DuoLife My Gastrin

Kód: DLLQPGAS010100
990 Kč
Skladem (>5 ks)

DuoLife My Gastrin

DuoLife My Gastrin je tekutý doplněk stravy obsahující pouze složky přírodního původu, včetně patentované látky Asafin®* vyrobené na bázi klejopryskyřice z ločidla čertova lejna (Ferula assa-foetida). Formule Asafin®* se získává patentovanou technologií FenuMATTM*, zaručující jeho optimální kvalitu a biologickou dostupnost.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

DuoLife My Gastrin

DuoLife My Gastrin je tekutý doplněk stravy obsahující pouze složky přírodního původu, včetně patentované látky Asafin®* vyrobené na bázi klejopryskyřice z ločidla čertova lejna (Ferula assa-foetida). Formule Asafin®* se získává patentovanou technologií FenuMATTM*, zaručující jeho optimální kvalitu a biologickou dostupnost.

DuoLife My Gastrin je tekutý doplněk stravy obsahující pouze složky přírodního původu, včetně patentované látky Asafin®*, vyrobené na bázi klejopryskyřice z ločidla čertova lejna (Ferula assa-foetida). Formule Asafin® * se získává patentovanou technologií FenuMATTM *zaručující jeho optimální kvalitu a biologickou dostupnost. Přípravek je vyrobený z přírodních surovin nejvyšší kvality, které podporují trávicí procesy, normální střevní peristaltiku, normální vyprazdňování, činnost slinivky, jater, žlučníku a žlučových cest. Je cenným zdrojem mnoha bioaktivních látek obsažených ve standardizovaných rostlinných extraktech. Zdraví prospěšný účinek složek obsažených v doplňku stravy byl prokázán klinickými studiemi a doložen vědeckými publikacemi.

Proč se vyplatí používat DuoLife My Gastrin?
Poruchy trávení jsou jedním z nejčastějších onemocnění trávicího traktu a mohou postihnout až 60 % dospělé populace.1.
Díky vlastnostem složek obsažených v doplňku stravy DuoLife My Gastrin podporuje přípravek trávicí procesy, normální střevní peristaltiku, normální vyprazdňování, činnost slinivky, jater, žlučníku a žlučových cest. DuoLife My Gastrin je cenným zdrojem mnoha bioaktivních látek obsažených ve standardizovaných rostlinných extraktech. Zdraví prospěšný účinek složek obsažených v doplňku stravy byl prokázán klinickými studiemi a doložen vědeckými publikacemi.

DuoLife My Gastrin je určen pro:
lidi, kteří chtějí denně podporovat správnou funkci trávicího traktu, včetně žaludku a střev;
lidi, kteří se starají o správný stav jater, slinivky břišní, žlučníku a žlučových cest;
u lidí, kteří trpí zácpou a mají potíže se špatnou průchodností střev,
lidi se zažívacími potížemi;
lidi s problémem plynatosti, nevolnosti, říhání a pocitu nadměrné plnosti po jídle;
lidi s mírnými křečemi v žaludku a střevech;
lidi, kteří si stěžují na zažívací potíže po konzumaci tučných jídel;
lidí, kteří trpí záněty trávicího traktu
lidi, kterým záleží na správné tělesné hmotnosti;
lidi, kteří dbají na správnou hladinu cholesterolu v krvi.

Klinické studie použitých složek
Asaphim® * je receptura s preklinicky a klinicky ověřenou účinností. Ve výzkumu byla použita dávka 250 mg - 500 mg přípravku denně. Dávka 250 mg je obsažena v 50 ml doplňku stravy DuoLife My Gastrin.
Výzkum ukázal mimo jiné že u více než 80 % lidí užívajících přípravek Asafin® * po 30 po sobě jdoucích dnů došlo ke statisticky významnému (ve srovnání se skupinou s placebem) zlepšení kvality života a snížení příznaků zažívacích potíží, jako jsou: nepříjemné pocity v horní části gastrointestinálního traktu (-57 %), plnost po jídle (-63 %), plynatost (-50 %) a předčasná sytost (-66 %) (Obrázek 2). Na konci studie až 66% lidí užívajících vzorec nehlásilo žádné příznaky poruchy trávení. Na druhou stranu v době náboru do studie všichni lidé ve studijní skupině a ve skupině s placebem trpěli středně těžkou až těžkou funkční dyspepsií. Studie byly provedeny podle zlatého standardu randomizovaných, dvojitě zaslepených, placebem kontrolovaných studií. V jejich průběhu byla také prokázána bezpečnost formule .

Vliv přípravku Asafin®* na příznaky poruchy trávení. Na základě klinické studie3; p ‹0,01.
Také v preklinických testech pro vzorec Asafin® * byl prokázán účinek napomáhající minimalizaci zánětlivých procesů v gastrointestinálním traktu.
V průběhu vlastního výzkumu výrobce přípravku také potvrdil jeho ochranný účinek na střevní mikroflóru 

Při použití přípravku Asafin® * životaschopnost probiotických kmenů Lactobacillus acidophilus a Lactobacillus brevis zůstává na vysoké úrovni, což přispívá k udržení prospěšných funkcí střevní mikroflóry. Na základě nepublikovaného výzkumu výrobce receptury (použitá dávka: 250 mg).

Široké spektrum účinků
Zdraví prospěšné vlastnosti všech složek jsou široce dokumentovány vědeckými zprávami a prokázány mnoha preklinickými a klinickými studiemi.4-11.
Fenykl obecný (Foeniculum vulgare) pomáhá zmírnit příznaky související s plynatostí, gastrointestinálními křečemi a střevní kolikou.
Hojník/libanonský šalvěj (Sideritis scardica) zmírňuje gastrointestinální nepohodlí a podporuje ochranu žaludeční sliznice.
Máta peprná (Mentha piperita) má žlučopudné a uvolňující účinky a stimuluje sekreci žaludeční šťávy. Podporuje trávicí procesy, pomáhá minimalizovat nevolnost, zvracení, plynatost a zažívací potíže.
Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) podporuje regeneraci poškozených jaterních buněk a chrání játra, podporuje trávení a očistné procesy organismu.
Černá ředkev (Raphanus sativus var. Niger) podporuje správnou funkci trávicího traktu, jater a žlučových cest, má žlučopudný účinek, reguluje střevní peristaltiku, usnadňuje vyprazdňování a pomáhá předcházet zácpě, má antimikrobiální a antioxidační účinky.
Rozmarýn (Rosmarinus officinalis) podporuje ochranu jaterních buněk před účinky toxických sloučenin a volných kyslíkových radikálů. Podporuje také činnost slinivky břišní, trávicí procesy a ochranu žaludeční sliznice.
Kurkuma/indický šafrán (Curcuma longa) pomáhá minimalizovat zánětlivé procesy v žaludku, střevech a slinivce, pomáhá zmírňovat příznaky zažívacích potíží a podporuje správnou činnost jater.

Pravidelné a příležitostní použití
Doplněk stravy DuoLife My Gastrin lze užívat jak dočasně, při přechodných potížích souvisejících s poruchami trávení, tak i trvalé. Pravidelné užívání umožňuje plně využít zdraví prospěšných vlastností složek ověřených klinickými testy a pomáhá udržovat optimální stav celého trávicího systému.

Složení: Šťáva ze sušených švestek z koncentrátu, Asafin®* – patentovaná látka z klejopryskyřice z kořene rostliny ločidlo čertovo lejno (Ferula assa-foetida), která je ve formě mikrokapslí ve vláknině z pískavice řeckého sena (Trigonella foenum-graecum) , výtažek z plodů šípkové růže (Rosa canina) 20:1 (225 mg/50 ml) standardizovaný na 70% obsah vitamínu C, výtažek ze semen fenyklu obecného (Foeniculum vulgare) 4:1 (200 mg/50 ml), výtažek z listů hojníku/libanonské šalvěje (Sideritis scardica) 4:1 (150 mg/50 ml), výtažek z listů máty peprné (Mentha piperita) 10:1 (100 mg/50 ml), výtažek ze semen ostropestřce mariánského (Silybum marianum) 5:1 (100 mg/50 ml), výtažek z kořene černé ředkve (Raphanus sativus var. niger) 10:1 (100 mg/50 ml), výtažek z listů rozmarýnu (Rosmarinus officinalis) 10:1 (60 mg/50 ml), výtažek z oddenků kurkumy/indického šafránu (Curcuma longa) (50 mg/50 ml) standardizovaný na 7% obsah kurkuminoidů (3,5 mg/50 ml).

Způsob použití: 25 až 50 ml jednou denně, před nebo po hlavním jídle. Může se také používat dvakrát denně po 25 ml před jídlem nebo po jídle. Před použitím vždy protřepat. Nepřekračujte doporučenou maximální denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pro správné fungování organismu je důležitá vyvážená strava a zdravý životní styl. 25 ml = 2 polévkové lžíce O použití většího množství může rozhodnout pouze lékař. V případě pochybností ohledně užívání doplňku stravy se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.

Skladování: Přípravek skladujte při pokojové teplotě, mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 30 dnů. Chraňte před přímým slunečním zářením. Doplněk stravy DuoLife My Gastrin je přírodní produkt, a proto chuť a konzistence jednotlivých šarží se může lišit podle ročního období a surovin použitých při výrobě. Případná usazenina je přírodního původu, jedná se jev typický pro tyto výrobky. Pro rozptýlení sedimentu před použitím protřepejte.

Přecitlivělost na kteroukoli složku výrobku.
Výrobek by neměly užívat těhotné a kojící ženy.
Máte-li chronické onemocnění nebo užíváte-li léky, poraďte se před použitím přípravku se svým lékařem.

Doplňkové parametry

Kategorie: TEKUTÉ RODUKTY
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: