SunVital® Natural KIDS Formula

Kód: GENEROVANO_178
590 Kč
Skladem (>5 ks)

SunVital® Natural KIDS Formula uvádí na trh řadu produktů DuoLife Kids Formula pro nejmladší. Sirup obsahuje přírodní rostlinné složky a organický zinek.

SunVital® je doplněk stravy v tekuté formě, jehož účinné látky mimo jiné:

  • přispívají ke správnému fungování imunitního systému 
  • podporují přirozené obranné mechanismy zejména na úrovni horních cest dýchacích 
  • přispívají k ochraně organismu před škodlivými vnějšími vlivy 

Způsob užití: 5 ml jednou denně po jídle, nejlépe po rozředění s vodou V období zvýšené potřeby užívat dvakrát denně 5 ml po jídle. Před použitím vždy protřepat. Nepřekračujte doporučené denní množství. Sirup určený pro děti starší 6 let. K odměření tekutiny lze použít přiloženou odměrku.

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě mimo dosah malých dětí. Po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do 30 dnů. Chraňte před přímým slunečním zářením. Doplněk stravy DuoLife je přírodní produkt, a proto chuť a konzistence jednotlivých šarží se může lišit podle ročního období a surovin použitých při výrobě. Případnou usazeninu tvoří složky přírodního původu, jedná se jev typický pro tyto výrobky. Před použitím protřepejte, aby se rozpustily usazeniny.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

SunVital® je produkt sestavený z pečlivě vybraných složek přírodního původu, které tvoří výjimečnou kompozici v souladu se zásadami synergie. Doplněk stravy SunVital®  je spojením přípravku SunVital® s chráněným složením, který obsahuje vysoké množství zinku a je vyráběn z inaktivovaných buněk kvasinek Saccharomyces cerevisiae, medu, ovocných šťáv a mnoha cenných rostlinných výtažků, mj. ze zeleného propolisu, plodů černého bezu, plodů aceroly a česneku.

Doplněk stravy SunVital® obsahuje: šťávu z červených hroznů, šťávu z ostružin, šťávu z plodů černého bezu, šťávu z plodů šípkové růže, med, výtažek z plodů aceroly, přípravek SunVital® s chráněným složením vyráběny z inaktivovaných buněk kvasinek Saccharomyces cerevisiae standardizovaný na obsah zinku, výtažek ze zeleného propolisu, výtažek z dýňových semen, výtažek z česneku a výtažek z listů právenky latnaté.

Česnek přispívá ke správnému fungování imunitního systému,  má antibakteriální účinky. 

Právenka latnatá podporuje přirozené obranné mechanizmy, především v oblasti horních cest dýchacích,  přispívá k ochraně organismu před škodlivými vnějšími vlivy,  podporuje imunitní systém a  přirozeným způsobem zmírňuje potíže dýchacích cest, jako je kašel, bolest v krku. 

Černý bez podporuje fungování imunitního systému. 

Zinek podporuje správné fungování imunitního systému, pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem, pomáhá udržovat zdravé kosti,  pomáhá si zachovat zdravé vlasy, nehty a kůži,  podporuje udržení dobrého zraku, pomáhá udržet správné kognitivní funkce.

Zinek přispívá k udržení správného metabolismu makroživin, přispívá k udržení správného metabolismu mastných kyselin, přispívá k udržení správného metabolismu vitamínu A,  podporuje správnou syntézu bílkovin a účastní se procesu dělby buněk.

Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, přispívá ke správné funkci nervové soustavy,  pomáhá udržovat správné duševní funkce.

Vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, podporuje správnou produkci kolagenu pro zajištění správné funkce cév, kostí, chrupavek, kůže, zubů a dásní a přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.

Seznamte se se složkami produktu SunVital®

Šťáva z červených hroznů – hrozny jsou bohatým zdrojem mnoha cenných vitamínů a minerálů, jako jsou vitamíny A, C, B1, B2, B6, PP, E, K a kyselina listová, vápník, železo, hořčík, draslík, fosfor, sodík, zinek, mangan, selen a fluor. Obsahují také cenné polyfenoly, z nichž je potřeba zmínit resveratrol a antokyany. Resveratrol se syntetizuje mj. ve slupkách hroznů v reakci na plísňové infekce, oxidační stres a UV záření.

Šťáva z ostružin – ostružiny jsou pokladnicí polyfenolových antioxidantů, především antokyanů a flavonolů. Ostružiny jsou také cenným zdrojem vitamínů (A, C, skupina B), minerálů (vápník, draslík, fosfor) a organických kyselin (kyselina ellagová), které přispívají k jejich antioxidačnímu potenciálu.

Výtažek z plodů červeného bezu standardizovaný na obsah polyfenolů – v plodech černého bezu jsou hlavními bioaktivními složkami polyfenoly – antokyany/antokyanidiny (vysoký obsah; 0,2–1 %), flavonoly, organické kyseliny, vitamín C, vitamíny ze skupiny B (včetně kyseliny listové), minerály (draslík, vápník, fosfor) a sacharidy (především jednoduché cukry: glukóza a fruktóza).
Černý bez podporuje funkci imunitního systému. 

Šťáva z plodů šípkové růže – plody šípkové růže mají nadprůměrný obsah vitamínu C – 100 g čerstvých šípků ho obsahuje 680–1200 mg. Přírodní vitamín C, který se vyskytuje v šípcích, lidský organismus velmi dobře vstřebává a je 3 až 5krát aktivnější než její syntetický protějšek. V šípcích je více než 130 účinných látek. Kromě vitamínu C obsahují také velké množství antioxidantů, vitamíny: E, K, mnoho vitaminů skupiny B, ale i minerály jako draslík, vápník, hořčík, fosfor nebo železo.

Med – dodává mnoho cenných energetických, stavebních a regulačních složek, čímž podporuje kondici organismu. Přidaný med zlepšuje vstřebávání minerálních a vitamínových složek produktu. Med obsahuje mj. cukry (z čehož 70–80 % je glukóza a fruktóza, které představují zdroj snadno vstřebatelné energie), minerální složky (0,25–0,35 %) především draslík, železo, vápník, sodík, mangan, fosfor, kobalt, měď; vitamíny (především C a vitamíny ze skupiny B) a dále polyfenoly (včetně flavonoidů) a karotenoidy.

Výtažek z plodů aceroly – standardizovaný na 50% obsah vitamínu C. Plody aceroly obsahují vysoké množství vitamínu C (v 100 g čerstvých plodů je 1000–4500 mg vitamínu C). Acerola je také bohatá na antokyany a karotenoidy, včetně betakarotenu (provitamín A).
Vitamin C
- podporuje správnou funkci imunitního systému,
- pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem,
- podporuje správnou funkci nervového systému,
- pomáhá udržet správné duševní funkce,
- přispívá ke snížení pocitu únavy,
- podporuje správnou produkci kolagenu za účelem správného fungování cév, kostí, chrupavek, kůže a zubů a dásní,
- přispívá k udržení správného energetického metabolismu.

SunVital® (přípravek s chráněným složením vyráběny z inaktivovaných buněk kvasinek Saccharomyces cerevisiae standardizovaný na obsaz zinku) – látka, kterou tento produkt obsahuje, se zvýšeným standardizovaným obsahem zinku je vyráběna fermentací a inaktivací speciálního druhu kvasinek Saccharomyces cerevisiae.
Droždí, které je přírodní zásobárnou mnoha vitamínů a minerálů, je pěstováno a živeno a pak za mírných podmínek zpracováváno a sušeno, což umožňuje udržet účinky vitamínů a minerálů s přirozenou drožďovou maticí, která je „biologickým pozadím“ a zárukou jejich trvanlivosti a kvality. Finální produkt obsahuje komplex dokonale vstřebatelných přírodních živin se stanoveným standardizovaným množstvím zinku.
Zinek:
- podporuje správnou funkci imunitního systému,
- pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem,
- pomáhá udržovat zdravé kosti,
- pomáhá si zachovat zdravé vlasy, nehty a pokožku,
- podporuje dobrý zrak,
- pomáhá udržet správné kognitivní funkce,
- přispívá k udržení správného metabolismu makroživin,
- přispívá k udržení správného metabolismu mastných kyselin,
- přispívá k udržení správného metabolismu vitamínu A,
- podporuje správnou syntézu bílkovin,
- účastní se procesu dělby buněk.

Výtažek ze zeleného propolisu – standardizovaný na obsah artepilinu C. Zelený propolis, který je považován za jeden z nejvzácnějších propolisů na světě, je sbírán medonosnými včelami z brazilské rostliny Baccharis dracunculifolia, která roste v tropických oblastech. Svou zelenou barvu má díky chlorofylu přítomnému v mladých tkáních rostliny.

Výtažek z dýňových semen – olej z dýňových semen obsahuje cenné nenasycené mastné kyseliny, bílkoviny a karotenoidy (lutein, betakaroten). Dýňová semena jsou také pokladnicí mnoha vitamínů (E, C, thiamin, ryboflavin, niacin, kyselina listová, B6, A a K) a minerálů, jako jsou zinek, vápník, železo, hořčík, fosfor a draslík.

Česnekový výtažek – česnek je v přírodní medicíně znám již více než 4000 let.   Obsahuje flavonoidy a má významnou koncentraci organické síry nahromaděné v allinu a scordininu. Obsahuje také další cenné složky, jako jsou vitaminy, např. C, B-komplex, a minerální látky (fosfor a draslík).   
Česnek má antibakteriální účinky. 
Česnek přispívá ke správnému fungování imunitního systému. 

Výtažek z listů právenky latnaté – právenka je bohatá na řadu aktivních látek, které odpovídají za jeho široké spektrum cenných vlastností. Patří k nim: saponiny, taniny, flavony, panikulidy, diterpenové sloučeniny (andrografolidy).
Právenka latnatá podporuje imunitní systém. 
Právenka latnatá přirozeným způsobem zmírňuje potíže dýchacích cest, jako je kašel, bolest v krku. 
Právenka latnatá podporuje přirozené obranné mechanizmy, především v oblasti horních cest dýchacích. 
Právenka latnatá také přispívá k ochraně organismu před škodlivými vnějšími vlivy.


 


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro děti - SunVital®
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: