Sada ENERGY GOLD

Kód: 370
8 300 Kč
Skladem (>5 ks)

 Balíček ENERGY obsahuje : 

My Mind je doplněk stravy v tekuté formě, obsahující přírodní složky rostlinného původu včetně patentovaných složek Cognivia a Aronvit®, s inositolem a aktivní formou vitaminu B12 (methylkobalaminem). Přípravek je složen z nejkvalitnějších standardizovaných rostlinných surovin.

Sada DUOLIFE Den a Noc  – levněji v setu! Jedná se o sadu doplňků stravy obsahující složky vybrané podle denního cyklu těla. Podpořte své tělo tím, že mu každý den dodáte ingredience potřebné pro optimální fungování!

 My Bloodje doplněk stravy v tekuté formě na bázi komplexu vitaminů a minerálů. Účinné látky obsažené v přípravku mj. pomáhají udržovat normální stav červených krvinek a také normální tvorbu červených krvinek a hemoglobinu a přispívají k udržení normálního metabolismu železa.

ProSelect® je doplněk stravy ve formě kapslí, vyrobený z pečlivě vybraných složek přírodního původu, které mj. přispívají k přirozené obranyschopnosti, napomáhají udržení zdravých jater a mají antioxidační účinek, čímž chrání buněčné membrány před destruktivními účinky volných radikálů.

Astaxanthin je doplněk stravy z řady Pure Formula obsahující astaxanthin přírodního původu v koncentrované dávce získaný z řas Haematococcus pluvialis. Je uzavřen v kapslích s derivátem organické celulózy (HPMC) s postupným uvolňováním.  

 Ashwagandha je doplněk stravy z řady Pure Formula, který obsahuje patentovanou složku výtažku z kořene ženšenu indického (ashwagandhy) v koncentrované dávce. Ashwagandha má adaptogenní vlastnosti a podporuje odolnost organismu vůči stresu. Pomáhá také udržovat uvolnění, fyzickou a duševní pohodu.

 Maca je doplněk stravy z řady Pure Formula, který obsahuje výtažek z kořene macy v koncentrované dávce. Maca pomáhá udržovat přirozenou sexuální aktivitu a energii a také podporuje plodnost.

 Ginseng je doplněk stravy z řady Pure Formula, který obsahuje komplex výtažků z tří druhů ženšenu: pravého, amerického a sibiřského v koncentrované dávce. Ženšen posiluje vitalitu a koncentraci a podporuje udržení sexuální výkonnosti.

 FIZZY EASY Energy COMPLEX je doplněk stravy v podobě šumivých tablet na bázi aktivních látek, které podporují energii, koncentraci a vitalitu. Přípravek je vyrobený z komplexu až 14 složek nejvyšší kvality se synergickým účinkem. Obsahuje vitaminy a přírodní rostlinné výtažky, které podporují psychickou a fyzickou kondici organismu. Složení přípravku bylo navíc obohaceno o BioPerine®* – patentovanou složku přírodního původu s účinky prokázanými studiemi, jež pomáhá zlepšovat vstřebávání živin obsažených v doplňku stravy.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Sada DUOLIFE Den a Noc obsahuje:
 
Noni je bohatý zdroj serotoninu i melatoninu. Ručí za udržení správného pracovního rytmu organismu, jakož i dobrého sebevědomí. Aktivní složky obsažené v noni napomáhají ke snížení pocitu únavy a vyčerpání.

Acai – obsahuje úplné spektrum vitaminů, minerálů a polyfenolů. Má 20násobně vyšší schopnost vstřebávat volné radikály než všechny doposud známé zdroje, díky čemuž plody Acai pozitivně ovlivňují energetický metabolismus organismu.

Granat – plody granátu mají blahodárný vliv na oběhový systém. Jako jen málokteré obsahují estrogenní látky, které se mají být součástí stravy žen, protože snižují příznaky menopauzy.

Aloe - posiluje imunitu organismu, reguluje látkovou přeměnu a podporuje trávení, je nezastupitelné při očišťování organizmu. Obsahuje velké množství biologicky aktivních složek, jako jsou aminokyseliny, enzymy, vitaminy a minerální složky.

Brusinka velkoplodá - je zdroj flavonoidů, antioxidantů, jakož i vitaminů a minerálních složek. Plody brusinky pomáhají udržovat správné pH močového systému a napomáhají ke správné funkci oběhového systému.

Malina - je vynikající zdroj vitaminů, pantotenové kyseliny a makro a mikročástic. Její plody jsou velmi bohaté na vlákninu a složky nezbytné pro správné fungování organismu.

Černý bez – plody černého bezu jsou jedním z nejbohatších zdrojů antokyanů, které napomáhají ke správné činnosti imunologického systému a přičiňují se ke snižování pocitu únavy a vyčerpání.

Rakytník – plody rakytníku jsou bohatým zdrojem β-karotenu, flavonoidů a nenasycených mastných kyselin, minerálů a vitaminů. Látky, které jsou v něm obsaženy, aktivně podporují oběhový systém a chrání živočišné buňky před oxidačním stresem, čímž brzdí proces stárnutí.

Vinné hrozny - jsou bohatým zdrojem látek regenerujících a očišťujících lidský organismus. Obsahují mnoho mikro - a makročástic, cenné minerální prvky a glukózu a fruktózu, které jsou zdrojem rychle vstřebatelné energie.

Ženšen - obsahuje více než 200 biologicky aktivních látek. Podporuje imunologický systém a aktivitu trávicího ústrojí.

Šípková růže - posiluje organismus a přispívá k jeho vitalitě. Je to zdroj vitaminů, organických kyselin, minerálních solí a antioxidantů. Šťáva ze šípkové růže má očišťující schopnosti, posiluje imunitu organismu a neutralizuje nežádoucí obsah v trávicím ústrojí.

Hloh - je výborný prostředek podporující práci srdce a regulující potíže se spánkem. Obsahuje bioflavonoidy, které podporují systém krevního oběhu. Je bohatý na organické kyseliny, vitaminy a minerální soli.

Tolie vojtěška - je dokonalý zdroj bílkovin, podporuje organismus, pomáhá udržovat správnou vlhkost sliznice a přirozeným způsobem očišťuje organismus, oddaluje proces stárnutí.

DuoLife noc je dobré řešení pro všechny ty, kteří chtějí mít klidné noci a regenerovat svoje síly. Záruka klidného spánku a plné regenerace organismu. Podporuje vitalitu a radost ze života, dodává organismu potřebné látky.

Goji - pomáhá udržet správnou koncentraci cukru v krvi, podporuje látkovou přeměnu a podporuje trávení. Obsahuje tryptofan - přírodní prostředek podporující vytváření serotoninu a melatoninu.

Morušovník bílý - pomáhá udržet správnou úroveň glukózy v krvi. Má rovněž vliv na zachování správné úrovně cholesterolu a udržení chuti k jídlu.

Ostropestřec - obsahuje cenné flavonolignany, vitaminy a minerální soli zinku, křemene, železa a draslíku Chrání játra, podporuje očišťování organismu a usnadňuje trávení.

Artyčok - je často používán při potížích s trávením a bolestech jater. Podporuje taktéž udržení správné úrovně triglyceridů v krvi.

Švestka - je bohatá na vitaminy C a E, na minerální složky a antioxidanty likvidující volné radikály. Ve švestkách nacházíme rovněž vitamin P, ß-karoten, draslík, železo, hořčík, vápník a fosfor.

Malpígie – jeden plod malpígie obsahuje tolik přírodního vitaminu C, jako kilogram citronů. Považuje se za silný antioxidant, který navlhčuje pokožku, činí ji pružnou a předchází jejímu stárnutí.

Vinné hrozny - jsou bohatým zdrojem látek regenerujících a očišťujících lidský organismus. Obsahují mnoho mikro - a makročástic, cenné minerální prvky a glukózu a fruktózu, které jsou zdrojem rychle vstřebatelné energie.

Červená řepa - obsahuje mnoho cenných prvků, vitaminů a betanin, které se přičiňují ke správné funkci jater a žaludku. Pomáhá očišťovat organismus a podporuje funkci trávicího ústrojí.

Kopřiva - listy kopřivy jsou bohaté na vitaminy, kyselinu pantotenovou a hořčík, zinek, draslík, vápník, železo, fosfor a křemík. Podporuje imunitní systém a pomáhá udržovat dobrý stav pokožky a vlasů.

Vilcacora – pomáhá při detoxikaci a značnou měrou podporuje odolnost organismu. Pomáhá regulovat metabolismus a podporuje správnou funkci trávicího ústrojí.

Černý jeřáb - je bohatý na bioflavonoidy a rutin, které zajišťují dobrý stav cév. Velké množství vitaminu C stanoví jeden z nejbohatších zdrojů přírodních antioxidantů, které chrání organismus před volnými radikály, podporuje jeho odolnost, psychologické procesy a pomáhá zmírnit pocit únavy a vyčerpání.

Meduňka - obsahuje cenné éterické oleje, polyfenoly, flavonoidy, organické kyseliny, vitaminy B a C a minerální soli. Výtažek z nadzemní části meduňky podporuje zachování dobré nálady a uvolnění.Pomáhá zdolávat neklid, potíže s usínáním a neklidným spánKem.
 
 
 

 My Mind obsahuje:

 ovocnou šťávu z aronie, šťávu z červených hroznů, inositol, Cognivia TM* - patentovaná receptura založená na organickém extraktu z listů šalvěje a organickém mikroenkapsulovaném esenciálním oleji levandule ze šalvěje, extrakt z plodů aceroly, plod schisandry, extrakt z listů ginkgo biloba , extrakt z kořene Rhodiola rosea, Aronvit® - patentovaná receptura extraktu z plodů aronie, extrakt z listů rozmarýnu, extrakt z listů malolisté bacopy/Brahmi, MecobalActive®** - patentovaná aktivní formule vitamínu B12 (methylkobalamin).

 • Ginkgo biloba může pomoci udržovat správnou funkci mozku u starších lidí. 
 • Ginkgo biloba pomáhá udržovat optimální kognitivní funkce a podporuje paměť u starších lidí.
 • Ginkgo biloba pomáhá udržovat duševní rovnováhu. 
 • Rozchodnice růžová přispívá k udržení optimální duševní a kognitivní činnosti. 
 • Rozchodnice růžová je adaptogen, který podporuje činnost nervového systému. 
 • Rozchodnice růžová je antioxidant; podporuje ochranu buněk před nepříznivými účinky volných radikálů. 
 • Bacopa malolistá může pomoci podporovat koncentraci a paměť. Pomáhá udržovat optimální kognitivní funkce. 
 • Extrakt z plodů Schisandra má adaptogenní vlastnosti. 
 • Vitamin B12 přispívá ke správné činnosti nervové soustavy.
 • Vitamin B12 pomáhá udržovat správné psychické funkce.
 • Vitamin B12 pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání.

 

DUOLIFE My Blood :

je tekutý doplněk stravy obsahující komplex esenciálních vitamínů, minerálů a cenných výtažků z ovoce a zeleniny, které vytvářejí unikátní složení v souladu s principy synergismu.

 My Blood obsahuje: šťávu z červené řepy, ovocnou šťávu z černého rybízu, ovocnou šťávu z červených hroznů, extrakt z plodů aceroly, extrakt z listů špenátu a formuli obsahující vitamíny (A, D, E, C, B vitamíny (B1, B2, B3, B6, B9, B12, B7, B5)) a minerální látky (železo, zinek, měď, mangan, selen, molybden, jód).

Šťáva z hlíz červené řepy – řepa obsahuje mimo jiné:
- vitamíny A a C a vitamíny ze skupiny B (B1, B2, B3, B6); 
- minerály jako draslík, fosfor, hořčík, vápník, kobalt, zinek, mangan a vlákninu (přibližně 2,8 g na 100 g); 
– fytosteroly; 
- kyselinu listovou a jiné organické kyseliny; 
- polyfenoly, včetně mj. flavonoidů; 
- betalainy, především betanin.

Šťáva z černého rybízu – černý rybíz obsahuje mnoho cenných účinných látek, jako jsou:
- vitamíny A, C a vitamíny B;
- minerální látky: hořčík, vápník, železo, draslík;
- flavonoidy;
- antokyany (mezi flavonoidy).  

Šťáva z červených hroznů – obsahuje:
- vitaminy: A, C, B1, B2, B6, PP, E, K a kyselinu listovou; -
minerály: vápník, železo, hořčík, fosfor, draslík, sodík, zinek, mangan, selen, fluor;
- jednoduché cukry: snadno stravitelný zdroj energie;
- polyfenoly – resveratrol a antokyany. Resveratrol je syntetizován mj. ve slupkách hroznů v reakci na plísňové infekce, oxidační stres a UV záření;
- polyfenoly - antokyany.

Extrakt z ovoce Acerola – ovoce acerola obsahuje velmi vysoký podíl vitamínu C; 100 g čerstvého ovoce obsahuje 1000-4500 mg vitamínu C. Extrakt z plodů aceroly obsažený v DUOLIFE My Blood je standardizován na obsah tohoto vitamínu. Kromě toho plody aceroly obsahují řadu dalších důležitých látek, jako jsou např. antokyany a karotenoidy, včetně beta-karotenu (provitamin A) a minerálů (draslík, fosfor, vápník, železo). V tomto ovoci navíc najdeme také vitaminy skupiny B.

Extrakt z listů špenátu – listy špenátu obsahují cenné účinné látky, jako jsou:
- minerální látky: hořčík, draslík, vápník, fosfor;
- vitamíny: C,A,E;
- karotenoidy: lutein, beta-karoten;
- polyfenoly včetně flavonoidů.

Směs obsahující vitamíny a minerály:

Vitamin A  c přispívá k udržení správného metabolismu železa; pomáhá udržovat správný stav sliznic; pomáhá udržovat zdravou pokožku; pomáhá udržovat správné vidění; přispívá ke správné funkci imunitního systému; hraje roli v procesu specializace buňky.

Vitamin D – pomáhá při správném vstřebávání/využití vápníku a fosforu; pomáhá udržovat správnou hladinu vápníku v krvi; pomáhá udržovat zdravé zuby a kosti; přispívá ke správné činnosti svalů; přispívá ke správné funkci imunitního systému; účastní se procesu buněčného dělení.

Vitamin E - napomáhá ochraně buněk před oxidačním stresem.

Vitamin C - přispívá ke správné tvorbě kolagenu pro zajištění správné funkce krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů; přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá ke správnému fungování nervového systému; pomáhá udržovat správné psychické funkce; přispívá ke správné funkci imunitního systému; pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem; pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání; pomáhá regenerovat redukovanou formu vitaminu E; zvyšuje vstřebávání železa.

Thiamin (vitamín B1) – přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá ke správnému fungování nervového systému; pomáhá udržovat správné psychické funkce; pomáhá ke správné činnosti srdce.

Riboflavin (vitamín B2) – přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá ke správnému fungování nervového systému; pomáhá udržovat správný stav sliznic;
a pomáhá udržovat správný stav červených krvinek; pomáhá udržovat zdravou pokožku; pomáhá udržovat správné vidění;
c přispívá k udržení správného metabolismu železa; pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem; pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání.

Niacin (vitamín B3) – přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá ke správnému fungování nervového systému; pomáhá udržovat správné psychické funkce; pomáhá udržovat správný stav sliznic; pomáhá udržovat zdravou pokožku; pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání.

Vitamin B6 – pomáhá při správné syntéze cysteinu; přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá ke správnému fungování nervového systému; pomáhá udržovat správný metabolismus homocysteinu; přispívá k udržení správného metabolismu bílkovin a glykogenu; pomáhá udržovat správné psychické funkce; pomáhá při správné tvorbě červených krvinek; přispívá ke správné funkci imunitního systému; pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání; přispívá k regulaci hormonální aktivity

Vitamín B12 – přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá ke správnému fungování nervového systému; pomáhá udržovat správný metabolismus homocysteinu; pomáhá udržovat správné psychické funkce; pomáhá při správné tvorbě červených krvinek; přispívá ke správné funkci imunitního systému; pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání; hraje roli v procesu buněčného dělení.

Biotin (vitamín B7) – přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá ke správnému fungování nervového systému; přispívá k udržení správného metabolismu makroživin; pomáhá udržovat správné psychické funkce; pomáhá udržovat zdravou pokožku a vlasy; pomáhá udržovat správný stav sliznic.

Kyselina pantotenová (vitamín B5) – přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá ke správné syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitaminu D a některých neurotransmiterů; pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání; pomáhá udržovat duševní kondici na správné úrovni.

Železo – pomáhá udržovat správné kognitivní funkce; přispívá k udržení správného energetického metabolismu; b pomáhá při správné tvorbě červených krvinek a hemoglobinu; pomáhá při správném transportu kyslíku v těle; přispívá ke správné funkci imunitního systému; pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání; hraje roli v procesu buněčného dělení.

Zinek – pomáhá udržovat správnou acidobazickou rovnováhu; pomáhá udržovat správný metabolismus sacharidů; pomáhá udržovat správné kognitivní funkce; pomáhá při správné syntéze DNA; pomáhá udržovat správnou plodnost a správné reprodukční funkce; přispívá k udržení správného metabolismu makroživin; přispívá k udržení správného metabolismu mastných kyselin; přispívá k udržení správného metabolismu vitaminu A; pomáhá při správné syntéze bílkovin; pomáhá udržovat zdravé kosti, vlasy, nehty a kůži; pomáhá udržovat správnou hladinu testosteronu v krvi; pomáhá udržovat správné vidění; přispívá ke správné funkci imunitního systému; pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem; účastní se procesu buněčného dělení.

Měď – pomáhá udržovat správný stav pojivových tkání; přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá ke správnému fungování nervového systému; pomáhá udržovat správnou pigmentaci pokožky a vlasů; pomáhá při správném transportu železa v těle; přispívá ke správné funkci imunitního systému; pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.

Mangan – přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá k udržení zdravých kostí; pomáhá při správné tvorbě pojivových tkání; pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.

Selen – přispívá ke správnému průběhu spermatogeneze; pomáhá udržovat zdravé vlasy a nehty; přispívá ke správné funkci imunitního systému; přispívá ke správné funkci štítné žlázy; pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.

Molybden – přispívá k udržení správného metabolismu sirných aminokyselin.

Jód – pomáhá udržovat správné kognitivní funkce; přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá ke správnému fungování nervového systému; pomáhá udržovat zdravou pokožku; pomáhá při správné tvorbě hormonů štítné žlázy a správné činnosti štítné žlázy.

 

ProSelect:

je produkt sestavený z pečlivě vybraných složek, které tvoří výjimečnou kompozici, která je v souladu se zásadami synergie. Použité složky se vyskytují také ve formě surovin standardizovaných na obsah účinných látek. To znamená, že v tomto doplňku stravy je přesně stanovený a zaručený obsah zdraví prospěšných látek.

Doplněk stravy ProSelect® obsahuje: výtažek z vilkakory, plody gravioly v prášku, chráněný přípravek ProSelect® obsahující antioxidanty vyráběné ze směsi suchých výtažků z ovoce, zeleniny a bylinek v různém poměru, výtažek houby reishi, výtažek z houby shiitake a výtažek z meruňkových jader standardizovaný na obsah amigdalinu.

 1.  Výtažek z houby reishi přispívá k přirozené imunitní ochraně.
 2. Česnek pomáhá udržovat zdravá játra. 
 3.  Výtažek z hroznových jader má antioxidační vlastnosti, chrání buněčnou membránu před destruktivním účinkem volných radikálů.
 4. Výtažek z nati vilkakory podporuje správnou činnost imunitního systému.

 

Astaxanthin:

nazývaný královnou karotenoidů, je přirozeně se vyskytující látka, která patří do skupiny xanthofylů. Karotenoidy jsou barviva syntetizovaná rostlinami, houbami, bakteriemi a řasami. Tato barviva se podílejí na mnoha biochemických procesech rostlin, zajišťují barvu řady ovoce a květin a mají silné antioxidační vlastnosti. Lidské tělo si karotenoidy neumí syntetizovat, proto je musíme dodávat v potravě. Biosyntéza astaxanthinu je možná u některých druhů řas, kvasinek, gramnegativních bakterií a rostlin.

Hlavním zdrojem astaxanthinu v lidské stravě jsou ryby a mořské plody. Avšak jeho nejbohatším zdrojem jsou řasy Haematoccocus pluvalis. V těle se astaxanthin za přítomnosti žlučových kyselin váže s tuky, vytváří micely a v této formě je přenášen do tělesných tkání.

 

 Ashwagandha:

 je doplněk stravy z řady Pure Formula, který obsahuje patentovanou složku výtažku z kořene ženšenu indického (ashwagandhy) v koncentrované dávce. Je uzavřena v kapslích s derivátem organické celulózy (HPMC) s postupným uvolňováním. 

Ashwagandha:

 •  má adaptogenní vlastnosti
 •  pomáhá udržovat uvolnění, dobrý fyzický stav a duševní pohodu
 • přispívá k udržení optimální duševní a kognitivní činnosti
 • podporuje odolnost organismu vůči stresu
 • podporuje optimální sexuální funkce u žen a mužů. Pomáhá udržovat pohyblivost a počet spermií
 • podporuje činnost srdce a cév
 • podporuje činnost dýchacího systému
 • podporuje udržení normálního stavu pokožky

 Maca:

je doplněk stravy z řady Pure Formula, který obsahuje výtažek z kořene macy v koncentrované dávce. Je uzavřen v kapslích s derivátem organické celulózy (HPMC) s postupným uvolňováním. 

Maca:

- pomáhá udržovat přirozenou sexuální aktivitu a energii

- podporuje plodnost

- podporuje fyzickou a psychickou kondici

- podporuje zdravé kosti během menopauzy

 Ginseng:

 je doplněk stravy z řady Pure Formula, který obsahuje komplex výtažků z tří druhů ženšenu: pravého, amerického a sibiřského v koncentrované dávce. Je uzavřen v kapslích s derivátem organické celulózy (HPMC) s postupným uvolňováním. 

Ženšen pravý:

- pomáhá udržet vitalitu

- přispívá ke snížení únavy

- podporuje koncentraci

- podporuje optimální kognitivní procesy

- pomáhá udržet sexuální výkonnost

- podporuje normální činnost imunitního systému

- přispívá z udržení normální hladiny glukózy v krvi

Ženšen sibiřský:

- podporuje činnost imunitního systému

- přispívá k udržení optimálních duševních schopností

- přispívá k udržení optimálního krevního tlaku

 

 FIZZY EASY Energy COMPLEX:
 
je určen pro podporu optimálních tělesných funkcí u:
 • lidí, kteří pociťují pokles energie a vitality
 • lidí s poruchou koncentrace a paměti
 • lidí, kteří pociťují únavu a vyčerpání
 • pracující lidi
 • lidí, kteří vykonávají duševní činnost, včetně těch, kteří se učí
 • fyzicky aktivních a sportujících lidí
 • lidí, kteří pečují o optimální stav nervového systému

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: