určené pro přímé přidání do nápoje nebo jídla.
Výborný na vaření - přípravek lze používat např. k zahušťování polévek, omáček nebo těsta.Není určeno pro děti mladší 6 let.

Přípravek vždy užívejte s dostatečným množstvím tekutin, protože jejich nedostatek může způsobit zácpu.

Mezi užitím léků a vlákniny je nutné ponechat ODSTUP, protože strava bohatá na vlákninu může omezovat vstřebávání léků z trávícího ústrojí.

Léky užívejte 1 hod. před, nebo alespoň 2 hod. po užití vlákniny.

Přípravek lze používat např. k zahušťování polévek, omáček nebo těsta.

Skladování: 

skladujte při pokojové teplotě, mimo dosah dětí.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Přestože není stravitelná v trávicím ústrojí a nevstřebává se do krevního oběhu, plní vláknina ve výživě velmi důležitou úlohu. Podporuje mnoho metabolických a fyziologických procesů v lidském těle a řadí se mezi tzv.PREBIOTIKA.


Doplněk stravy DUOLIFE Fiber Powder je určen k použití k podpoře optimálních tělesných funkcí v případě:

 •  u lidí, kteří chtějí každý den podpořit optimální fungování trávícího ústrojí
 •  u lidí trpících zácpami a potížemi s pomalou funkcí střev
 •  u lidí s potížemi trávícího ústrojí, které souvisejí s poruchami přirozené střevní mikroflóry
 •  u lidí pečujících o optimální stav tlustého střeva
 •  u lidí, kteří dodržují tzv. dietu LOW FODMAP (vysvětlení dále na tomto listu)
 •  u lidí snažících se udržet správnou hmotnost, podporuje proces hubnutí, pomáhá snížit chuť k jídlu a poskytuje delší pocit sytosti
 •  u lidí s nadváhou, kteří chtějí redukovat tukovou tkáň
 •  u lidí, kteří si hlídají správnou hladinu glukózy a cholesterolu v krvi
 •  u lidí, kteří chtějí podpořit optimální stav cév a správný krevní tlak
 •  u lidí, kteří si chtějí udržet správnou funkci imunitního systému
 •  u lidí, kteří chtějí podpořit detoxikaci organismu od nahromaděných toxinů
 •  u lidí, kteří chtějí podpořit správnou funkci žlučníku
 •  u lidí trpících pálením žáhy
 •  u lidí, kteří chtějí podpořit optimální vstřebávání minerálních složek ze střeva
 •  u lidí, kteří chtějí podpořit optimální antioxidační procesy

Složení doplňku stravy DUOLIFE Fiber Powder:

Patentovaná složka NUTRIOSE®* - vláknina NUTRIOSE®* pocházející z kukuřice nemá na rozdíl od obilné vlákniny alergický účinek. Díky podobě mikrogranulí má vysokou stabilitu a rozpustnost a může tak být přidávána i do teplých jídel, např. polévek. Kukuřičná vláknina pomalu (a tedy šetrně vůči střevům) fermentuje ze 75 % v tlustém střevě, zároveň ji netráví bakterie přítomné v ústní dutině a nepřispívá tak ke vzniku zubního kazu. Má nízký glykemický index a nízkou kalorickou hodnotu (2 kcal/g).
 
Patentovaná složka SUNFIBER®** - je organická, částečně hydrolyzovaná guma z indické fazole guar na bázi galaktomananů. Není však stejná jako běžně používaná guarová guma. Ve srovnání s „klasickou“ guarovou gumou má nižší molekulovou hmotnost (20–50 kDa oproti 300–8000 kDa u nehydrolyzované gumy), proto se vyznačuje mnohem nižší viskozitou (2 000krát nižší), což usnadňuje výrobu složky, která se snadno konzumuje a je bezpečná i ve velkých dávkách. Na rozdíl od guarové gumy je vyráběna pomocí šetrné enzymatické hydrolýzy při nízké teplotě (37 °C) pouze z endospermu. Dávka SUNFIBER® ** obsažená v 1–2 sáčcích DUOLIFE Fiber Powder je doporučená dávka pro udržení zdraví prospěšného účinku složky.
 
Patentovaná složka INAVEA BAOBAB ACACIA*** - je synergicky působící, zcela organická značková směs 2 zdrojů rozpustné vlákniny z afrických rostlin: akácie Seyal a baobabu. INAVEApři dávce 5 g/den (obsažené ve 2 sáčcích DUOLIFE Fiber Powder) má prokázaný cenný účinek.
 
Patentovaná složka IMMUNEL™*** - nukleotidy ve složce IMMUNEL™*** jsou zdrojem důležitých signálních a prekurzorových molekul v těle a mohou být také opětovně využity při vzniku nových částic nukleových kyselin, které jsou součástí buněčného jádra. Jsou velmi důležitou, stále podceňovanou složkou málo zpracované stravy. Doporučená denní dávka složky IMMUNEL™*** (300 mg) je obsažena ve 2 sáčcích DUOLIFE Fiber Powder.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: