DuoLife RegenOil Liquid Gold™ 250ml

Kód: DLRO
970 Kč
Skladem
DuoLife RegenOil Liquid Gold™ 250ml

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

DuoLife RegenOil Liquid Gold™ je „tekutým zlatem”, které by se bez pochyb mělo objevit v každodenním „menu” všech milovníků zdravého životního stylu. Výrobek se vyznačuje svým jedinečným složením a použitím nerafinovaných rostlinných, a za studena lisovaných olejů, v magickém počtu 13.


Pojmenování „tekuté zlato” nevzniklo z ničeho nic, ba naopak. Máme totiž do činění se „zlatým poměrem” Omega 3 a Omega 6 kyselin.

DuoLife RegenOil Liquid Gold™ obohaceno nejcennější a přírodně vystupující formou vitamínů K2, tj.MK7 jak i vitamínů D3.


Vitamín K2 MK7, nacházející se ve výrobku DuoLife, pochází z výtažku z natto. Svým původem je z Japonska, kde si ho cení za své pozoruhodné nutriční hodnoty. Vitamín D3, nacházející se ve výrobku a pocházející z lišejníku, je klíčovým pro podporu imunitního systému, práci svalstva a pro buněčné dělení. Vitamín K přispívá k správnému srážení krve a také pomáha udržovat zdravé kosti. Vitamín D pomáhá vstřebávat vápník, který je nezbytný jak pro stavbu tak i zachování pevných a zdravých kostí a zubů. Díky synergickému sloučení přírodních rostlinných látek je doplněk stravy DuoLife RegenOil Liquid Gold™ tou pravou formou suplementace pro vegany a vegetariány.

Forma: kapalná.

Objem: 250 ml.

Způsob použití: 5 ml jednou denně. Nepřekračujte maximální denní doporučenou dávku.

Skladování: Skladujte v pokojové teplotě v místě nedostupném pro malé děti.

KontraindikaceAlergie na kteroukoli složku výrobku. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Výrobek nelze používat jako náhražku pestré stravy. Vyrovnaná strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správnou funkci organismu. Při souběžném léčení antidepresivy a při současném užívání antikoagulantů kontaktujte svého lékaře nebo lékárníka.

Datum minimální trvanlivosti je uvedeno na obalu výrobku.
Tabulka složení:

Složení      5 ml      50 ml      100 ml     
Vitamín K2 MK7      75 μg
(100% DDD*)     
750 μg 
(1000% DDD*)   
1500 μg
(2000% DDD*)        
Vitamín D3      37,5 μg
(750% DDD*)        
375 μg
(7500% DDD*)        
750 μg
(15000% DDD*)        

* DDD - Doporučená denní dávka pro průměrnou dospělou osobu (8400kJ/2000kcal) 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tekuté produkty
Záruka: 24