DuoLife Schisandra Berry 60 kapslí

Kód: 433
499 Kč
Skladem (>5 ks)

DUOLIFE Schisandra Berry je doplněk stravy z řady Pure Formula obsahující výtažek z plodů klanoprašky čínské v koncentrované porci. Plody klanoprašky čínské mají adaptogenní vlastnosti.

Doplněk stravy DUOLIFE Schisandra Berry je určen k podpoře správných tělesných funkcí u:

 • lidí vystavených chronickému stresu
 • aktivních lidí pracujících pod časovým tlakem
 • lidí, kteří chtějí podpořit funkci imunitního systému
 • lidí, kteří chtějí podpořit antioxidační procesy a snížit negativní účinky oxidačního stresu na organismus
 • lidí, kteří si chtějí udržet optimální náladu
 • lidí, kteří chtějí podpořit paměť a soustředění
 • lidí, kteří dbají o správnou funkci kognitivních procesů
 • lidí, kteří si přejí udržet normální stav nervového systému

Způsob užití: 2 kapsle denně během jídla. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě a mimo dosah malých dětí.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

DUOLIFE Schisandra Berry je doplněk stravy na bázi vysoce kvalitního výtažku z plodů klanoprašky čínské standardizovaného na 10% obsah schizandrinu. Díky standardizaci je množství schizandrinu ve výrobku zaručeno.

Výtažek z plodů klanoprašky čínské obsažený v DUOLIFE Schisandra Berry podporuje:

 • odolnost organismu vůči stresu
 • funkci nervového systému a optimální náladu
 • koncentraci, paměť
 • snížení oxidačního stresu
 • antioxidační procesy
 • funkce imunitního systému

Složení doplňku stravy DUOLIFE Schisandra Berry:

Klanopraška čínská je jednou z mála nových druhů léčivých rostlin, které byly v evropském léčitelství poprvé oficiálně zařazeny mezi lékopisné druhy teprve před několika lety. Klanopraška čínská se používá jako rostlina pro zlepšení celkové duševní a fyzické kondice člověka. Pomáhá především snižovat stres a napětí, podporuje činnost nervové soustavy a zklidnění. Nejdůležitějšími složkami plodů klanoprašky čínské jsou lignany, a mezi nimi: schizandrin. Tyto sloučeniny vykazují hepatoprotektivní (játra chránící), adaptogenní a antioxidační účinky1,2. Pozoruhodné jsou zejména silné adaptogenní vlastnosti plodů klanoprašky čínské. Výraz adaptogen označuje látku, která umožňuje tělu reagovat na fyzikální, chemické a biologické stresory zvýšením nespecifické
reakce organismu na příslušný typ stresoru. Adaptogen zvyšuje schopnost organismu přizpůsobit se měnícím se podmínkám prostředí. Klanopraška čínská pomáhá tělu přizpůsobit se neustále se měnícím podmínkám prostředí. Jedním z největších problémů moderního člověka je stres a práce pod tlakem, který má při dlouhodobém působení negativní účinky na lidský organismus. Kromě zhoršení zdravotního stavu mají tyto problémy za následek také snížení spokojenosti a radosti ze života. Klanopraška čínská pomáhá toto napětí snižovat a zmírňuje únavu vzniklou neustálými emočními podněty a stresující prací. Klanopraška čínská je antioxidant s ochranným účinkem na buňky organismu a rostlina s vlastnostmi, které podporují minimalizaci zánětlivých procesů, podporuje také činnost imunitního systému a napomáhá jeho aktivaci v boji proti choroboplodným zárodkům. Klanopraška čínská je také užitečná při nachlazení a pomáhá zmírnit objevující se příznaky. Polysacharidy obsažené v Schisandra chinensis navíc podporují udržování optimálního množství neurotransmiterů v centrální nervové soustavě, čímž nepřímo přispívají ke zlepšení schopnosti učit se a paměti. Nepřímo také pomáhají bdělosti, podporují lepší soustředění a duševní výkonnost, aniž by způsobovaly nervozitu a podrážděnost. Bylo také prokázáno, že výtažek z plodů klanoprašky podporuje udržování optimální náladya funkci cholinergního systému, který je zodpovědný za kognitivní funkce, paměť a koncentraci. Kromě toho byl z klinických studií prokázán účinek lignanů Schisandra chinensis na snížení míry únavy a podporu vytrvalosti.

Akáciová vláknina obsažená v doplňku stravy DUOLIFE Schisandra Berry je přírodní objemové činidlo s cennými vlastnostmi. Akáciová vláknina se získává z akácií rostoucích v Africe; patří do frakce rozpustné vlákniny a podporuje zdraví prospěšné účinky klanoprašky čínské. Kromě toho se vláknina řadí mezi tzv. prebiotika, která stimulují tvorbu přirozené střevní mikroflóry. Podporuje také správné fungování trávicího traktu. Podporuje střevní peristaltiku a má pozitivní vliv na tzv. osu střevo-mozek-střevo, čímž pomáhá podporovat fungování trávicího traktu i centrální nervové soustavy.
.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: