LAZIZAL® Face Roller

Kód: 339
460 Kč
Skladem (>5 ks)

LAZIZAL® Face Roller je tajemství mládí ukryté v nenápadném válečku! Pravidelná masáž válečkem zabraňuje ztrátě pevnosti pokožky, uvolňuje svaly a snižuje jejich napětí. Zvyšuje vstřebávání účinných látek, což znamená, že vaše pleť má z pečujících procedur ještě větší užitek.

Objevte tajemství mladistvé krásy s multifunkčním masážním válečkem na obličej. Váleček je vyroben z drahého kamene jadeitu, který je v čínské tradici známý jako "kámen mládí". Tento oboustranný váleček je klíčem k zářivější pleti. Větší část válečku je ideální pro masáž obličeje, krku a rukou, zatímco menší část je vhodná pro oblast kolem nosu a jemnou pokožku pod očima. LAZIZAL® Face Roller je zabalený do elegantní značkové krabičky, takže je ideální i jako dárek!

 

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Způsob užití:


Před použitím LAZIZAL® Face Roller se ujistěte, že je váš obličej čistý a že jste na pokožku předem nanesli krém/sérum/hydrát, který usnadní pohyby válečku.

Masáž obličeje lze provádět kdykoli během dne, doporučujeme ji však provádět večer před spaním, abyste se uvolnili a zrelaxovali.

Masáž obličeje začněte od středu obličeje a přesouvejte váleček směrem ven k linii vlasů a uším. Válečkem pohybujte jemně, ale pevně. Pohyby provádějte směrem nahoru a soustřeďte se na oblasti, které chcete zpevnit, jako jsou tváře a oblast pod bradou.

Masáž by měla trvat přibližně 5-10 minut, v závislosti na vašich preferencích. Můžete se zaměřit na problematické oblasti nebo masírovat celý obličej a krk.

Po masáži použijte pleťovou kosmetiku DUOLIFE, která se lépe vstřebá. Po použití váleček důkladně očistěte, abyste odstranili zbytky krému. Pro dosažení ještě lepších výsledků provádějte masáže obličeje několikrát týdně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: