Sada ENERGY MINI

Kód: 364
2 750 Kč
Na dotaz (>5 ks)

ENERGY SET MINI jsou čtyři pečlivě vybrané doplňky stravy, které lze užívat doplňkově. Aktivní látky obsažené v produktech podporují mozkovou výkonnost, pomáhají udržovat fyzické a duševní schopnosti, přispívají ke snížení pocitu únavy a vyčerpání  a přispívají k udržení správného energetického metabolismu . Díky aplikačnímu schématu je zajištěn komfort používání - přizpůsobeno mimo jiné: pro lidi pracující mimo domov a aktivní lidi a umožňující plné využití sady každý den.

Balíček ENERGY MINI obsahuje :

1x DUOLIFE My Mind

1x ProSelect®

1x DUOLIFE Astaxanthin

1x FIZZY EASY Energy COMPLEX 

 My Mind je doplněk stravy v tekuté formě, obsahující přírodní složky rostlinného původu včetně patentovaných složek Cognivia a Aronvit®, s inositolem a aktivní formou vitaminu B12 (methylkobalaminem). Přípravek je složen z nejkvalitnějších standardizovaných rostlinných surovin.

ProSelect® je doplněk stravy ve formě kapslí, vyrobený z pečlivě vybraných složek přírodního původu, které mj. přispívají k přirozené obranyschopnosti, napomáhají udržení zdravých jater a mají antioxidační účinek, čímž chrání buněčné membrány před destruktivními účinky volných radikálů.

Astaxanthin je doplněk stravy z řady Pure Formula obsahující astaxanthin přírodního původu v koncentrované dávce získaný z řas Haematococcus pluvialis. Je uzavřen v kapslích s derivátem organické celulózy (HPMC) s postupným uvolňováním.  

 FIZZY EASY Energy COMPLEX je doplněk stravy v podobě šumivých tablet na bázi aktivních látek, které podporují energii, koncentraci a vitalitu. Přípravek je vyrobený z komplexu až 14 složek nejvyšší kvality se synergickým účinkem. Obsahuje vitaminy a přírodní rostlinné výtažky, které podporují psychickou a fyzickou kondici organismu. Složení přípravku bylo navíc obohaceno o BioPerine®* – patentovanou složku přírodního původu s účinky prokázanými studiemi, jež pomáhá zlepšovat vstřebávání živin obsažených v doplňku stravy.

Při pravidelném používání vydrží jedna sada jedné dospělé osobě přibližně 1 měsíc.

 Doporučená délka suplementace je minimálně 2 měsíce. 

 

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Doporučené použití přípravků ze sady ENERGY MINI:

Ráno:

 • DUOLIFE My Mind – 25 ml během jídla
 • FIZZY EASY Energy COMPLEX – 1 tableta denně po rozpuštění ve sklenici (200 ml) studené vody. Dobu používání lze přizpůsobit individuálním preferencím.

Čas večeře:

 • ProSelect® – 2 kapsle po jídle

Večer:

 • DUOLIFE Astaxanthin – 2 kapsle s jídlem. Jídlo bohaté na tuky podporuje lepší vstřebávání astaxanthinu.

 

Doplněk stravy DUOLIFE My Mind obsahuje:

 ovocnou šťávu z aronie, šťávu z červených hroznů, inositol, Cognivia TM* - patentovaná receptura založená na organickém extraktu z listů šalvěje a organickém mikroenkapsulovaném esenciálním oleji levandule ze šalvěje, extrakt z plodů aceroly, plod schisandry, extrakt z listů ginkgo biloba , extrakt z kořene Rhodiola rosea, Aronvit® - patentovaná receptura extraktu z plodů aronie, extrakt z listů rozmarýnu, extrakt z listů malolisté bacopy/Brahmi, MecobalActive®** - patentovaná aktivní formule vitamínu B12 (methylkobalamin).

 • Ginkgo biloba může pomoci udržovat správnou funkci mozku u starších lidí. 
 • Ginkgo biloba pomáhá udržovat optimální kognitivní funkce a podporuje paměť u starších lidí.
 • Ginkgo biloba pomáhá udržovat duševní rovnováhu. 
 • Rozchodnice růžová přispívá k udržení optimální duševní a kognitivní činnosti. 
 • Rozchodnice růžová je adaptogen, který podporuje činnost nervového systému. 
 • Rozchodnice růžová je antioxidant; podporuje ochranu buněk před nepříznivými účinky volných radikálů. 
 • Bacopa malolistá může pomoci podporovat koncentraci a paměť. Pomáhá udržovat optimální kognitivní funkce. 
 • Extrakt z plodů Schisandra má adaptogenní vlastnosti. 
 • Vitamin B12 přispívá ke správné činnosti nervové soustavy.
 • Vitamin B12 pomáhá udržovat správné psychické funkce.
 • Vitamin B12 pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání.

 

ProSelect®

je produkt sestavený z pečlivě vybraných složek, které tvoří výjimečnou kompozici, která je v souladu se zásadami synergie. Použité složky se vyskytují také ve formě surovin standardizovaných na obsah účinných látek. To znamená, že v tomto doplňku stravy je přesně stanovený a zaručený obsah zdraví prospěšných látek.

Doplněk stravy ProSelect® obsahuje: výtažek z vilkakory, plody gravioly v prášku, chráněný přípravek ProSelect® obsahující antioxidanty vyráběné ze směsi suchých výtažků z ovoce, zeleniny a bylinek v různém poměru, výtažek houby reishi, výtažek z houby shiitake a výtažek z meruňkových jader standardizovaný na obsah amigdalinu.

 1.  Výtažek z houby reishi přispívá k přirozené imunitní ochraně.
 2. Česnek pomáhá udržovat zdravá játra. 
 3.  Výtažek z hroznových jader má antioxidační vlastnosti, chrání buněčnou membránu před destruktivním účinkem volných radikálů.
 4. Výtažek z nati vilkakory podporuje správnou činnost imunitního systému.

 

Astaxanthin

nazývaný královnou karotenoidů, je přirozeně se vyskytující látka, která patří do skupiny xanthofylů. Karotenoidy jsou barviva syntetizovaná rostlinami, houbami, bakteriemi a řasami. Tato barviva se podílejí na mnoha biochemických procesech rostlin, zajišťují barvu řady ovoce a květin a mají silné antioxidační vlastnosti. Lidské tělo si karotenoidy neumí syntetizovat, proto je musíme dodávat v potravě. Biosyntéza astaxanthinu je možná u některých druhů řas, kvasinek, gramnegativních bakterií a rostlin.

Hlavním zdrojem astaxanthinu v lidské stravě jsou ryby a mořské plody. Avšak jeho nejbohatším zdrojem jsou řasy Haematoccocus pluvalis. V těle se astaxanthin za přítomnosti žlučových kyselin váže s tuky, vytváří micely a v této formě je přenášen do tělesných tkání.

 

 FIZZY EASY Energy COMPLEX
 
je určen pro podporu optimálních tělesných funkcí u:
 • lidí, kteří pociťují pokles energie a vitality
 • lidí s poruchou koncentrace a paměti
 • lidí, kteří pociťují únavu a vyčerpání
 • pracující lidi
 • lidí, kteří vykonávají duševní činnost, včetně těch, kteří se učí
 • fyzicky aktivních a sportujících lidí
 • lidí, kteří pečují o optimální stav nervového systému

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: