INNUBIO Hemp Tea Classic

Kód: 354
340 Kč
Skladem (>5 ks)

INNUBIO Hemp Tea Classic je čaj z vybraných polských květů průmyslového konopí Cannabis sativa L. uzavřených v praktické formě kulatého sáčku vyrobeného ze 100% bezpečného potravinářského filtračního papíru.

Složení: 

100% sušené květy průmyslového konopí (Cannabis sativa L).

Balení obsahuje 30 sáčků.

Způsob užití:

Vložte sáček do nádoby a zalijte horkou, ale ne vařící vodou (přibližně 85°C). Optimální doba louhování čaje: 1 až 3 minuty. Po vylouhování vyjměte sáček z nádoby.

Skladování: 

Po otevření skladujte v suchu a chladu v těsně uzavřeném obalu.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Poznejte složení INNUBIO Hemp Tea Classic:


Květy průmyslového konopí (Cannabis sativa L.) – rostliny původem z Asie, které se nyní hojně pěstují po celém světě, včetně Polska. Konopí seté (průmyslové konopí) obsahuje řadu různých cenných látek. Patří mezi ně především kanabinoidy, vitaminy (A, skupina B, ale i C, E a K), minerály (např. železo, sodík, fosfor, síra, draslík, hořčík, cín, vápník, mangan, křemík, měď, bór a jód). Najdeme v něm také omega-3 a omega-6 mastné kyseliny a fytosteroly, kaniflaviny, terpeny, fosfolipidy, seskviterpeny, chlorofyl, esenciální oleje a vlákninu. Průmyslové konopí obsahuje řadu cenných aminokyselin, jako je methionin, cystein nebo arginin.

Díky obsahu mnoha cenných složek mohou pomáhat udržovat emocionální rovnováhu organismu a podporovat optimální kvalitu spánku a dobrou náladu.

Objevte kvalitu našich čajů.


Průmyslové konopí, ze kterého se vyrábí naše čaje, pěstujeme s maximální péčí, respektem k surovině a bez použití pesticidů, umělých hnojiv nebo GMO v jakékoli fázi jeho pěstování. Neznečištěná úrodná půda I. třídy a ruční zpracování surovin zaručují nejvyšší kvalitu konečného produktu.

Způsob, jakým se čaje spařují, je velmi důležitý.


Čaj je jedinečný nápoj. Někteří pijí čaj, protože jim jednoduše chutná, pro jiné je to skutečný rituál a sváteční chvíle. Pro získání nejdůležitějších vlastností a správné chuti a vůně je důležitý způsob přípravy.

Doba louhování: 1-3 minuty

Teplota vody pro spaření: 85°C

Díky tomu má čaj jemnou bylinnou chuť. Podle vlastního uvážení jej můžete podávat s cukrem, citronem nebo stévií.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: