Sada ENERGY PLUS

Kód: 367
3 900 Kč
Skladem (>5 ks)

ENERGY SET PLUS je pět pečlivě vybraných doplňků stravy, které lze užívat doplňkově. Aktivní látky obsažené v produktech podporují mozkovou výkonnost, pomáhají udržovat fyzické a duševní schopnosti, přispívají ke snížení pocitu únavy a vyčerpání  a přispívají k udržení správného energetického metabolismu . Díky aplikačnímu schématu je zajištěn komfort používání - přizpůsobeno mimo jiné: pro lidi pracující mimo domov a aktivní lidi a umožňující plné využití sady každý den.

Balíček ENERGY obsahuje :

1x DUOLIFE My Mind

1x DUOLIFE My Blood

1x ProSelect®

1x DUOLIFE Astaxanthin

1x FIZZY EASY Energy COMPLEX 

Při pravidelném používání vydrží jedna sada jedné dospělé osobě přibližně 1 měsíc.

 Doporučená délka suplementace je minimálně 2 měsíce. 

 My Mind je doplněk stravy v tekuté formě, obsahující přírodní složky rostlinného původu včetně patentovaných složek Cognivia a Aronvit®, s inositolem a aktivní formou vitaminu B12 (methylkobalaminem). Přípravek je složen z nejkvalitnějších standardizovaných rostlinných surovin.

 My Bloodje doplněk stravy v tekuté formě na bázi komplexu vitaminů a minerálů. Účinné látky obsažené v přípravku mj. pomáhají udržovat normální stav červených krvinek a také normální tvorbu červených krvinek a hemoglobinu a přispívají k udržení normálního metabolismu železa.

ProSelect® je doplněk stravy ve formě kapslí, vyrobený z pečlivě vybraných složek přírodního původu, které mj. přispívají k přirozené obranyschopnosti, napomáhají udržení zdravých jater a mají antioxidační účinek, čímž chrání buněčné membrány před destruktivními účinky volných radikálů.

Astaxanthin je doplněk stravy z řady Pure Formula obsahující astaxanthin přírodního původu v koncentrované dávce získaný z řas Haematococcus pluvialis. Je uzavřen v kapslích s derivátem organické celulózy (HPMC) s postupným uvolňováním.  

 FIZZY EASY Energy COMPLEX je doplněk stravy v podobě šumivých tablet na bázi aktivních látek, které podporují energii, koncentraci a vitalitu. Přípravek je vyrobený z komplexu až 14 složek nejvyšší kvality se synergickým účinkem. Obsahuje vitaminy a přírodní rostlinné výtažky, které podporují psychickou a fyzickou kondici organismu. Složení přípravku bylo navíc obohaceno o BioPerine®* – patentovanou složku přírodního původu s účinky prokázanými studiemi, jež pomáhá zlepšovat vstřebávání živin obsažených v doplňku stravy.

 

 

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Doporučené použití přípravků ze sady ENERGY PLUS:

Ráno:

 • DUOLIFE My Mind – 25 ml během jídla
 • DUOLIFE My Blood – 25 ml během jídla nebo po jídle
 • FIZZY EASY Energy COMPLEX – 1 tableta denně po rozpuštění ve sklenici (200 ml) studené vody. Dobu používání lze přizpůsobit individuálním preferencím.

Čas večeře:

 • ProSelect® – 2 kapsle po jídle

Večer:

 • DUOLIFE Astaxanthin – 2 kapsle s jídlem. Jídlo bohaté na tuky podporuje lepší vstřebávání astaxanthinu.

 

Doplněk stravy DUOLIFE My Mind obsahuje:

 ovocnou šťávu z aronie, šťávu z červených hroznů, inositol, Cognivia TM* - patentovaná receptura založená na organickém extraktu z listů šalvěje a organickém mikroenkapsulovaném esenciálním oleji levandule ze šalvěje, extrakt z plodů aceroly, plod schisandry, extrakt z listů ginkgo biloba , extrakt z kořene Rhodiola rosea, Aronvit® - patentovaná receptura extraktu z plodů aronie, extrakt z listů rozmarýnu, extrakt z listů malolisté bacopy/Brahmi, MecobalActive®** - patentovaná aktivní formule vitamínu B12 (methylkobalamin).

 • Ginkgo biloba může pomoci udržovat správnou funkci mozku u starších lidí a pomáhá udržovat optimální kognitivní funkce a podporuje paměť + pomáhá udržovat duševní rovnováhu. 
 • Rozchodnice růžová přispívá k udržení optimální duševní a kognitivní činnosti, je adaptogen, který podporuje činnost nervového systému 
 • Rozchodnice růžová je antioxidant; podporuje ochranu buněk před nepříznivými účinky volných radikálů. 
 • Bacopa malolistá může pomoci podporovat koncentraci a paměť. Pomáhá udržovat optimální kognitivní funkce. 
 • Extrakt z plodů Schisandra má adaptogenní vlastnosti. 
 • Vitamin B12 přispívá ke správné činnosti nervové soustavy, pomáhá udržovat správné psychické funkce, pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání.

DUOLIFE My Blood :

je tekutý doplněk stravy obsahující komplex esenciálních vitamínů, minerálů a cenných výtažků z ovoce a zeleniny, které vytvářejí unikátní složení v souladu s principy synergismu.

 My Blood obsahuje: šťávu z červené řepy, ovocnou šťávu z černého rybízu, ovocnou šťávu z červených hroznů, extrakt z plodů aceroly, extrakt z listů špenátu a formuli obsahující vitamíny (A, D, E, C, B vitamíny (B1, B2, B3, B6, B9, B12, B7, B5)) a minerální látky (železo, zinek, měď, mangan, selen, molybden, jód).

Šťáva z hlíz červené řepy – řepa obsahuje mimo jiné:
- vitamíny A a C a vitamíny ze skupiny B (B1, B2, B3, B6); 
- minerály jako draslík, fosfor, hořčík, vápník, kobalt, zinek, mangan a vlákninu (přibližně 2,8 g na 100 g); 
– fytosteroly; 
- kyselinu listovou a jiné organické kyseliny; 
- polyfenoly, včetně mj. flavonoidů; 
- betalainy, především betanin.

Šťáva z černého rybízu – černý rybíz obsahuje mnoho cenných účinných látek, jako jsou:
- vitamíny A, C a vitamíny B;
- minerální látky: hořčík, vápník, železo, draslík;
- flavonoidy;
- antokyany (mezi flavonoidy).  

Šťáva z červených hroznů – obsahuje:
- vitaminy: A, C, B1, B2, B6, PP, E, K a kyselinu listovou; -
minerály: vápník, železo, hořčík, fosfor, draslík, sodík, zinek, mangan, selen, fluor;
- jednoduché cukry: snadno stravitelný zdroj energie;
- polyfenoly – resveratrol a antokyany. Resveratrol je syntetizován mj. ve slupkách hroznů v reakci na plísňové infekce, oxidační stres a UV záření;
- polyfenoly - antokyany.

Extrakt z ovoce Acerola – ovoce acerola obsahuje velmi vysoký podíl vitamínu C; 100 g čerstvého ovoce obsahuje 1000-4500 mg vitamínu C. Extrakt z plodů aceroly obsažený v DUOLIFE My Blood je standardizován na obsah tohoto vitamínu. Kromě toho plody aceroly obsahují řadu dalších důležitých látek, jako jsou např. antokyany a karotenoidy, včetně beta-karotenu (provitamin A) a minerálů (draslík, fosfor, vápník, železo). V tomto ovoci navíc najdeme také vitaminy skupiny B.

Extrakt z listů špenátu – listy špenátu obsahují cenné účinné látky, jako jsou:
- minerální látky: hořčík, draslík, vápník, fosfor;
- vitamíny: C,A,E;
- karotenoidy: lutein, beta-karoten;
- polyfenoly včetně flavonoidů.

Směs obsahující vitamíny a minerály:

Vitamin A – c přispívá k udržení správného metabolismu železa; pomáhá udržovat správný stav sliznic; pomáhá udržovat zdravou pokožku; pomáhá udržovat správné vidění; přispívá ke správné funkci imunitního systému; hraje roli v procesu specializace buňky.

Vitamin D – pomáhá při správném vstřebávání/využití vápníku a fosforu; pomáhá udržovat správnou hladinu vápníku v krvi; pomáhá udržovat zdravé zuby a kosti; přispívá ke správné činnosti svalů; přispívá ke správné funkci imunitního systému; účastní se procesu buněčného dělení.

Vitamin E - napomáhá ochraně buněk před oxidačním stresem.

Vitamin C - přispívá ke správné tvorbě kolagenu pro zajištění správné funkce krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů; přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá ke správnému fungování nervového systému; pomáhá udržovat správné psychické funkce; přispívá ke správné funkci imunitního systému; pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem; pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání; pomáhá regenerovat redukovanou formu vitaminu E; zvyšuje vstřebávání železa.

Thiamin (vitamín B1) – přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá ke správnému fungování nervového systému; pomáhá udržovat správné psychické funkce; pomáhá ke správné činnosti srdce.

Riboflavin (vitamín B2) – přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá ke správnému fungování nervového systému; pomáhá udržovat správný stav sliznic;
a pomáhá udržovat správný stav červených krvinek; pomáhá udržovat zdravou pokožku; pomáhá udržovat správné vidění;
c přispívá k udržení správného metabolismu železa; pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem; pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání.

Niacin (vitamín B3) – přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá ke správnému fungování nervového systému; pomáhá udržovat správné psychické funkce; pomáhá udržovat správný stav sliznic; pomáhá udržovat zdravou pokožku; pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání.

Vitamin B6 – pomáhá při správné syntéze cysteinu; přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá ke správnému fungování nervového systému; pomáhá udržovat správný metabolismus homocysteinu; přispívá k udržení správného metabolismu bílkovin a glykogenu; pomáhá udržovat správné psychické funkce; pomáhá při správné tvorbě červených krvinek; přispívá ke správné funkci imunitního systému; pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání; přispívá k regulaci hormonální aktivity

Vitamín B12 – přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá ke správnému fungování nervového systému; pomáhá udržovat správný metabolismus homocysteinu; pomáhá udržovat správné psychické funkce; pomáhá při správné tvorbě červených krvinek; přispívá ke správné funkci imunitního systému; pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání; hraje roli v procesu buněčného dělení.

Biotin (vitamín B7) – přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá ke správnému fungování nervového systému; přispívá k udržení správného metabolismu makroživin; pomáhá udržovat správné psychické funkce; pomáhá udržovat zdravou pokožku a vlasy; pomáhá udržovat správný stav sliznic.

Kyselina pantotenová (vitamín B5) – přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá ke správné syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitaminu D a některých neurotransmiterů; pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání; pomáhá udržovat duševní kondici na správné úrovni.

Železo – pomáhá udržovat správné kognitivní funkce; přispívá k udržení správného energetického metabolismu; b pomáhá při správné tvorbě červených krvinek a hemoglobinu; pomáhá při správném transportu kyslíku v těle; přispívá ke správné funkci imunitního systému; pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání; hraje roli v procesu buněčného dělení.

Zinek – pomáhá udržovat správnou acidobazickou rovnováhu; pomáhá udržovat správný metabolismus sacharidů; pomáhá udržovat správné kognitivní funkce; pomáhá při správné syntéze DNA; pomáhá udržovat správnou plodnost a správné reprodukční funkce; přispívá k udržení správného metabolismu makroživin; přispívá k udržení správného metabolismu mastných kyselin; přispívá k udržení správného metabolismu vitaminu A; pomáhá při správné syntéze bílkovin; pomáhá udržovat zdravé kosti, vlasy, nehty a kůži; pomáhá udržovat správnou hladinu testosteronu v krvi; pomáhá udržovat správné vidění; přispívá ke správné funkci imunitního systému; pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem; účastní se procesu buněčného dělení.

Měď – pomáhá udržovat správný stav pojivových tkání; přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá ke správnému fungování nervového systému; pomáhá udržovat správnou pigmentaci pokožky a vlasů; pomáhá při správném transportu železa v těle; přispívá ke správné funkci imunitního systému; pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.

Mangan – přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá k udržení zdravých kostí; pomáhá při správné tvorbě pojivových tkání; pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.

Selen – přispívá ke správnému průběhu spermatogeneze; pomáhá udržovat zdravé vlasy a nehty; přispívá ke správné funkci imunitního systému; přispívá ke správné funkci štítné žlázy; pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.

Molybden – přispívá k udržení správného metabolismu sirných aminokyselin.

Jód – pomáhá udržovat správné kognitivní funkce; přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá ke správnému fungování nervového systému; pomáhá udržovat zdravou pokožku; pomáhá při správné tvorbě hormonů štítné žlázy a správné činnosti štítné žlázy.

 

ProSelect:

je produkt sestavený z pečlivě vybraných složek, které tvoří výjimečnou kompozici, která je v souladu se zásadami synergie. Použité složky se vyskytují také ve formě surovin standardizovaných na obsah účinných látek. To znamená, že v tomto doplňku stravy je přesně stanovený a zaručený obsah zdraví prospěšných látek.

Doplněk stravy ProSelect® obsahuje: výtažek z vilkakory, plody gravioly v prášku, chráněný přípravek ProSelect® obsahující antioxidanty vyráběné ze směsi suchých výtažků z ovoce, zeleniny a bylinek v různém poměru, výtažek houby reishi, výtažek z houby shiitake a výtažek z meruňkových jader standardizovaný na obsah amigdalinu.

 1.  Výtažek z houby reishi přispívá k přirozené imunitní ochraně.
 2. Česnek pomáhá udržovat zdravá játra. 
 3.  Výtažek z hroznových jader má antioxidační vlastnosti, chrání buněčnou membránu před destruktivním účinkem volných radikálů.
 4. Výtažek z nati vilkakory podporuje správnou činnost imunitního systému.

 

Astaxanthin:

nazývaný královnou karotenoidů, je přirozeně se vyskytující látka, která patří do skupiny xanthofylů. Karotenoidy jsou barviva syntetizovaná rostlinami, houbami, bakteriemi a řasami. Tato barviva se podílejí na mnoha biochemických procesech rostlin, zajišťují barvu řady ovoce a květin a mají silné antioxidační vlastnosti. Lidské tělo si karotenoidy neumí syntetizovat, proto je musíme dodávat v potravě. Biosyntéza astaxanthinu je možná u některých druhů řas, kvasinek, gramnegativních bakterií a rostlin.

Hlavním zdrojem astaxanthinu v lidské stravě jsou ryby a mořské plody. Avšak jeho nejbohatším zdrojem jsou řasy Haematoccocus pluvalis. V těle se astaxanthin za přítomnosti žlučových kyselin váže s tuky, vytváří micely a v této formě je přenášen do tělesných tkání.

 

 FIZZY EASY Energy COMPLEX

 

je určen pro podporu optimálních tělesných funkcí u:

 • lidí, kteří pociťují pokles energie a vitality
 • lidí s poruchou koncentrace a paměti
 • lidí, kteří pociťují únavu a vyčerpání
 • pracující lidi
 • lidí, kteří vykonávají duševní činnost, včetně těch, kteří se učí
 • fyzicky aktivních a sportujících lidí
 • lidí, kteří pečují o optimální stav nervového systému

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: