DuoLife Medical Formula ProImmuno® 60 kapslí

Kód: DLMFPIMM010100
890 Kč
Skladem (>5 ks)

Medical Formula ProImmuno® je produkt sestavený z pečlivě vybraných složek přírodního původu, které tvoří unikátní kompozicí se synergickými účinky. Použité složky jsou dostupné v podobě izolovaných účinných látek nebo ve formě surovin standardizovaných na obsah účinných látek. Znamená to, že obsah zdraví prospěšných látek v doplňku stravy je přesně definován a zaručen.

Přípravek DuoLife MEDICAL FORMULA PROIMMUNO® je určen k použití jako podpůrný přípravek pro:

 •  osoby, které si přejí každodenně podporovat funkce imunitního systému, především během podzimní, zimní
  a jarní sezóny
 •  osoby se sníženou imunitou, které trápí recidivující infekce horních a dolních dýchacích cest virového
  i bakteriálního původu
 •  osoby obzvlášť náchylné k infekcím dýchacích cest, zejména pak z důvodu své profese (učitelé, vychovatelé,
  zaměstnanci ve zdravotnictví, osoby pohybující se často na místech, kde se soustřeďuje větší počet osob)
 •  starší osoby (v případě chronických onemocnění, po konzultaci s lékařem).

Způsob použití: 1-2 tobolky denně Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nelze používat jako náhražku pestré stravy. Vyrovnaná strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správnou funkci organismu.

Skladování: Skladujte v pokojové teplotě v místě nedostupném pro malé děti

Kontraindikace: Alergie na kteroukoli složku výrobku. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.

 

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

 

Doplněk stravy DuoLife MEDICAL FORMULA PROIMMUNO® dodává organismu cenné bioaktivní látky. Kvercetin, luteolin, galangin, artepilin C, apigenin, tanšinon IIA a organický zinek obsažené v přípravku synergicky podporují své zdraví prospěšné účinky. V konečném důsledku podporují imunitní systém a respirační ústrojí jak za zdravého stavu, tak i v průběhu infekce. Polyfenoly obsažené v doplňku stravy navíc pomáhají udržet v optimálním stavu srdce,
cévy, plíce a jiné orgány, jejichž správná činnost může přispívat k ochraně před těžkým průběhem onemocnění. Podstatné je rovněž to, že přítomnost výtažků jakožto „biologického pozadí” pro bioaktivní látky, a také patentované fosfolipidové formule nebo kvasinkové matrice z inaktivovaných buněk Saccharomyces cerevisiae, napomáhá dosažení optimální biologické dostupnosti účinných látek.


DuoLife MEDICAL FORMULA PROIMMUNO® podporuje:

 •  obranyschopnost organismu
 •  boj organismu s virovými a bakteriálními infekcemi
 •  boj se záněty
 •  funkce dýchacích cest
 • činnost kardiovaskulárního systému
 • antioxidační procesy

Objevte složky DuoLife Medical Formula ProImmuno®:

Kvercetin – v doplňku stravy ProImmuno® je použita patentovaná formule výtažku z květů jerlínu japonského, která je standardizovaná na kvercetin a vychází z fosfolipidové technologie.

Luteolin i apigenin – v doplňku stravy DuoLife Medical Formula ProImmuno® je použit luteolin z výtažku z květů jerlínu japonského a apigenin z plodů grapefruitu, a to v přísně standardizované dávce.

Zinek - v doplňku stravy DuoLife Medical Formula ProImmuno® je použita patentovaná složka zinku získaného z inaktivovaných buněk kvasinek Saccharomyces cerevisiae. Zinek pomáhá správnému fungování imunitního systému a  pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem.
 
Zelený propolis – je považován za jeden z nejcennějších propolisů na světě, sbírají ho včely z brazilské rostliny Baccharis dracunculifolia typické pro tropické oblasti. Svou zelenou barvu má díky chlorofylu přítomnému v mladých tkáních rostliny.
 
Šalvěj červenokořenná (dan shen, šalvěj čínská) - Surovina obsažená v doplňku stravy ProImmuno® je standardizována na tanshinon IIA, takže máme zaručenu přítomnost stanoveného obsahu této složky v přípravku.

Doplňkové parametry

Kategorie: BESTSELLERY
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: