SHAPE CODE® Protein Shake 700g

Kód: SCPRPPSH01D100
1 050 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

SHAPE CODE® Protein Shake je doplněk stravy v podobě proteinového koktejlu nové generace, který díky přítomnosti tří druhů bílkovin podporuje proces budování netukové svalové hmoty. Do koktejlu byly přidány složky s klinicky prokázaným účinkem – Palatinóza™ a WATTS’UP®*, které při pravidelném užívání podporují tělesný výkon při cvičení. SHAPE CODE® Protein Shake je ideálním řešením pro profesionální i rekreační sportovce, kteří chtějí budovat svalovou hmotu a udržet optimální efektivitu prováděných cviků.

SHAPE CODE® Protein Shake - get your dream figure!
SHAPE CODE ® Protein Shake pomáhá budovat atraktivní svalovou hmotu a hezky tvarovat postavu. SHAPE CODE ® Protein Shake je proteinový koktejl s univerzálním účinkem, který se hodí pro sportovce i pro ty, kdo jednoduše nedodávají svému tělu potřebné denní množství bílkovin. Nabízí řešení sportujícím jedincům i lidem, kteří chtějí mít dostatečný přísun bílkovin ve své každodenní stravě. [SHAPE CODE ® Protein Shake vždy zajistí optimální množství bílkovin ve stravě a podpoří budování netukové svalové hmoty. Do koktejlu byla přidána Palatinóza  a WATTS’UP ®* – látky s klinicky prokázanými účinky na zvýšení výkonu a vytrvalosti při fyzické aktivitě. To vše pro ještě lepší podporu při snaze o tvarování vaši postavy snů!

SHAPE CODE® Protein Shake podporuje:

1. Jedince, kteří chtějí mít vytvarovanou atletickou postavu skrze:
podporu budování netukové svalové hmoty.

2. Jedince, kteří chtějí mít štíhlou postavu skrze:
podporu kontroly tělesné hmotnosti,
podporu procesu spalování tuků,
podporu metabolických procesů,
podporu hubnutí a zajištění pocitu sytosti,
podporu zachování normální hladiny cholesterolu v krvi.

3. Sportující jedince skrze:
podporu regenerace po tréninku,
podporu rekonvalescence po zranění svalů a kostí,
udržení optimální efektivity prováděných cviků,
snižování katabolismu svalových bílkovin.

<iframe width="870" height="535" src="https://www.youtube.com/embed/cbCt00sFq9c" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Doplňkové parametry

Kategorie: SHAPE CODE®
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: