DuoLife Night

Kód: 315
1 490 Kč
Skladem (>5 ks)

DuoLife Noc – je tekutý doplněk stravy vyrobený z pečlivě vybraných složek přírodního původu, které vytvářejí jedinečné spojení v souladu se zásadami synergie. Přípravek DuoLIfe Noc je kombinací řady zeleninových a ovocných šťáv a cenných rostlinných výtažků, jako jsou mj. výtažek z plodů aceroly, výtažek z bobulí goji, výtažek z nati meduňky, listů kopřivy a stonku vilcacory.

DUOLIFE Noc je doplněk stravy, jehož účinné látky mj. 

  • podporují lepší spánek
  • přispívají ke snížení napětí a podráždění
  • pomáhají udržet zdravé srdce
  • chránit játra
  • podporují trávení
  • detoxikaci těla

Forma: kapalná.

Objem: 750 ml.

Způsob použití:

Noc - 25ml každý večer, nejlépe během jídla.
Nepřekračujte maximální denní doporučenou dávku.

Skladování: Po otevření skladujte v lednici (ne při pokojové teplotě!) v místě nedostupném pro malé děti, a spotřebujte do 30 dnů od otevření.

 

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Složení doplňku stravy DuoLife Noc obsahuje: zeleninové a ovocné šťávy (červená řepa, švestky, hroznové víno, aronie) a také výtažek z plodů aceroly standardizovaný na obsah vitaminu C, výtažek z bobulí goji, výtažek z listů artyčoku, výtažek z nati vojtěšky, výtažek z nati meduňky, výtažek z listů morušovníku bílého, výtažek z semen ostropestřce mariánského, výtažek z listů kopřivy a výtažek ze stonku vilcacory.

Meduňka pomáhá udržovat dobrou náladu. Pomáhá udržovat optimální uvolnění a duševní i fyzickou pohodu, podporuje lepší spánek. Přispívá k snížení napětí. Přispívá k snížení podrážděnosti. Pomáhá snižovat neklid. 

Artyčok přispívá z udržení normální hladiny lipidů v krvi,  podporuje trávení, přispívá k normální činnosti trávicího traktu, přispívá k udržení dobré činnosti střev.

Ostropestřec mariánský pomáhá udržovat zdravé srdce, přispívá k ochraně jater a pomáhá udržovat jejich normální funkce. Napomáhá také trávení a detoxikaci organismu. 

Kopřiva podporuje činnost imunitního systému, podporuje udržení vitality organismu, pomáhá udržovat zdravé srdce a podporuje činnost oběhové soustavy. 

Morušovník bílý může přispívat k udržení rovnováhy sacharidů v těle. 

Vilcacora podporuje normální činnost imunitního systému. 

Vitamin C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu,  napomáhá normální funkci nervového systému a udržení normálních psychologických funkcí, přispívá k normální funkci imunitního systému, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Vitamin C přispívá k snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavky, dásní, kůže a zubů.

Složení DUOLIFE Noc:
 
Šťáva z červené řepy – červená řepa mj. obsahuje:

- vitamin A, C a vitaminy skupiny B (B1, B2, B3, B6);

- minerály jako draslík, fosfor, hořčík, vápník, kobalt, zinek, mangan a vlákninu (asi 2,8 g na 100 g);

- fytosteroly;

- kyselina listová a další organické kyseliny;

- polyfenoly, včetně flavonoidů;

- betalainy, zejména betanin.

Švestková šťáva – švestka obsahuje mnoho cenných vitaminů (C, A, E a vitaminy skupiny B), minerálních látek (draslík, železo, hořčík, vápník a fosfor) a polysacharidů (včetně velkého množství vlákniny). Je také důležitým zdrojem polyfenolických sloučenin.

Hroznová šťáva – obsahuje:

- vitaminy: A, C, B1, B2, B6, PP, E, K a kyselina listová;

- minerály: vápník, železo, hořčík, fosfor, draslík, sodík, zinek, mangan, selen, fluor;

- jednoduché cukry: lehce stravitelný zdroj energie;

- polyfenoly – resveratrol a antokyany. Resveratrol je syntetizován mj. ve slupkách hroznů v reakci na plísňové infekce, oxidační stres a UV záření;

Šťáva z aronie – aronie je někdy označována jako „superovoce“. Plody aronie obsahují antokyany, flavonoly, fenolové kyseliny a třísloviny a také vitaminy (C, B2, B6, E, P, PP) a minerální látky (molybden, mangan, měď, bor, jód). Asi nejdůležitější účinné látky plodů aronie, které zajišťují většinu jejich cenných vlastností, jsou polyfenoly.

Výtažek z plodů aceroly – plody aceroly mají velmi vysoký obsah vitaminu C; ve 100 g čerstvého ovoce se nachází 1000–4500 mg tohoto vitaminu. Vitamin C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Vitamin C napomáhá normální funkci nervového systému a udržení normálních psychologických funkcí. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému. Vitamin C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamin C přispívá k snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavky, dásní, kůže a zubů. Kromě toho plody aceroly obsahují řadu dalších důležitých látek, jako jsou např. antokyany a karotenoidy, včetně beta-karotenu (provitamin A) a minerálů (draslík, fosfor, vápník, železo). V tomto ovoci navíc najdeme také vitaminy skupiny B.

Výtažek z bobulí goji – goji, známá také jako kustovnice cizí, je keř s cennými vlastnostmi známý tisíce let. Plody (bobule) goji mají vysokou nutriční hodnotu. Obsahují mimo jiné: vitaminy skupiny B (B1, B2, B6), vitamin C a E a minerály: železo, zinek, vápník, měď, selen a fosfor, dále karotenoidy, polyfenoly a silice; asi 5–8 % sušiny sušených plodů jsou polysacharidy. Bobule navíc obsahují aminokyseliny a jednoduché cukry – spolu s polysacharidy tvoří tzv. polysacharidovou frakci.

Výtažek z listů artyčoku – u artyčoku rozlišujeme 4 skupiny biologicky účinných látek: fenolové kyseliny, flavonoidy, hořké sesquiterpenové laktony a třísloviny. Kromě toho je surovina zdrojem bílkovin, sacharidů (včetně vlákniny a inulinu), vitaminů (C, B1, B2, B6, A, E) a minerálů (draslík, sodík, vápník, hořčík, fosfor, železo). Artyčok je také jedním z nejbohatších potravinových zdrojů polyfenolů.

Artyčok přispívá z udržení normální hladiny lipidů v krvi. 

Artyčok podporuje trávení, přispívá k normální činnosti trávicího traktu, přispívá k udržení dobré činnosti střev. 

Výtažek z nati vojtěšky – nať tolice vojtěšky (známá také jako alfaalfa) obsahuje vitaminy (A, skupina B, C, D, E a K) a minerály (draslík, železo, vápník, fosfor, měď, křemík a zinek). 1 g byliny obsahuje až 8 mg železa – téměř dvakrát více než špenát. 

Výtažek z nati meduňky – meduňka lékařská má intenzivní citronovou vůni. Pochází ze středomořských zemí, kde se její vlastnosti využívaly v kuchyni i lidovém léčitelství. Vlastnosti meduňky lékařské byly známy a oceňovány už v 1. století našeho letopočtu.

Meduňka pomáhá udržovat dobrou náladu. Pomáhá udržovat optimální uvolnění a duševní i fyzickou pohodu. 

Meduňka podporuje lepší spánek. Přispívá k snížení napětí. Přispívá k snížení podrážděnosti. Pomáhá snižovat neklid. 

Výtažek z listů morušovníku bílého – listy morušovníku jsou cenným zdrojem živin. Obsahují bílkoviny, vlákninu, vitaminy (C, beta-karoten), mikro- a makroživiny (železo, zinek, vápník, fosfor, hořčík) a polyfenoly (především flavonoidy a antokyany).

Morušovník bílý může přispívat k udržení rovnováhy sacharidů v těle.

Výtažek z semen ostropestřce mariánského – semena ostropestřce mariánského obsahují zásobní látky a komplex bioflavonoidů zvaný silymarin. Zásobní látky tvoří zejména: olej (včetně kyseliny linolové a olejové), bílkoviny (včetně velkého množství esenciálních aminokyselin), cukry, vláknina a steroly s tokoferolem (vitamin E).

Ostropestřec mariánský přispívá k ochraně jater a pomáhá udržovat jejich normální funkce. Napomáhá také trávení a detoxikaci organismu. (ID 3821)

Ostropestřec mariánský pomáhá udržovat zdravé srdce. 

Výtažek z listů kopřivy – kopřiva je důležitým zdrojem oxidu křemičitého (křemíku) a také řady dalších minerálů (hořčík, vápník, draslík) a flavonoidů.

Kopřiva podporuje činnost imunitního systému. 

Kopřiva podporuje udržení vitality organismu. 

Kopřiva pomáhá udržovat zdravé srdce. 

Kopřiva podporuje činnost oběhové soustavy. 

Výtažek ze stonku vilcacory – vilcacora neboli řemdihák plstnatý, známá také jako kočičí dráp, je liána, která se přirozeně vyskytuje v tropických lesích ve Střední a Jižní Americe. Tato látka obsahuje mimo jiné třísloviny, fenolové kyseliny, flavonoidy a saponiny.

Vilcacora podporuje normální činnost imunitního systému. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: