INNUBIO Hemp Tea Detox

Kód: 357
390 Kč
Skladem (>5 ks)

INNUBIO Hemp Tea Detox je kompozicí pečlivě vybraných rostlinných složek, které se skládají z květů průmyslového konopí, zeleného čaje Gunpowder, listů aloe vera a listů kopřivy. Všechny tyto složky tvoří cennou směs, uzavřenou v praktické formě kulatého sáčku vyrobeného ze 100% bezpečného potravinářského filtračního papíru.

Složení:

Sušená květy průmyslového konopí (Cannabis sativa L.), zelený čaj Gunpowder, sušené listy aloe vera (Aloe vera), sušené listy kopřivy (Urtica dioica).

Balení obsahuje 30 sáčků.

Způsob užití:

Vložte sáček do nádoby a zalijte horkou, ale ne vařící vodou (přibližně 85°C). Optimální doba louhování čaje: 1 až 3 minuty. Po vylouhování vyjměte sáček z nádoby.

Skladování:

Po otevření skladujte v suchu a chladu v těsně uzavřeném obalu.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Poznejte složení INNUBIO Hemp Tea Detox:

 

Květy průmyslového konopí (Cannabis sativa L.) – rostliny původem z Asie, které se nyní hojně pěstují po celém světě, včetně Polska. Konopí seté (průmyslové konopí) obsahuje řadu různých cenných látek. Patří mezi ně především kanabinoidy, vitaminy (A, skupina B, ale i C, E a K), minerály (např. železo, sodík, fosfor, síra, draslík, hořčík, cín, vápník, mangan, křemík, měď, bór a jód). Najdeme v něm také omega-3 a omega-6 mastné kyseliny a fytosteroly, kaniflaviny, terpeny, fosfolipidy, seskviterpeny, chlorofyl, esenciální oleje a vlákninu. Průmyslové konopí obsahuje řadu cenných aminokyselin, jako je methionin, cystein nebo arginin.

Zelený čaj Gunpowder - Gunpowder, neboli střelný prach, je název pro čajové šedozelenými lístky svinuté do malých tvrdých kuliček. Během spařování se tyto kuličky rozevírají a někdy mohou vydávat zvuk podobný praskání. V Číně se tento druh čaje nazývá perlový čaj. Zelený čaj Gunpowder se vyznačuje velmi výraznou chutí, bohatým aroma a zlatavou barvou výsledného nápoje. Čaj se získává sušením listů ihned po utržení z keře, aby se zabránilo zahájení oxidačního procesu. Díky tomuto procesu si zelený čaj zachovává více složek s cennými vlastnostmi pro lidské tělo.

Listy aloe vera (Aloe vera) - suché listy aloe vera obsahují přibližně 270 různých složek, z nichž některé se vyznačují vysokou biologickou aktivitou. Jsou to:
 minerály - hořčík, fosfor, zinek, sodík, vápník, měď, draslík, chrom, železo, mangan;
 vitaminy - betakaroten, cholin a kyselina listová, všechny vitaminy skupiny B (včetně malého množství B12, který se v rostlinách vyskytuje jen zřídka), vitamin C;
 aminokyseliny - exogenní a endogenní, aloe vera poskytuje 20 z 22 potřebných aminokyselin, z toho 7 z 8 exogenních; aminokyseliny obsažené v aloe vera jsou cennými stavebními kameny bílkovin;
 nenasycené mastné kyseliny;
 cukry - především monosacharidy, také polysacharidy - zejména polymanózy a glukomanózy, a mimořádně početná skupina mukopolysacharidů.
Aloe vera přispívá k normálnímu metabolismu glukózy.
Aloe vera pomáhá udržovat zdravou pokožku.
Aloe vera přispívá k udržení správného fungování imunitního systému.

Listy kopřivy (Urtica dioica) – kopřiva je důležitým zdrojem oxidu křemičitého (křemíku) a také řady dalších minerálů (hořčík, vápník, draslík) a flavonoidů.
Kopřiva podporuje činnost imunitního systému.
Kopřiva podporuje udržení vitality organismu.
Kopřiva pomáhá udržovat zdravé srdce.
Kopřiva podporuje činnost oběhové soustavy.

 


 Objevte kvalitu našich čajů:

Průmyslové konopí pěstujeme s maximální péčí, respektem k surovině a bez použití pesticidů, umělých hnojiv nebo GMO v jakékoli fázi jeho pěstování. Neznečištěná úrodná půda I. třídy a ruční zpracování surovin zaručují nejvyšší kvalitu konečného produktu.

Způsob, jakým se čaje spařují, je velmi důležitý.

Čaj je jedinečný nápoj. Někteří pijí čaj, protože jim jednoduše chutná, pro jiné je to skutečný rituál a sváteční chvíle. Pro získání nejdůležitějších vlastností a správné chuti a vůně je důležitý způsob přípravy.

Doba louhování: 1-3 minuty

 Teplota vody pro spaření: 85°C

Díky tomu má čaj jemnou bylinnou chuť. Podle vlastního uvážení jej můžete podávat s cukrem, citronem nebo stévií.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: