DuoLife Medical Formula ProRelaxin® 60 kapslí

Kód: DLMFPREL0101
809 Kč
Skladem (>5 ks)

ProRelaxin®je doplněk stravy ve formě kapslí vyrobený z pečlivě vybraných složek přírodního původu, které mj.:

 •  pomáhají udržovat dobrou náladu
 •   podporují optimální uvolnění a duševní a fyzickou pohodu
 •   podporují lepší spánek
 •   přispívají ke snížení napětí a podrážděnosti 
 •   pomáhají snižovat úzkost

MEDICAL FORMULA PRORELAXIN® NEW je vhodný jako podpůrný přípravek pro:

 •  lidi chtějící si udržet optimální emoční rovnováhu
 •  lidi vystavené stresu, kdy může být použit jednorázově, ale také po delší dobu
 •  lidi s poruchami spánku a usínání
 •  lidi trpící výkyvy nálady a nadměrnou nervozitou a neklidem
 •  ženy v přechodu, kdy zmírňuje jeho projevy (výkyvy nálady, nervozitu, návaly horka)
 •  ženy s premenstruačním syndromem (PMS).

Způsob použití: 1-2 kapsle denně Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nelze používat jako náhražku pestré stravy. Vyrovnaná strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správnou funkci organismu.

Skladování: 
Skladujte v pokojové teplotě v místě nedostupném pro malé děti.

Kontraindikace: 
Alergie na kteroukoli složku výrobku. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

DuoLife MEDICAL FORMULA PRORELAXIN® NEW obsahuje rostlinné výtažky, spirulin a L-tryptofan. Produkt je cenným zdrojem aktivních sloučenin podporujících optimální spánek, chránících organismus během nadměrného stresu, napětí a neklidu a poskytujících mu podporu v situaci zhoršení nálady.

DuoLife MEDICAL FORMULA PRORELAXIN® NEW podporuje:

 • emoční rovnováhu
 •  tvorbu serotoninu a melatoninu
 •  procesy přenosu impulzů mezi neurony
 •  optimální spánek a zklidnění organismu
 •  podporuje relaxaci organismu a pomáhá zvýšit jeho odolnost vůči stresu
 •  funkce imunitního systému
 •  sexuální funkce a plodnost
 •  antioxidační mechanismy
 •  funkce fyziologické střevní mikroflóry

 

ProRelaxin® je produkt vyráběný z pečlivě vybraných složek přírodního původu, které tvoří jedinečnou kompozici se synergickými účinky. Doplněk stravy ProRelaxin® firmy DUOLIFE je spojením látky s chráněným složením ProRelaxin® vyráběné z čínských pomerančů a řady cenných rostlinných složek.

Doplněk stravy ProRelaxin® obsahuje: látku s chráněným složením ProRelaxin® z čínský pomerančů, výtažek z chmelových šišek, výtažek z listu meduňky, výtažek z květů levandule, výtažek z květu šafránu, L-tryptofan, výtažek z kořene macy a spirulinu.

Výtažek z nati meduňky – meduňka lékařská se označuje také jako citronová bylina. Pochází ze středomořských zemí, kde se její vlastnosti využívaly v kuchyni i lidovém léčitelství. Vlastnosti meduňky lékařské byly známy a oceňovány už v 1. století našeho letopočtu. Pomáhá udržovat dobrou náladu. Pomáhá udržovat optimální uvolnění a duševní i fyzickou pohodu,  podporuje lepší spánek. Přispívá ke snížení napětí. Přispívá ke snížení podrážděnosti. Pomáhá snižovat neklid  a udržovat přirozenou hormonální rovnováhu v lidském těle. 

Výtažek z květů levandule – je bohatým zdrojem esenciálního oleje, který obsahuje 60–65 % monoterpenových alkoholů, především linalool; rostlina obshuje také kumariny, flavonoidy, taniny a steroly. Podporuje lepší spánek. Přispívá ke snížení napětí. Pomáhá snižovat neklid. Přispívá ke snížení podrážděnosti a  k udržení optimálního stavu uvolnění, napomáhá zdravému spánku a pomáhá při břišních potížích. 

Výtažek z chmelových šišek – chmelové šišky, tedy plodenství chmele obsahují lupulin, což je žlutý prášek s cennými antioxidačními vlastnostmi. Chmel je také bohatý na flavonoidy, konkrétně pak na xanthohumol, co je silný antioxidant s až čtyřikrát většími antioxidačními účinky než vitamín C. Má uklidňující účinky a podporuje kvalitní spánek, pomáhá ženám vyrovnat se s typickými příznaky souvisejícími s menopauzou, jako jsou návaly horka, pocení, úzkost a podrážděnost. 

Výtažek z květů šafránu – šafrán (kosatec) je tisíce let znám jako rostlina s vlastnostmi cennými pro organismus, ale také koření. Za aktivní složky šafránu jsou považovány esenciální oleje a glykosidy: krocetin a krocin, které jsou zodpovědné za jeho žlutooranžovou barvu, pikrokrocin dodávající chuť a safranal zodpovědný za vůni. Pikrokrocin a safranal tvoří dohromady do 4 % šafránu a má se za to, že čím větší je jejich obsah, tím vyšší je kvalita šafránu. Šafrán pomáhá udržovat emoční rovnováhu, optimální uvolnění a dobrou náladu, pomáhá zbavit se nepříjemného pocitu během menstruačního cyklu.

L-Tryptofan je aminokyselina rostlinného původu, kterou si lidský organismus nedokáže syntetizovat a musí být dodávána ve stravě. Tato aminokyselina je prekurzorem mnoha důležitých bioaktivních sloučenin, včetně serotoninu, tryptaminu, melatoninu a vitamínů PP a B6.

Výtažek z kořene macy – je zdrojem snadno vstřebatelných bílkovin. Maca je rostlina se zvláštními biologickými vlastnostmi, která se pěstuje na andských náhorních plošinách v Peru. Za své vlastnosti kořen macy vděčí biologicky aktivním složkám: polyfenolům (flavonoidům, antokyanům), tříslovinám, saponinu, prostaglandinům, alkaloidům, sterolům (beta-sitosterol, kampesterol, stigmasterol) a amidům polynasycených mastných kyselin (makaeny a makamidy).

 Spirulina – spirulina (Arthrospira) je druh sinic (cyanobakterií). Má cenné vlastnosti díky obsahu vitamínů (C, E, PP a skupiny B), minerálů (P, Fe, Ca, K, Na, Mg) a plné sestavy aminokyselin a také nenasycených mastných kyselin a chlorofylu.

Doplňkové parametry

Kategorie: MEDICAL FORMULA
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: