DuoLife My Mind

Kód: DLLQPMMI010100
1 290 Kč
Skladem (>5 ks)

DuoLife My Mind je doplněk stravy v tekuté formě, obsahující přírodní složky rostlinného původu včetně patentovaných složek CogniviaTM* a Aronvit®, s inositolem a aktivní formou vitaminu B12 (methylkobalaminem). Přípravek obsahuje látky nejvyšší kvality, které podporují:

 • soustředění
 • paměť
 • kognitivní procesy u mladých lidí i seniorů
 • Je důležitým zdrojem vitaminů a mnoha účinných látek obsažených ve standardizovaných rostlinných výtažcích.

Zdraví prospěšný účinek složek obsažených v doplňku stravy byl prokázán klinickými studiemi a doložen vědeckými publikacemi. Účinek již 1 hodinu po podání díky patentované složce CogniviaTM*


Způsob užití: Osoby starší 12 let: 25–50 ml ráno s jídlem. Zapít vodou. Před použitím vždy protřepat. Nepřekračujte doporučenou maximální denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Skladování: přípravek skladujte při pokojové teplotě, mimo dosah dětí. Po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do 30 dnů. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

DUOLIFE My Mind je doplněk stravy v tekuté formě, obsahující přírodní složky rostlinného původu včetně patentovaných složek CogniviaTM* a Aronvit®, s inositolem a aktivní formou vitaminu B12 (methylkobalaminem). Přípravek je složen z nejkvalitnějších standardizovaných rostlinných surovin.

Doplněk stravy DUOLIFE My Mind obsahuje: ovocnou šťávu z aronie, šťávu z červených hroznů, inositol, Cognivia TM* - patentovaná receptura založená na organickém extraktu z listů šalvěje a organickém mikroenkapsulovaném esenciálním oleji levandule ze šalvěje, extrakt z plodů aceroly, plod schisandry, extrakt z listů ginkgo biloba , extrakt z kořene Rhodiola rosea, Aronvit® - patentovaná receptura extraktu z plodů aronie, extrakt z listů rozmarýnu, extrakt z listů malolisté bacopy/Brahmi, MecobalActive®** - patentovaná aktivní formule vitamínu B12 (methylkobalamin).

Ginkgo biloba může pomoci udržovat správnou funkci mozku u starších lidí a  pomáhá udržovat optimální kognitivní funkce a podporuje paměť u starších lidí. 

Ginkgo biloba pomáhá udržovat duševní rovnováhu.

Rozchodnice růžová přispívá k udržení optimální duševní a kognitivní činnosti a  je adaptogen, který podporuje činnost nervového systému. 

Rozchodnice růžová je antioxidant; podporuje ochranu buněk před nepříznivými účinky volných radikálů. 

Bacopa malolistá může pomoci podporovat koncentraci a paměť. Pomáhá udržovat optimální kognitivní funkce. 

Extrakt z plodů Schisandra má adaptogenní vlastnosti. 

Vitamin B12 přispívá ke správné činnosti nervové soustavy, pomáhá udržovat správné psychické funkce a pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání.Proč je vhodné užívat DuoLife My Mind?

Díky vlastnostem složek obsažených v přípravku je účinek podporující paměť, kognitivní procesy a koncentraci pociťován již 1 hodinu po podání jedné dávky preparátu. Účinek následně roste s každým dalším dnem pravidelného užívání doplňku.


DuoLife My Mind je určen jako podpůrný doplněk pro:

 • lidi, kteří chtějí každý den podporovat soustředění, paměť a kognitivní procesy
 • pracující lidi
 • lidi, kteří vykonávají duševní činnost, včetně těch, kteří se učí: studenty a žáky
 • seniory
 • lidi s poruchami paměti a příznaky demence
 • lidi s poruchou koncentrace vystavené chronickému stresu
 • lidi, kteří pečují o optimální stav nervového systému
 • lidi, kteří zaznamenali pokles energie a vitality
 • lidi se špatnou náladou
 • Podpora paměti

 

Přípravek je vyrobený z nejkvalitnějších přírodních rostlinných výtažků a dalších složek rostlinného původu: inositolu a vitaminu B12, které podporují koncentraci, paměť a kognitivní procesy u mladých lidí i seniorů. Složky doplňku stravy DuoLife My Mind podporují paměť a koncentraci a udržují dobrou náladu – tento účinek byl vědecky doložený a prokázaný klinickými studiemi.

Účinek již 1 hodinu po podání díky patentované složce CogniviaTM*
Klinické studie potvrzují příznivý vliv složek látky CogniviaTM* na dlouhodobou paměť a kognitivní funkce, který je patrný po podání jediné dávky přípravku již 1 hodinu po užití a může trvat několik hodin.

Vyšší účinek při dlouhodobém užívání
Nejnovější poznatky byly zveřejněny v roce 2021 a potvrzují synergický účinek celé látky na kognitivní procesy u mladých lidí i seniorů při jednorázovém podání látky i při užívání po dobu dalších 28 dní.

Poznejte složení DUOLIFE My Mind:

CogniviaTM* – je patentovaná složka na bázi organického výtažku z listů šalvěje lékařské (Salvia officinalis) 5:1 a organického mikroenkapsulovaného esenciálního oleje z šalvěje levandulolisté (Salvia lavandulifolia). CogniviaTM* je klinicky testovaný přípravek. V klinických studiích byla použita dávka nebo ekvivalent dávky 300–600 mg přípravku denně. Tuto dávku obsahuje 25–50 ml doplňku stravy DUOLIFE My Mind.

Výzkum se týkal koncentrace, pracovní paměti (krátkodobá paměť) a dlouhodobé paměti. 

Výtažek z plodů aceroly – plody aceroly mají velmi vysoký obsah vitaminu C; ve 100 g čerstvého ovoce se nachází 1000–4500 mg tohoto vitaminu. Extrakt z ovoce acerola obsažený v DUOLIFE My Mind je standardizován na 50 % tohoto vitamínu. Kromě toho plody aceroly obsahují řadu dalších důležitých látek, jako jsou např. antokyany a karotenoidy, včetně beta-karotenu (provitamin A) a minerálů (draslík, fosfor, vápník, železo). V tomto ovoci navíc najdeme také vitaminy skupiny B.

Extrakt z plodů schizandry (standardizovaný na 10% obsah schizandrinu) - Schisandra čínská se přirozeně vyskytuje v horských lesích a údolích řek především v Rusku, Koreji, Japonsku a Číně. V čínštině název této rostliny znamená „ovoce pěti chutí“, protože slupka a dužina mají sladkokyselou chuť, zatímco semena mají svíravou, hořkou a slanou chuť. V Asii se schizandra pěstuje nejen pro okrasné účely, ale především pro své plody, které jsou bohaté na mnoho cenných živin. Mezi nejvýznamnější skupinu sloučenin přítomných v plodech schizandry patří polyfenoly – lignany (schizandroly a schizandriny). Ovoce je navíc bohaté na organické kyseliny (včetně citron a jablko), vitamíny (vč vitamín C a E) a minerály (včetně zinek, mangan, měď, železo). Schisandra dále obsahuje třísloviny, cukry a esenciální olej, především citral s vůní podobnou citrónu.
Extrakt z plodů Schisandra má adaptogenní vlastnosti. 

Extrakt z listů jinanu dvoulaločného - ginkgo biloba je rostlina z Číny, zvláště ceněná a pro své cenné vlastnosti je již léta používána v Evropě. Výtažek z Ginkgo biloba obsahuje více než 60 bioaktivních látek. Nejdůležitější jsou však dvě hlavní skupiny – flavonoidy a terpenoidy. Výtažek obsažený v DuoLife My Mind je standardizovaný na vysoký obsah flavonových glykosidů (24 %) i terpenových laktonů (6 %).
Ginkgo biloba může pomoci udržovat správnou funkci mozku u starších lidí. (ID 2369)
Ginkgo biloba pomáhá udržovat optimální kognitivní funkce a podporuje paměť u starších lidí. (ID 3768)
Ginkgo biloba pomáhá udržovat duševní rovnováhu. 

Výtažek z kořene rozchodnice růžové – rozchodnice růžová (také nazývaná arktický kořen) vděčí za své cenné vlastnosti mimo jiné fenylpropanoidům (označovaným jako rosaviny), flavonoidům, fenolovým kyselinám (zejména salidrosidu) a monoterpenům. Poměr rosavinů k salidrosidu je v této látce 3:1.
Rozchodnice růžová přispívá k udržení optimální duševní a kognitivní činnosti.
Rozchodnice růžová je adaptogen, který podporuje činnost nervového systému. 
Rozchodnice růžová je antioxidant; podporuje ochranu buněk před nepříznivými účinky volných radikálů. 

Aronvit® – je patentovaná složka výtažku z plodů aronie (Aronia melanocarpa) standardizovaná na 25% obsah anthokyanů. Plody aronie obsahují mimo jiné: antokyany, flavonoly, fenolové kyseliny a třísloviny, dále vitamíny (C, B2, B6, E, PP) a minerální látky (molybden, mangan, měď, bór, jód, kobalt). Složka Aronvit® bylo klinicky testováno .

Extrakt z listů rozmarýnu - rozmarýn je po staletí známá rostlina pocházející ze středomořských oblastí jižní Evropy. Mezi účinné látky rozmarýnu mimo jiné patří terpenoidy – tyto látky působí synergicky s terpenoidy oleje z šalvěje levandulolisté obsaženého ve složce COGNIVIA™*.

Extrakt z listů malolisté bacopy/Brahmi - účinné látky zahrnují triterpenoidy patřící do skupiny steroidních saponinů: bacosidy, bakopazidy a bacosaponiny, dále antioxidační polyfenoly a zdraví prospěšné fytosteroly (stigmasterol a beta-sitosterol).
Bacopa malolistá může pomoci podporovat koncentraci a paměť. Pomáhá udržovat optimální kognitivní funkce. 

MecobalActive®** – je patentovaná aktivní formule vitaminu B12 (methylkobalamin). Methylkobalamin obsažený v receptuře se vyrábí bezpečným, kontrolovaným procesem založeným na myšlence tzv. "zelená chemie" z výchozí sloučeniny - kyanokobalaminu, získaného v procesu fermentace (tedy přírodního původu).
Vitamin B12 přispívá ke správné činnosti nervové soustavy.
Vitamin B12 pomáhá udržovat správné psychické funkce.
Vitamin B12 pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání.

Inositol – inositol je jednoduchá organická sloučenina, kterou si lidské tělo dokáže syntetizovat (i když v omezeném množství). V průmyslovém měřítku se inositol získává v procesu hydrolýzy kyseliny fytové izolované z kukuřice; inositol obsažený v DUOLIFE My Mind je tedy přírodního původu.

Ovocná šťáva z aronie – aronie se někdy nazývá „superovoce“. Plody aronie obsahují antokyany, flavonoly, fenolové kyseliny a třísloviny a také vitaminy (C, B2, B6, E, P, PP) a minerální látky (molybden, mangan, měď, bor, jód). Asi nejdůležitější účinné látky plodů aronie, které zajišťují většinu jejich cenných vlastností, jsou polyfenoly.

Šťáva z červených hroznů – obsahuje:
- vitaminy: A, C, B1, B2, B6, PP, E, K a kyselinu listovou; -
minerály: vápník, železo, hořčík, fosfor, draslík, sodík, zinek, mangan, selen, fluor;
- jednoduché cukry: snadno stravitelný zdroj energie;
- polyfenoly – resveratrol a antokyany. Resveratrol je syntetizován mj. ve slupkách hroznů v reakci na plísňové infekce, oxidační stres a UV záření;

Doplňkové parametry

Kategorie: TEKUTÉ RODUKTY
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: