DUOLIFE Ginseng 60kapslí

Kód: 427
499 Kč
Skladem (>5 ks)

DUOLIFE Ginseng je doplněk stravy z řady Pure Formula, který obsahuje komplex výtažků z tří druhů ženšenu: pravého, amerického a sibiřského v koncentrované dávce. Ženšen posiluje vitalitu a koncentraci a podporuje udržení sexuální výkonnosti.

Doplněk stravy DUOLIFE Ginseng je určen jako podpora optimálních tělesných funkcí u:

  •  lidí, kteří pociťují pokles energie a vitality
  •  lidí, kteří si chtějí udržet fyzickou zdatnost, včetně lidí provozujících sport
  •  lidí, kteří si chtějí zachovat sexuální funkce
  • lidí, kteří si chtějí udržet svou duševní schopnosti
  • lidi, kteří chtějí každý den podporovat soustředění, paměť a kognitivní procesy
  • lidi, kteří vykonávají duševní činnost, včetně těch, kteří se učí: studenty a žáky
  • lidi vystavené chronickému stresu
  • lidí, kteří chtějí denně podporovat antioxidační procesy

Způsob užití: 2 kapsle denně během jídla. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě a mimo dosah malých dětí.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

DUOLIFE Ginseng je doplněk stravy z řady Pure Formula, který obsahuje komplex výtažků z tří druhů ženšenu: pravého, amerického a sibiřského v koncentrované dávce. Je uzavřen v kapslích s derivátem organické celulózy (HPMC) s postupným uvolňováním. 

Ženšen pravý je také nazýván ginseng nebo všelék. Jde o rostlinu, která pochází z Dálného východu, kde se používá již více než 4000 let. Ženšen za své cenné vlastnosti vděčí obsahu mnoha unikátních účinných látek. Nejdůležitější z nich se nachází v kořeni ženšenu a jsou to tzv. ginsenosidy (asi 40 různých látek) patřící do skupiny saponinů. Jejich obsah v kořenech dosahuje cca 2–3 %. V různých odrůdách ženšenu se nejčastěji vyskytuje a opakuje 11 nejznámějších ginsenosidů: Rb1, Rb2, Rc, Rd, Re, Rf, Rg1, Rg2, Rg3, Rh1 a Rh2. Ginsenosidy a jejich vzájemný poměr určují použití a vlastnosti daného druhu ženšenu a ovlivňují jejich specifické vlastnosti. Kromě ginsenosidů dodává kořen ženšenu tělu také řadu vitaminů a minerálů, včetně vitaminu C, E, vitaminů skupiny B (B1, B2 a B12), dále železo, hořčík, vápník, mangan, křemík, fosfor, zinek, molybden a síru. Byla prostudována řada dalších vlastností ženšenu pravého, které podporují lidské tělo.

- pomáhá udržet vitalitu. 

- přispívá ke snížení únavy. 

- podporuje koncentraci. 

- podporuje optimální kognitivní procesy. 

- pomáhá udržet sexuální výkonnost.

- podporuje normální činnost imunitního systému. 

- přispívá z udržení normální hladiny glukózy v krvi. 

Ženšen sibiřský jinak eleuterokok ostnitý. Pochází z oblastí jihovýchodní Asie a za svůj název vděčí tomu, že se vyskytuje ve východní Sibiři. Sibiřský ženšen obsahuje především eleuterosidy AG a IM, které zajišťují většinu cenných vlastností této rostliny. Kromě toho je sibiřský ženšen bohatý na účinné látky jako mj. ginsenosidy, panaxany, panaxinoly, vitaminy skupiny B, vitaminy A a C, vápník, měď, fosfor, zinek, draslík, železo, hořčík, sodík a mnoho dalších.

- podporuje činnost imunitního systému. 

- přispívá k udržení optimálních duševních schopností. 

- přispívá k udržení optimálního krevního tlaku.

Ženšen americký je také nazýván ženšen pětilistý. Je to trvalka z čeledi araliaceae, která pochází z východního pobřeží Severní Ameriky. Pěstuje se především ve státě Wisconsin a v kanadském Ontariu, protože v těchto místech jsou ideální podmínky pro růst a syntézu účinných látek (ginsenosidů). Je příbuzný ženšenu pravému a stejně jako on vděčí za své cenné vlastnosti především ginsenosidům, které se hojně nacházejí v kořenech, listech, stonku a plodech rostliny. Kromě toho americký ženšen obsahuje vysoké množství účinných látek, jako jsou terpeny, fenolické sloučeniny, aminokyseliny, flavonoidy, esenciální oleje, vitaminy a minerály.

Doplněk stravy DUOLIFE Ginseng obsahuje také jablečnou vlákninu a vitamin B6, které synergicky podporují účinek hlavních složek – ženšenu pravého, ženšenu amerického a ženšenu sibiřského.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: